track source
track source

Depo Kapağı

Depo Kapağı Fiyatları

116 Ürün gösteriliyor.
Depo Kapağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Depo Kapağı modelleri ve Depo Kapağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Depo Kapağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Orjinal, TveT, GM, Lampa, Ayhan. 116 adet Depo Kapağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Depo Kapağı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Depo Kapağı markası:

En Çok İncelenen Depo Kapağı Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Depo Kapağı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 116 Depo Kapağı modeli içerisinde en ucuz Depo Kapağı fiyatı 22.64 TL iken, en yüksek Depo Kapağı fiyatı 1174.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Depo Kapağı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Depo Kapağı fiyatı ise 241.04 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Depo Kapağı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Depo Kapağı

İnsanlar her gün araçları ile bir yerden bir yere giderler. Ulaşımı kısaltmak ve kolaylaştırmak için kullanılan araçların donanımı çok önemlidir. Arabaların her parçasının sağlam olması gerekir. Aksi takdirde araç içinde büyük sorunlar ortaya çıkabilir. Arabanın her bölümünde koruma amaçlı kapaklar bulunur. Bu kapaklar sayesinde aracın önemli kısımları dış tehlikelere karşı korunur. Depo kapakları araç için çok önemlidir. Depo kapağı yerinde bulunmadığı zaman depolar zarar görebilir. Bu nedenle aracın depolarına takılan kapakların güvenilir markalardan alınması önem taşır. Güvenilir markalardan alınmayan depo kapakları pek çok soruna davetiye çıkarabilir. Ayrıca alınan depo kapağının kullanılan araç ile uyumlu olması gerekir. Aksi takdirde yerine oturmayacağı için işlevsiz olur. Orjinal modelde depo kapağı alınması gerekir. Alınan kapak orjinal olmazsa hem görüntü olarak hem de işlevsel olarak sorun çıkabilir. Depo kapakları silecek suyu depo kapağı, yakıt depo kapağı ve radyatör depo kapağı şeklinde sayılabilir. Araç ile uyumlu olan depo kapakları hakkında kısa bir araştırma yaparak ihtiyacınız olan depo kapağını seçebilirsiniz. 

Depo Kapağı Çeşitleri

Depo kapakları pek çok çeşitten oluşur. Her kapağın özelliği farklıdır. Bu nedenle depo kapağı alınırken her çeşit için farklı standartlar aranır.  Yakıt depo kapağı modelleri araçların depo şekillerine göre farklılık gösterir. Tofaş depo kapağı plastik ya da krom yapıya sahip olabilir. Kartal, Doğan ve Şahin araçlarla uyumlu olan depo kapağı, yanında iki adet anahtarı ile birlikte satılır. Düz modeliyle kullanılabildiği gibi çeşitli etiketleri üzerine yapıştırılarak da kullanılabilir. Her kullanıcının tarzına uygun pek çok depo kapak etiketi mevcuttur. Sızdırmayan contası sayesinde uzun süre kullanıma uygundur. Suzuki depo kapağı genellikle plastik malzemeden yapılır. İki adet anahtarıyla satıldığından anahtarın kaybolması durumunda yedeği kullanılabilir. Suzuki depo kapağı başka pek çok araç ile de uyumludur. Üzerinde amblem olmadığından diğer araçlarda da rahatlıkla kullanılabilir. İsteyen kullanıcılar kapağın üzerine Suzuki amblemli depo kapağı çıkartmalarından yapıştırabilir. Bu kullanıcının zevkine kalan bir durumdur. Radyatör depo kapağı modelleri genellikle aracın markasına göre değişir. Radyatör depo kapağı su deposuna takılan kapaktır. Araçtaki motorun soğutma suyunun dışarı çıkmasını engelleyerek basıncı ayarlar. Radyatör kapağı araç için çok önemli bir parçadır. Arızalanması durumunda sorunlara yol açabilir. Bu da aracın diğer bölümlerine etki ederek büyük sonuçlar doğurabilir. Radyatör kapağının açık kalması, radyatörün su kaynatmasına neden olabilir. Bu da aracın hararet yapmasına sebep olur. Bunun sonucunda motor kendini soğutamadığı için aşırı ısınmadan dolayı yanma gerçekleşebilir ve motor işlevini kaybeder. Silecek suyu depo kapağı araçların markasına ve modeline göre değişiklik gösterebilir. Plastik malzemeden yapılan kapakların sağlam olması çok önemlidir. Aksi takdirde araç su kaçırabilir. Kapağı açık kalan silecek suyu deposu boşalabilir. Böyle durumlarda aracın silecekleri çalışmayabilir. Çalışsa bile randımanlı su püskürtme sağlanamayacağından verim almak mümkün olmayabilir. Araç sürüş halindeyken camlarına herhangi bir şey sıçrarsa silecekler çalışmadığından temizlemek mümkün olmayabilir. Bu da kazalara davetiye çıkarır. Aracın sağlıklı çalışabilmesi için her parçanın iyi durumda olması gerekir. Kullanıcılar buna dikkat ettiği müddetçe sorunsuz bir sürüş mümkün bulur. 

Depo Kapağı Fiyatları

Depo kapağı fiyatları bazı faktörlere göre değişiklik gösterir. Bunlardan ilki depo kapağının orjinal olmasıdır. Orjinal marka depo kapakları araç parçaları için özel olarak üretilir. Bu sebeple depolara en iyi uyum sağlayan kapaklar orjinal marka olanlardır. Her depo kapağının yan sanayisi üretilir. Yan sanayi depo kapakları orjinallerden ucuz olur. Orjinal kapaklara fazla ödemek istemeyen kullanıcılar yan sanayi depo kapakları almayı tercih edebilir. Bir diğer fiyatı etkileyen faktör ise depo kapaklarının yapımında kullanılan malzemelerdir. Depo kapaklarının malzemeleri depo kapağının çeşidine göre değişir. Her depo kapağı farklı malzemelerden yapılır. Genel olarak bakıldığında çoğu çeşit depo kapağında plastik kullanıldığı görülür. Plastiğin kalitesi fiyatı etkiler. Kaliteli plastikler sıfır hammaddeden yapılır. Kalitesiz plastikler ise dönüştürülmüş maddelerden yapılır. Bu nedenle kaliteli plastikten yapılan depo kapakları diğerlerine göre daha fiyatlı olabilir. Bazı depo kapakları da krom kaplamadır. Krom kapakların fiyatları plastik olanlara göre daha pahalı olabilir. Kullanıcılar fiyat performans dengesini gözeterek istedikleri depo kapağına kolayca ulaşabilirler. 

Depo Kapağı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Depo kapağı satın alırken dikkat edilmesi gereken özellikler vardır. Bunlardan en önemlisi depo kapağının araç ile uyumlu olmasıdır. Aksi takdirde kapak arabaya oturmadığı gibi görüntü olarak da kötü durur. Diğer önemli faktör kapağın yapıldığı malzemedir. Krom malzemeden yapılan kapaklar plastiklere göre daha sağlam olabilir. Plastikten yapılan bir depo kapağı alınacak ise de mutlaka iyi plastik olmasına dikkat edilmelidir. Kapağın kesinlikle ateşte yanmayacak bir malzemeden yapılması gerekir. Dış katmanı alev alsa bile iç kısmı yalıtımlı olmalıdır. Böylece olası patlamaların önüne geçilmiş olur. Bir diğer önemli durum ise kapağın orjinal olmasıdır. Orjinal depo kapağı alınmaması durumunda pek çok sorun çıkabilir. Aracın güvenliği için araç içinden kontrol edilemeyen modeldeki depo kapaklarının mutlaka anahtarlı olması gerekir. Aksi takdirde yabancılar tarafından kolayca açılabilir ve buu da araç için tehlike oluşturur. Kullanıcılar ihtiyaçları olan depo kapağını özelliklerine bakarak kolayca seçebilirler. Seçim yaparken bu detaylara dikkat etmek avantaj sağlar. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery