Darbeli Matkap

Darbeli Matkap Fiyatları

251 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
LED Aydınlatma
Kırma
Vidalama
Mandren Tipi
Çift Yöne Dönebilme
Delme
Değişken Hız Ayarı
Akü Tipi
Ayarlanabilir Devir
Düşey Konum Motor
Aşırı Yük Debriyajı
Düşük Devirli Başlangıç
Elektronik Hız Kontrol
Hücre Koruması
Pnömatik Darbe
SDS Plus Uç Tutucu
Titreşim Kontrolü
Harici Anahtarsız Mandren
Emniyet Debriyajı
Yüksüzken Güç Tasarrufu
Çok Pozisyonlu Keskileme
Üst Çift Tutamak
Taşıma Çantası
İlgili Etiketler
  şarjlı matkap
Darbeli Matkap fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Cimri.com'a ait diğer ürün kategorilerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Darbesiz Matkap Fiyatları
 • Dış Cephe Boyası Fiyatları
 • Dijital Tartı Fiyatları
 • Dijital Tartı Fiyatları
 • Dikey Derin Dondurucu Fiyatları
 • Ürün Tipi
  Darbeli
  Cimri'nin Seçimi
  Black & Decker KD750KC Kırıcı Delici Matkap
  Black & Decker KD750KC Kırıcı Delici Matkap
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Darbeli Matkap

  Evdeki basit tadilat ve hobi işlerinden inşaat sektöründeki işlerde matkap çeşitlerinin kullanım yönünden ayrı bir yerinin olduğu görülür. Matkaplar el aletleri olarak bu bahsedilen yerlerde delme, deliği genişletme gibi farklı amaçlar için kullanılan aletlerdir. Matkaplar farklı çeşitleri olan aletler olarak piyasada bulunan ürünlerdir. Matkaplarda en belirgin özelliğinin darbeli ya da darbesiz matkap çeşitleri olduğu görülür. Darbeli matkap çeşitleri darbesiz matkaba göre delme, deliği genişletme gibi işlemlerde dönmenin yanında ileri geri hareket etme işlevi de yaparlar. Darbeli matkap bu özelliği ile farklı malzemelerde yapılan işlemleri daha kolay bir şekilde yapılmasına imkan sağlar. Hem darbeli matkap çeşitlerinde hem de darbesiz matkap çeşitlerinde akülü ya da elektrikli ürün çeşitlerinin olduğu görülür. Matkap çeşitleri, matkapta bulunan özelliklere göre birbirinden farklı ürünler olarak piyasada yer alan aletlerdir. Darbeli matkap çeşitleri darbeli özelliği sayesinde yapılan birçok işin kolay şekilde yapılmasına imkan veren ürün çeşitleridir. Kullanıcılar da matkap seçerken kullanacakları yere göre ihtiyaçlarına uygun bir ürün tercih edebilirler.

  Darbeli Matkap Modelleri

  Delme, deliği genişletme gibi işlerin vazgeçilmez el aleti matkaplardır. Matkaplar evlerde basit tamirat tadilat gibi işler ile hobi olarak yapılan işlerde de kullanılan el aletleridir. Matkapların evlerde kullanılan çeşitleri ile birlikte daha gelişmiş olan çeşitleri tadilata tamirat işini meslek olarak yapan ustalar ile inşaat sektörü başta olmak üzere birçok sektörde kullanılan aletler olarak karşımıza çıkar. Matkaplar sahip olduğu özelliklere göre kullanıldığı yerdeki işlerin kolay bir şekilde yapılmalarına imkan verir. Matkap çeşitleri darbeli ve darbesiz olarak ikiye ayrılan aletlerdir. Darbesiz matkaplar kullanıldığı yerde genelde dönme işlevini yerine getirir. Dönme dışında kalan işleri kullanan kişilerin yerine getirmesi gereken bir matkap türüdür. Darbesiz matkap şarjlı ve elektrikli çeşitleri olan bir alet olarak piyasada bulunur. Darbeli matkap, darbesiz matkaptan ayrılan özelliği dönme işleminin yanında ileri geri bir hareket ederek delme, delik açma ve genişletme gibi işlerin daha kolay yapılmasını sağlar. Darbeli matkaplarda da diğer matkaplarda olduğu şarjlı ve elektrikli çeşitleri bulunur. Elektrikli darbeli matkap çeşitleri, kablosu sayesinde elektrik bağlantısı sağlanarak kullanılan aletlerdir. Şarjlı darbeli matkap çeşitleri ise kablosu olmadığı her tarafa taşınabilen ve kullanım açısından kolaylık sağlayan alet çeşididir. Darbeli akülü matkap çeşitlerinde dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan bir şarj süresi olduğu görülür. Şarj süresi ayarlanması durumunda şarjlı darbeli matkap çeşitleri kullanıldığı yerde işlerin kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Darbeli matkabın şarjlı ve elektrikli çeşitleri set şeklinde kullanıcılara sunulan ürünler olarak piyasada yer alır. Darbeli matkap seti bu alanda iş yapanlara birbirinden farklı başlık türü sunarak yapılan işlerin daha iyi sonuçlar vermesini imkan verir. Darbeli matkap vidalama işine uygun başlık çeşidi ile vidalama işleminin kolay bir şekilde yapıldığı görülür. Darbeli matkap kırıcı delici işler için uygun başlık türleri kullanılarak bu işlerinde kolay bir şekilde yapılmasını imkan verir. Darbeli matkap setinde her işlem için farklı başlık türü bulunur. Darbeli matkap kullananlar yaptıkları işe uygun başlık kullanarak daha verimli bir çalışma yaptıkları görülür. Kullanıcılarda yaptıkları işi göz önüne alarak darbeli matkap çeşitlerinden birini tercih ederek kullanabilirler.

  Darbeli Matkap Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Matkap tercih edilirken darbeli ve darbesiz olan çeşitlerinden birine bakılır. Darbeli matkap çalışırken ileri ve geri hareketi, darbesiz matkaptan ayıran en önemli özelliğidir. Darbeli matkabın bu özelliğinin yanına şarjlı ya da elektrikli çeşitlerinden biri tercih edilebilir. Şarjlı darbeli matkap elektrikli darbeli matkaba göre kablo surunu olmadan kullanılan bir alet olduğu görülür. Şarjlı darbeli matkap ürünleri kullanım açısından sunduğu bu avantajı şarj süresi ile birleştirmesi halinde kullanıcılar tarafından tercih edilen bir ürün haline gelir. Kablolu bir diğer deyişle elektrikli darbeli matkap çeşitleri elektrik bağlantısının olduğu her alanda rahatlıkla tercih edilerek kullanılan bir alet çeşidi olduğu görülür. Darbeli matkap tercih ederken bu özelliklerinin yanında set şeklinde olan ürün çeşitlerinde tercih edilerek kullanılabilir. Darbeli matkap markaları bu faktörleri göz önüne alarak kullanıcılara malzeme kalitesi ve işçilik kalitesine göre birbirinden farklı ürün çeşitlerini sunduğu görülür.

  Darbeli Matkap Fiyatları

  Bireysel kullanım ve sektörlerdeki kullanımı bakımından matkap önemli bir alet olarak karşımıza çıkar. Matkap üreticileri bu konuda birbirinden farklı özelliklere sahip matkap çeşitleri ile piyasada yer alır. Matkap çeşitleri bilindiği üzere darbeli ve darbesiz olarak ikiye ayrılan alet çeşididir. Darbesiz matkaplar kullanımda adından da anlaşılacağı gibi darbe yapma gibi bir özelliği olmayan aletlerdir. Darbeli matkap ise kullanırken darbe yapma işlemi sayesinde daha işlevsel bir alet olduğu görülür. Darbeli özelliği dışında bu matkap çeşidinin malzeme kalitesi, kullanılan teknoloji, şarjlı ya da elektrikli olması diğer özellikleri ile farklı çeşitleri piyasada yer alan ürün çeşitleridir. Bu özellikleri matkapların birbirinden ayrılmasının yanında maliyetini oluşturan unsur olarak da karşımıza çıkarır. Darbeli matkap fiyatlarını maliyet unsurları ile ürünlerde kullanılan özellikler belirler. Ayrıca ürünün tasarımı, gücü ve işlevselliği de fiyatlandırma noktasında önemlidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery