track source
track source
track source

Çocuk Kemerleri

Çocuk Kemerleri Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Çocuk Kemerleri fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çocuk Kemerleri modelleri ve Çocuk Kemerleri fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çocuk Kemerleri kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Jack & Jones, Lc Waikiki. 3 adet Çocuk Kemerleri fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çocuk Kemerleri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 2 Çocuk Kemerleri markası:

En Çok İncelenen Çocuk Kemerleri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Çocuk Kemerleri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Çocuk Kemerleri modeli içerisinde en ucuz Çocuk Kemerleri fiyatı 32.99 TL iken, en yüksek Çocuk Kemerleri fiyatı 65.84 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çocuk Kemerleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Çocuk Kemerleri fiyatı ise 54.89 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çocuk Kemerleri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çocuk Kemeri

Kemer, hem elbiselerin bedende uygun bir şekilde ve sabit durmasını sağlar; hem de giyilen elbiseye ek bir aksesuar biçimine gelerek; yapılış olan kombinin zenginleşmesini sağlar ve şıklığa şıklık katar. Kemer, hem işlevsel hem de şık olmasından dolayı, yetişkin giyiminde olduğu kadar çocuk giyiminde de özellikle tercih edilir. Çocuk giyiminde kemerin bu kadar çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de, gelişme çağındaki çocukların çok hızlı büyümeleri ve elbise bedenlerinin bir süre sonra uyum sağlamamasıdır. Pek çok anne baba, hızlı büyüyen çocuğuna elbise alırken, bir miktar büyük almayı tercih eder; bu sayede çocuk kendisine alınan elbiseyi biraz daha uzun bir süre kullanabilir. Ancak bu durumda özellikle pantolon gibi kıyafetlerin belden düşmesi söz konusu olabilir. Böyle durumlarda, çocuk kemeri hem çocuğunuzun giydiği kıyafetin üzerinde daha iyi durmasını sağlar; hem de daha şık bir görünüm elde etmesine katkıda bulunur. Kız ve erkek çocuklar için özel üretilen çocuk kemerleri, farklı çeşit ve tasarımlarıyla her türlü zevke hitap edecek özelliktedir.

Çocuk Kemeri Çeşitleri

Çocuk giyimi için hem anne babalar tarafından özellikle tercih edilen, hem de çocuklar tarafından oldukça sevilen çocuk kemer çeşitleri, farklı malzemelerden zengin tasarım seçenekleriyle üretilir. Dolayısıyla pek çok kullanıcı tarafından, çocuk kemerleri sadece elbisenin bedene daha iyi oturması için kullanılan bir araç olarak olarak görülmez. İşlevsel kullanımının yanında şık ve çeşitli tasarımlarıyla aynı zamanda giyimdeki şıklığı sağlamanın da zarif ve vazgeçilmez bir objesi olarak değerlendirilir. Çocuk kemer modelleri kız ve erkek çocukların ihtiyaçlarına ayrı ayrı uyum sağlayacak nitelikte üretildiği gibi; pek çok üretici çocuklar için unisex kemer tasarımları yapmayı da ihmal etmez. Erkek çocuklar genellikle pantolon üzerinde kemer kullanımını tercih ederler. Küçük delikanlılar, giydikleri şık pantolonlara en kaliteli malzemeden üretilmiş şık kemerleri takarlar. Bu sayede hem pantolonlar üzerlerinde daha iyi durur; hem de şık ve asil bir görünüm kazanmış olurlar. Erkek çocuklar için üretilen çocuk kemerler; deri, suni deri, süet gibi kaliteli malzemelerden imal edilir. Daha büyük yaş gruplarında çocuklar genellikle daha klasik modelleri tercih edebilirken; daha alt yaş gruplarında çocuklar özellikle renkli, temalı ya da çeşitli kahramanların kendilerini ya da logolarını içeren kemer tasarımlarını kullanmak isterler. Böylece sevdikleri karakter ve kahramanlarla özdeşim kurarak zaman zaman yaşıtlarıyla oynadıkları oyunlarda bile giyimlerini oyunlarının bir parçası haline getirebilirler. Kız çocuklarında ise kemer, pantolon gibi giysilerde elbisenin bedende daha iyi durmasını sağlamakla beraber; pantolon dışında elbise gibi giysilerde de bele takılarak özellikle şık ve zarif bir görünüm kazanılmasına katkıda bulunur. Kız çocuklar de kemerlerde erkekler gibi tematik ve sevdiği kahramanları içeren tasarımları tercih etmekle beraber; özellikle annelerinin şıklığına özenen kız çocukları deri, nubuk, metal, rugan, abiye gibi malzemelerden üretilmiş kemerleri, giyimlerini tamamlayan bir aksesuar olarak da severek kullanırlar. Kot pantolon gibi modeller hem kız hem erkek çocuklar tarafından tercih edildiğinden; bu tür pantolonlara uygun tasarımlarda üretilmiş spor görünümlü çocuk kemeri modelleri tüm çocuklar tarafından beğeniyle karşılanır. 

Çocuk Kemeri Fiyatları

Çocuk kemer fiyatları üzerinde etkili olan faktörlerden biri, kemerin hangi yaş grubu için üretildiğidir. Daha küçük yaş gruplarında daha kısa boydaki kemerler çocuğunuz için yeterli olacaktır dolayısıyla bu kemerlerde daha az malzeme kullanıldığı için fiyatı da buna göre olacaktır. Daha üst yaş gruplarında ise, yaşın da verdiği hevesle çocuklar yetişkin kemerlerine benzer tipteki kemerlere ilgi duymaya başlarlar. Tasarımcılar da tasarımlarını buna göre yaptıklarından fiyatlandırma buna göre olur. Çocuk kemeri yapımında kullanılan malzemenin yapısı ve kalitesi de kemer fiyatları üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Malzeme açısından bakıldığında hakiki deri ve rugan gibi kaliteli ve görece pahalı malzemeden üretilmiş çocuk kemerlerinin fiyatlarının bir miktar daha fazla olabileceğini düşünmek mantıklıdır. Metal malzemeden üretilmiş ve özellikle şık kemer tasarımına sahip kemerlerin fiyatı da yapımında kullanılan metalin özelliğine paralel olarak değişim gösterir. Çocuk kemerinin erkek çocuk ya da kız çocuk için tasarlanmış olması direkt olarak fiyat üzerinde belirleyici olmasa da, arz talep durumlarına göre bu özellik açısından da fiyatlarda farklılıklar görülebilir.

Çocuk Kemeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuk kemer özellikleri, çocuğunuzun elbisesinin bedenine uygun şekilde durmasına yardımcı olacak ve görünüşünü de zenginleştirecek şekilde tasarlanır. Bu noktada çocuğunuza kemer almadan önce dikkat etmeniz gereken konulardan biri çocuğunuzun bulunduğu yaş grubudur. Farklı yaş grupları için özelliklerine uygun tasarımlar mevcuttur ve çocuğunuza uygun olanı seçmeniz mümkündür. Yaş grubuna uygun kemer almak, çocuk kemer kullanımı açısından da önemlidir. Doğru boyutlarda olmayan kemer, çocuğunuzun belini sıkarak rahatsız olmasına sebep olabilir. Çocuğunuzun cinsiyeti de kemer seçimi sırasında göz önünde bulundurulması gereken bir etkendir. Her ne kadar pek çok üretici çocuklar için unisex ürünler üretse de; genellikle kız ve erkek çocuk giyim tarzları birbirinden farklıdır ve buna uygun kemer seçimi çocuğunuzun kendini daha iyi hissetmesine yardımcı olur. eğer çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakteri ya da süper kahramanlar varsa, onların logo ve çizimlerini içeren kemer modellerini tercih etmeniz çocuğunuzun ekstra mutlu olmasını sağlayabilir. Daha büyük yaş gruplarında ise yetişkin modellerine benzer tasarımlar tercih etmek bazı çocuklar için önemli hale gelebilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery