Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet

Cinsiyet Erkek
Jant 16''
Vites Vitessiz
Mağaza Puanı 9.8
Tunca Caprini 20 Jant 7 - 10 Yaş Çocuk Bisikleti (2017 Torrini Model)
GittiGidiyor’da 100 TL’ye varan Chip Para hediye!
Ücretsiz Kargo
Aynı Gün Kargo
EN UCUZ
169.90 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
Tunca 16" Caprini Corgi Çocuk Bisikleti - Pembe
Türkiye’de ilk defa alışveriş kredisi burada!
+ Kargo Ücreti
3 Günde Kargo
169.90 TL
Mağazaya Git
Mağaza Puanı 9.8
TUNCA 16 JANT CAPRİNİ BİSİKLET 5*7 YAŞ
200 TL’ye Varan İndirim Kuponu Fırsatı!
Ücretsiz Kargo
174.90 TL
Mağazaya Git
TUNCA bisiklet 16 jant CAPRİNİ GORGİ 201 kırmızı
İster Al, İster Sat
+ Kargo Ücreti
3 Günde Kargo
178.00 TL
Mağazaya Git
Özellikler
  • Genel Özellikler

  • CinsiyetErkek
  • Jant16''
  • Genel Özellikler

  • CinsiyetErkek
  • Jant16''
  • VitesVitessiz
Yorumlar
Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini
diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
İnceleme
12.06.2017Yazan: Editor Admin

Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet

Özellikle yaz döneminde çocukların oyunla ve eğlenceyle beraber geçirmek istedikleri tatilin belki de en gözde hediyelernden biri bisiklet.
Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet

Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet

Özellikle yaz döneminde çocukların oyunla ve eğlenceyle beraber geçirmek istedikleri tatilin belki de en gözde hediyelernden biri bisiklet. Bisiklet aynı zamanda bir keyif ve çocuklar için sporun yanı sıra sosyalleşmenin de kilit noktalarından. Yakından incelediğimiz Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet, en ucuz fiyat ve en uygun fiyat alternatifleriyle Cimri.com’da. Yoğun ilgi gören çocuk bisikletinin detaylı incelemesini aşağıda bulabilirsiniz.

Bisiklet, günümüzün gözde araçlarından biri. Birçok şehirde bisiklet yollarının uzunlukları hızla artıyor ve bu yöndeki farkındalığın artırılmasına yönelik adımlar da dikkat çekiyor. Çocuklar için elbette apayrı bir yeri var bu keyifli araçların. Küçük yaşlardan itibaren en güzel oyunlarını, dört tekerlekli oyuncaklarla, arabalarla yaşayan erkeklerin ve kızlar için bisikletin önemi çok büyük. Çocuklar için ister yazlık yerler, ister şehir hayatında olsun parklarda, bahçelerde bisiklet sürmenin yerini tutabilecek çok az şey vardır. İnceleme konuğumuz olan Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet ise ülkemizde son yıllarda yoğun ilgi gören, beğeni ile karşılanan ve mütevazı fiyatıyla da öne çıkan modellerden. Ürünü yakından inceleme imkanı bulduk, ayrıca küçük dostlarımızın görüşlerini almayı ihmal etmedik. Detaylarına yakından bakıyoruz…

 

Konfor

Öncelikle sağlam ve güven veren bir görünüme sahip olduğunu belirtmek gerekiyor. Konforlu özelliklerle beraber geldiğini de görüyoruz. Selesi plastik yerine pliüretan malzemeden üretilmiş, bu yönüyle daha yumuşak ve rahat bir oturma deneyimi sağlıyor.

 

Tasarım

Metal aksanlarının boya kalitesi oldukça iyi, arka lastiğin yanlarında yer alan birer tekerlekle, çocukların daha dengeli bir kullanımla bisikleti sürmelerine imkan tanınıyor. Ayrıca pedalları son derece sağlam ve kaliteli. Büyüklükleri, ürünün hitap ettiği yaş grubuna uygun ölçülerde. Selenin ve direksiyonun yüksekliği ayarlanabiliyor, bu sayede uzun boylu çocuklar için de uygun bir bisiklet ortaya çıkmış oluyor.

 

4 yaştan itibaren uygun olan Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet, 7-8 yaş çocuklara kadar kullanım imkanı tanıyor. Daha büyük çocuklar için ise nispeten küçük kalabilir. 16 inç tekerleklere sahip ve şişme lastiklerin kalitesi de gayet yüksek. Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet frenleri dikkat çekici; BMX ön ve arka fren takımıyla geliyor. Oldukça kaliteli bir fren mekanizması söz konusu.

 

Modelde BMX çamurluklar, kapalı zincir muhafaza ve takviye tekerler de öne çıkan diğer özellikler arasında yer alıyor. Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet renkleri de her zevke hitap eder türde; kırmızı, mavi ve pembe renklerde geliyor.

 

Sonuç

Tunca No:201 Caprini 16 Jant Bisiklet vitesli değil. Bu nedenle yokuş yukarı çıkarken zorlanılması doğal bir sonuç. Genel itibarıyla düz ve engebesiz yollarda kullanım için ideal, uygun fiyatlı ve fiyatına göre de son derece iyi bir bisiklet modeli alternatifi durumunda. Öte yandan sahip olduğu fiyat aralığının biraz daha üzerine çıkılarak bir miktar daha iyi modeller de tercih edilebilir. Karar sizin.