track source

Bisiklet

Bisiklet Fiyatları

236 Ürün gösteriliyor.
Fren Tipi
Vites
Model Yılı
Amortisör
Amortisör Tipi
Kadro Tipi
Jant Tipi
Bisiklet fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Bisiklet fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 236 adet Bisiklet ürünü bulduk. Bisiklet kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Bisiklet mağaza fiyatları ve Bisiklet ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
Xiaomi Mi Robot Vacuum Cleaner Yüksek Emişli Akıllı Robot Süpürge
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bisiklet

Hem şehir içinde yoğun trafikten kurtulabilmek hem de spor amaçlı olarak tercih edilebilen bisikletler, gün geçtikçe kalabalıklaşan şehirlerde sıklıkla tercih edilir. Farklı türlere sahip olan bu ürünler fonksiyon olarak da birbirlerinden ayrılabilir. Kullanım esnasında ihtiyacınız olan aksesuarları bulunduran modellerin yanı sıra modifiyeli bisiklet türleri de kullanıcıların beğenisine sunulur. Birçok farklı parçalar ile bütünleşen bisiklet modelleri, vites ayarına göre de farklılık gösterebilir. İnsan sağlığı için bisiklet kullanmanın alışkanlık haline gelmesinin önemli olduğu vurgulanır. Bu yüzden bisikletlerin kullanımı gün geçtikçe artış gösterir. Düzenli olarak bisiklet kullanan insanların kan basıncının azalması ve dolaşım sisteminin dengeli bir şekilde işlemini sürdürdüğü görülür. Bununla birlikte eğer kilo verme amacı ile spor yapmak istiyorsanız bisiklet modellerinden birinin tercih edilmesi oldukça önemli olur. Aynı zamanda sırt ve bel ağrılarının da kullanım esnasında azaldığı görülür. Birçok pozitif yönlere sahip olan bu modellerden tarzınız ile uyumlu olan bir ürünü tercih edebilirsiniz. Dilerseniz ürünleri rengine ve cinsiyete göre de tercih edebilirsiniz. 

Bisiklet Modelleri

Genel olarak dağ, şehir ve yol olarak farklı seçeneklerde piyasada bulunan bu ürünlere son zamanlarda teknolojinin gelişmesi ile birlikte yeni modeller de eklenir. Bu modellerden biri olan katlanabilir bisikletler, günümüzde kullanıcıların konfor için tercih ettiği bisiklet modelleri arasında bulunur. Katlanabilir bisikletler hem günlük kullanımda hem de gezi kullanımlarında oldukça rahat bir seçenek olur. Hemen hemen her kullanıcının kullanabileceği rahat kullanım imkanı sağlayan bu model, V fren tipine sahip ürünlerdir. Her arazi kullanımında oldukça etkili sonuçlar veren V vitesle donatılan bu ürün, yağmurlu günlerde bile oldukça konforlu bir sürüş olanağı tanır. Aynı zamanda bu ürünlerin düşük bir bakıma sahip olması da ekstradan ücret ödemek zorunda kalınmamasını sağlar. Sert ve çelikten üretilen gidonu ergonomik bir kullanım için uygundur. Genellikle 6 vitese sahip olan katlanabilir bisiklet modelleri bagajda taşınabilir oluşu sayesinde rahatlık sağlar. Şehir bisikletleri kullanım esnasında en rahat sonuçlar almanızı sağlayabilen modellerdir. Bu modeller genellikle düz ya da az dişli tekerleklere sahip olur ve günlük kullanımda en iyi sürüş deneyimini yaşayabilmeniz için donatılır. Bu bisikletler ağırlık olarak en fazla 15 kg değerinde bulunur. Şehir içerisinde kullanıma uygun olan bisiklet modelleri ile yokuş yukarı çıkmak ve sürat yapabilmek kolay olur. Genellikle yüksek karbonlu çelik malzemelerden üretilen dağ bisikletleri ise ekstrem spor seven kullanıcılar tarafından tercih edilen ürünler arasında bulunur. Dayanıklı ve hafif olması ile dağ sürüşüne uygun olan bu bisikletler, farklı arazilerde harika sürüş deneyimi yaşamanızı sağlayabilirler. Özellikle bazı dağ bisikleti modellerinin katlanabilir tasarıma sahip olması daha pratik bir kullanım kolaylığı sağlar. 27.5 jant bisiklet modelleri ise dağlık arazilerde kullanılabilir. Yüksek janta sahip olması ürünlerin araziye daha iyi bir şekilde adapte olabilmesini sağlar. Aynı zamanda ürünleri tercih ederken ekstradan aksesuara sahip olup olmadığına da göz atabilirsiniz. Genellikle aksesuarsız satılan bisiklet modelleri bulunsa da bazı modeller modifiyeli olarak satışa sunulabilir. İhtiyacınıza ve kullanım alanınıza bağlı olarak tercih edebileceğiniz bisiklet modelleri çeşit çokluğunda bulunur. 

Bisiklet Fiyatları

Bisiklet modellerinin fiyatlandırılması farklı etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Bunlardan en önemlisi ürünlerin vites ve fren takımlarının kalitesi olur. Yüksek vites değerine sahip olan bisikletler fiyat olarak yüksek değerlere sahip olurken, kullanım alanı olarak da farklı arazilere uygun olabilir. Fren takımları ise bisiklet kullanıcısının dikkat etmesi gereken unsurlardandır. Bu takımların kalitesi fiyatı ile doğru orantıda olur. Bu yüzden fren takımları yüksek kaliteye sahip olan ürünler, uzun vadede avantajlı olmanızı sağlar. Geri kalan fiyat unsurları ise jantlar, lastikler ve pedallara göre farklılık gösterebilir. Jant, lastik ve pedalların kalitesi ve malzemesi bisikletin fiyatına doğrudan bir etkide bulunur. Bunların yanı sıra bisikletlerin çeşitleri de fiyatta değişiklik gösterebilir. Kullanım alanınıza uygun olarak bir bisiklet modelini tercih ederseniz hem üründen daha iyi faydalanabilir hem de avantajlı fiyatlarla doğru ürüne ulaşabilirsiniz. Markalarda bisikletlerin fiyatında etkili olan bir diğer unsurdur. Bisiklet fiyatları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bisiklet Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

İlk olarak satın almak istediğiniz bisikleti hangi alanlarda ve arazi koşullarında kullanmak istediğinize karar vermeniz önemli olur. Arazi alanlarına göre farklı model alternatifleri ile üretilen ürünleri kullanım sıklığınıza bağlı olarak da tercih edebilirsiniz. Eğer yoğun şehir trafiğinden kurtulabilmek ve şehrin içerisinde tur atabilmek için bir model tercihinde bulunmak istiyorsanız şehir bisikletleri tam size göre olur. Bu ürünler hafif tasarımları sayesinde kolayca taşınabilir ve her yere rahatça sürebilmenize imkan tanır. Bununla birlikte bisikletiniz ile uzaklara gitmek ve yeni yerler keşfetmek istiyorsanız spor amaçlı üretilen modellere göz atabilirsiniz. Özellikle antrenman yapabilmek ve zorlu arazi koşullarında sürüş deneyimi gerçekleştirebilmek için bir bisiklet modeline bakıyorsanız dağ bisikletleri kullanımınıza uygun olabilir. Bazı kullanıcılar bisikletlerini rahatça taşıyabilmek ve bagaja sığabilecek ölçülere sahip olmasını isteyebilir. Bu kullanıcılar için özel olarak tasarlanan katlanabilir bisiklet modellerini istediğiniz yere götürebilirsiniz. Çift süspansiyonlu bisiklet modelleri ise daha keyifli bir sürüş deneyimi yaşayabilmeniz için model çeşitleri arasında yerini alır. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery