Black & Decker Çim Biçme Makinesi

Black & Decker Çim Biçme Makinesi Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Ürün Tipi
Çim Toplama Kapasitesi
Kesme Yüksekliği (Maks)
Maksimum Çalışma Alanı
Kesme Genişliği
Kesme Yükseklik Ayarı
Sepet Hacmi
İlerleme Tipi
Boşta Devir Hızı

Black & Decker Çim Biçme Makinesi

Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Black & Decker Çim Biçme Makinesi ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Black & Decker Çim Biçme Makinesi Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Black & Decker Çim Biçme Makinesi incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • 3D Kanvas Tablo
 • Hiper Armatür
 • Fume London Bayan Sırt Çantası
 • Chima Bayan Ceket
 • Defacto Erkek T-shirt
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Black & Decker

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Black & Decker Çim Biçme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Black & Decker Çim Biçme Makinesi Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  18 Ocak 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Black & Decker Çim Biçme Makinesi modeli içerisinde en ucuz Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatı 694.7 TL iken, en yüksek Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatı 5014.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Ocak 2022 tarihinde ortalama Black & Decker Çim Biçme Makinesi fiyatı ise 1125.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Black & Decker Çim Biçme Makinesi Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Black & Decker EMAX32S Çim Biçme Makinesi
  Black & Decker EMAX32S Çim Biçme Makinesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Yat YT9191-01 Benzinli Çim Biçme Makinesi
  Yat YT9191-01 Benzinli Çim Biçme Makinesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Black & Decker Çim Biçme Makinesi

  1910 yılında kurulan şirket adını kurucuları olan Duncan Black ve Alonza Decker’dan almıştır.  Firma kuruluş yılından kısa bir süre sonra taşınabilir matkap ürettiler. Bu elektrikli matkap firmanın ilk ciddi ürünlerindendir. O günden günümüze değin yukarı doğru bir ivmeyle büyüdüler. Bu büyüme ve globalleşmeyi tabi olarak çeşitli sektörler için onlarca ürün üretmeleri sağlar. Firma bu ürünleride alt marka oluşturarak piyasaya sunar. Bu markalardan bazıları Dewalt, Black and Decker Firestorm ve Vector gibi bilinen ve aranan markalar oluşturmuştur. Bu markaların haricinde ise belli bir kapasiteye ulaştırıp bünyelerinden çıkardıkları markalarda vardır. Yıllardır süregelen aktif çalışma prensibi ve yenilikçi mühendis kadrosu ile ürünleri tercih edilir bir konumdadır. Çeşitlilik olarak sürdürülebilir bir yenilikçi anlayışı vardır. Bu çeşitlilik içerisinde en çok revaçta olan ürünlerinden birisi de Black & Decker çim biçme makinesidir. Kullanımı oldukça kolay ve kendi içinde kullanım alanına göre modelleme çeşitleri bulunan bir makinedir. Farklı alanlarda kullanılabilir olan makina firmanın en güvendiği ürünler grubunda yer alır. 

  Black & Decker Çim Biçme Makinesi Modelleri

  Firma uzun yılların verdiği birikimi günümüze aktarmayı başaran ender firmalardandır. Model bağlamında bir çok ürün yelpazesi sunan firma bu anlamda oldukça ihtiyaca yönelik ürünler sunar. Piyasada talep gören ürünleri karşılar. Bunun yanı sıra sadece talep doğrultusunda değil hayatı kolaylaştıracak ürünleri de kullanıcıların beğenisine sunar. Geniş çaplı araştırma ve AR-GE çalışmaları ile onca ürün çeşidinin her birine rağbet hatırı sayılır bir şekilde fazladır. Black & Decker çim biçme makinesi modelleri bu anlamda kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde üretilir. Çim biçme makinalarının modelleri misinalı ağız, elektrikli yada benzinli gibi sayılabilecek bir çok çeşit barındırır. Black & Decker misinalı çim biçme makinesi portatif bir şekilde işlem yapılan modeli oluşturur. Bunun yanında hemen her zeminde kullanılabilen bir yapısı vardır. Dik bir bahçedeki çim ve otlardan tutun ormandaki ağaç yada çalı aralarındaki çim veya otları biçebilir özelliklere sahiptir. Motorunun gövdeye dengeli bir biçimde yerleştirilmesi kullanıcının dengesini sağlama açısından düşünülmüş ince bir nüanstır. Bunun yanında bahçe kenarlarının düzgün ve oval şekilde kesilebilmesi için kenar kesme klavuz tekerleğide modellerinde mevcuttur. Kenar kesme özelliği, kılavuz tekerleği, kesme genişliği, uzatılabilen gövde, dakikadaki devir hızı gibi seçeneklerle kullanıcıların en çok tercih ettikleri modeller arasındadır. Elektrikli olup bahçe tarzı çim biçme makineleri ise düz zeminlerde bahçelerde kullanılan ve verimliliği yüksek olan makinedir. Bu makinelerde kullanıcıya ergonomik olarak bakan yönüyle tutuş özelliği de önemli bir detaydır. Tutma kolunun ikili bir şekilde oluşu pozitif bir katkı sağlar. Makine gücü ve torku bu tip makinalardaki en önemli özelliklerdendir. Kesilecek çimin boyutuna, alanın geniş ve engebeli oluşuna kadar her detay kullanıcının tercihini belirler. Tüm bunların yanında firmanın şarjlı çim biçme makinası da bulunur. Bu makina diğer modellere nazaran daha minimal işler için üretilmiştir. Minimal denilmesinden kasıt işlevsel olarak küçük oluşu değil el ile küçük daha kuytu yerleri basit bir şekilde biçebilir oluşunuzdur. Modeller ihtiyaçları karşılayacak kadar çoktur ve çeşitlilik arz eder.

  Black & Decker Çim Biçme Makinesi Fiyatları

  Satın alınacak makinede fiyatı siz kullanıcıların ihtiyaçları belirler. Bu ihtiyaçlar makineyi nerede kullanıp nasıl bir performans beklediğinizle alakalıdır. Fiyat tam olarak bu noktada sizi ilgilendirir. Nasıl ki Black & Decker çim biçme makinesi fiyatlarını ürünün voltajı, torku, motorunun hacmi, gövdesinin hangi malzemeden yapıldığı, benzinli yada elektrikli oluşu yada ebatının nasıl olacağı gibi özellikler etkin rol oynar. Çeşitliliği olupta fiyatın sabit kaldığı ürün grubu doğal olarak pek bulunmaz. Buna nazaran fiyatları tek bir çatı altında toplamak mümkün değildir. Ürünün misinalı olup olmayacağı, kaç voltaj olacağı gibi unsurlar fiyatın değişiklik göstermesine sebep olur. Ürünün menşei de fiyatı dolaylıda olsa etkileyen unsurdur. Spesifik olarak örnek verilecek olursa misinalı bir çim kesme makinesiyle, elektrikli bir çim kesme makinasını mukayese etmek ihtiyacınıza göre sizlerin alacağı ürünün fiyatını belirler. Geniş bir alanı uzun zamanlı olarak biçecekseniz size voltajı yüksek ve tork yüksekliği de işinizi aksatmayacak kadar güçlü bir makine olmalıdır. İşinize ara vermeden kolayca işi bitirmenizi sağlayacak bu ürünün fiyatını belirler. 

  Black & Decker Çim Biçme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Dikkat edeceğiniz özellikler siz nihai kullanıcıların ürünü kullanmayı planladığınız alanlara göre değişkenlik gösterir. Lakin her ne kadar yere bağlı olarak değişkenlik gösterirse de bazı temel unsurlar sektör için her alan ve ürün için geçerli olur. Bunların başında son kullanıcının ilk etapta baktığı güvenli bir firmadan alışveriş yapması gelir. Güvenli firma demek kullanıcı için güvenli ürün demektir. Bunun yanı sıra ürünün ihtiyaçlarına karşılık olarak cevap verebilir olması gelir. Yani bir kişi istediği bir alanı biçmek için doğru ürünü seçse de kullanım ömrüne dikkat etmesi gerekir. İlk etapta yüksek verimli olan bir ürünün uzun vadede aksaklıklar çıkarmaması gerekir. İster misinalı ister geniş düz alanlarda kullanılacak bahçe tipi isterseniz Black & Decker şarjlı çim biçme makinesi tercih edebilirsiniz. Sizden önceki kullanıcıların tecrübelerine ve yorumlarına başvuru nihai kararınızı o şekilde verin. İhtiyacınızı doğru belirledikten sonraki aşama ürününüzü doğru yerden mukayese edip, yorumları okuyup, değerlendirmeleri de dikkate alarak karar vermenizdir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery