Cerrahi Maske

Cerrahi Maske Fiyatları

2344 Ürün gösteriliyor.
Cerrahi Maske fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Cerrahi Maske fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 2344 adet Cerrahi Maske ürünü bulduk. Cerrahi Maske kategorisinde en favori Yüz Koruyucu & Maske, Temizlik Gereçleri, El Aletleri Aksesuarları, Maskeler ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Cerrahi Maske mağaza fiyatları ve Cerrahi Maske ürün özellikleri incele!
50 Adet Siyah Telli Lastikli Cerrahi Koruyucu 3 Kat Yüz Maskesi

50 Adet Siyah Telli Lastikli Cerrahi Koruyucu 3 Kat Yüz Maskesi

3 Katlı 2.000 Adet Cerrahi Ultrasonik Telli Medikal Yüz Maskesi

3 Katlı 2.000 Adet Cerrahi Ultrasonik Telli Medikal Yüz Maskesi

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Cerrahi Maske

Öncelikli olarak cerrahi uygulamalar için kullanılan cerrahi maskeler artık günlük olarak da kullanılır hale gelmiş durumdadır. Çeşitli hastalıklardan korunmak ve kişide bulunan hastalıkların etrafa yayılmasını önlemek adına cerrahi maskelerden yardım alınır. Kullanıcılar dışarıda geçirdikleri vakitler içinde cerrahi maskeleri ağız ve burun kısımlarını kapatacak şekilde takar. Özellikle toplu taşıma araçlarında, işyerlerinde, marketlerde ve halka açık diğer alanlarda cerrahi maskeler kullanılır. Çevreden gelecek ve hava yolu ile bulaşabilecek çeşitli mikroplardan bu maskeler ile korunabilirsiniz. Ayrıca cerrahi maske kullandığınız zaman gün içinde ellerinizin üzerinde bulunan zararlı mikroplardan da uzak kalabilirsiniz. Çünkü farkında olmadan sık sık eller yüz ve yüzün çevresine götürülür. Bu durumda engel olmanın en pratik yollardan biri ise cerrahi maske kullanmak olur. Kullanıcılar için artık bir yaşam biçimi haline gelen maske takma durumu, aslında sağlıklı ve oldukça koruma içeren bir durumdur. Konu ile ilgili uzmanlar her yaş grubunun, dışarıdan gelebilecek hastalıklara karşı korunması için mutlaka cerrahi maske kullanılmasını tavsiye eder. Özellikle de hastalıklara karşı daha az direnç gösteren yaş grupları cerrahi maske kullanımını düzenli hale getirmelidir.

Cerrahi Maske Çeşitleri

Üretilen cerrahi maskeler çeşitleri arasında ise farklı özellikler bulunur. Her kullanıcıya daha fazla konfor ve kolaylık sağlamak amacı ile maskelerin kullanımını yaygınlaştırmaya çalışırlar. Çünkü bulaşma olasılığı yüksek olan hastalıklar size ve sevdiklerinize ciddi zararlar verir. Öncelikli olarak sunulan cerrahi maske çeşitlerinin birbirinden ayrılmasının sağlayan faktörler arasında bağlama yöntemleri bulunur. Sahip olduğunuz cerrahi maske bağcıklı olduğu zaman hareket halinde maskenin yüzünüzden düşme ihtimali düşük olur. Üstün ve alttan çift olarak bağcıkları bulunan maskeler kolaylıkla takıp çıkarılabilir. Tek kullanımlık olarak üretilen bu maskeler dokunulmamış kumaşlarla üretilir. Cildinize ve sağlığınıza zarar vermeyen yapıları vardır. Bu tip maskeler bağlamalı maske olarak da karşınıza çıkar. Aldığınız cerrahi maske bağlamalı olduğu zaman yüz şeklinize ve başınızın büyüklüğüne göre maskeyi ayarlamanız kolaylaşır. Sabitlendikten sonra siz tekrar çıkarana kadar bağlanan alanda kalmayı başarır. Nefes almakta zorluk çıkarmayan bağlamalı maskeler, dışarıdan gelebilecek olan tüm bakterilere ve virüslere karşı sizi korur. Maskelerde bulunan başka bir özellik ise burun teli ile üretilmesidir. Kullandığınız cerrahi maske burun telli olduğu zaman hava girişi tamamen önlenir. Burnunuzun tamamını kapatan telli maskeler hava geçirgenliğine sahip olduğu için rahatlıkla nefes almaya devam edebilirsiniz. Kullanıcılar için üretilen bu maskelerin iki tarafında da esnek lastikler bulunur. Lastikleri kulaklarınıza geçirerek maskeyi yüzünüzde sabit durmasını sağlayabilirsiniz. Lastikler yumuşak ve uygun boyutlarda üretildiği için uzun süre kullanım düşünülerek özel olarak tasarlanır. Özen ile üretilen cerrahi maskeler daha fazla koruma sağlaması için çift katlı olarak da hizmete sunulur. Kullandığınız cerrahi maske çift katlı olduğu zaman, riski tamamen yok olmasa da bakteri ve virüsün bulaşma riskini ciddi anlamda azaltır. Oldukça yumuşak olan çift katlı maskeler cildinize zarar vermez ve tahriş gibi problemlerden uzak kalırsınız. Nefes almanızı sağlayan özel kumaşlarla üretildiği için uzun süre maskeli bir şekilde hareket edebilirsiniz. Kullanıcılar için daha fazla konfor sağlama amacı ile cerrahi maskeler filtreli biçimde de üretilir. Nefes alabilmeyi yarı yarıya arttıran filtreler sayesinde maske takmıyormuş gibi rahat olabilirsiniz. Çünkü cerrahi maske filtreli olduğu zaman hem hava deliklerinden daha kolay yararlanırsınız hem de hava yoluyla bulaşabilen bakterilerin filtrelerden geçmesi zorlaşır.

Cerrahi Maske Fiyatları

Tamamen kullanıcıların sağlığını korumak amaçlı üretilen cerrahi maskeler farklı marka isimleri ile karşınıza çıkar. Bu yüzden karşılaşmış olacağınız maske fiyatları da çeşitlilik gösterir. Kullanıcıya sunulan cerrahi maske fiyatları belirlenirken her markanın dikkat ettiği özellikler bulunur. Özellikler maskenin kullanıcıya verdiği hizmetlerle ilgili olur. Çünkü markalar cerrahi maskeleri üretirken farklı maliyetler harcar. Bu durumda kullanıcıya fiyat farklılıkları olarak yansır. Ayrıca maskelerin kullanım şekilleri de fiyatı etkileyen durumlar arasında yer alır. Eğer satın almak istediğiniz maske iki katlı ise standart bir maskeye göre karşınıza daha farklı bir fiyatla çıkar. Ek olarak satın alacağınız maskenin tek kullanımlık olup olmamasına da dikkat etmeniz gerekir. Tek kullanımlık cerrahi maskeler, birden fazla kullanıma uygun olan cerrahi maskelere göre farklı fiyatlarla sunulur. Bu konuda da yine maliyet ve ürünün hizmeti söz konusudur. Kendinize ve bütçenize en uygun olan cerrahi maskeyi bulmak isterseniz bu faktörlere dikkat etmeniz gerekir. Böylelikle en ucuz cerrahi maskeleri kolaylıkla bulabilirsiniz.

Cerrahi Maske Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Sağlık personelleri başta olmak üzere, dışarı ile ilgili herhangi bir temas sağlayan herkesin günlük olarak cerrahi maske kullanması gerekir. Çeşitli hastalıklardan, bakteri ve virüslerden kendinizi korunmanın en kolay ve pratik yolu bu maskelerdir. Markalar tarafından kullanıcıların sağlığını koruması adına çeşitli cerrahi maske üretimi yapılır. Kendinize ve sağlığınıza en uygun olan cerrahi maskeyi satın almadan önce dikkat etmeniz gereken faktörler bulunur. Öncelikli olarak sahip olmak istediğiniz cerrahi maske özelliklerini önceden belirlemeniz gerekir. Size en uygun kullanım koşullarını sunan maskeyi satın aldığınızdan emin olmalısınız. Aksi halde konfor açısından kendinizi iyi hissetmeniz zorlaşır. Ayrıca satın alacağınız maskenin tek kullanımlık olup olmadığını da kontrol etmeniz gerekir. Eğer satın alacağınız maske tek kullanımlık ise maskeyi kullandıktan sonra mutlaka çöpe atmanız gerektiğiniz bilmelisiniz. Son olarak satın alacağınız maskenin kaç katlı olduğu da önemli bir faktördür. Birden fazla kat ile üretilen maskelerin koruma performansı daha yüksek olur.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play