track source
track source
track source

Tefal Çay Makineleri

Tefal Çay Makineleri Fiyatları

25 Ürün gösteriliyor.
Isıtma Gücü
Demleme Kapasitesi
Su Isıtma Kapasitesi
Demlik Malzemesi
Gövde Malzemesi
Su-Kireç Filtresi
Çay Filtresi
360° Dönebilme
İkaz Lambası
Kablo Sarma Bölmesi
Kablosuz Kullanım
Otomatik Demleme
Otomatik Kapama
Su Isıtıcısı Kullanabilme İmkanı
Su Seviye Göstergesi
Renk
Ağırlık

Tefal Çay Makineleri

Tefal Çay Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Tefal Çay Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Tefal Çay Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Tefal Çay Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Sinbo Kahve Makineleri
 • İzeltaş Anahtar
 • Flormar Oje
 • Arçelik Ankastre Bulaşık Makineleri
 • Regal Buzdolapları
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Tefal Çay Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Tefal
  Tefal Tea Expert Deluxe Çelik 1650 W 0.7 lt Demleme 1.8 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Inox
  star icon
  star icon
  star icon
  star icon
  star icon
  51 yorum

  Tefal Tea Expert Deluxe Çelik 1650 W 0.7 lt Demleme 1.8 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Inox

  8
  Tefal Tea Expert Caramel Çelik Demlik 1650 W 0.7 lt Demleme 1.8 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Karamel

  Tefal Tea Expert Caramel Çelik Demlik 1650 W 0.7 lt Demleme 1.8 lt Su Isıtma Kapasiteli Çay Makinesi Karamel

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Tefal Çay Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  2022 yılı Tefal Çay Makineleri Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  15 Ağustos 2022 tarihinde Cimri.com’da yer alan 25 Tefal Çay Makineleri modeli içerisinde en ucuz Tefal Çay Makineleri fiyatı 698.28 TL iken, en yüksek Tefal Çay Makineleri fiyatı 4461.08 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Tefal Çay Makineleri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 15 Ağustos 2022 tarihinde ortalama Tefal Çay Makineleri fiyatı ise 1050.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Tefal Çay Makineleri Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Tefal Çay Makinesi

  Tefal markası, 120 ülkeye ürünlerini ihraç eden bir küçük ev aletleri markasıdır. Fransız kökenli olan marka 1956 yılında kurulmuştur. Marka, mutfak gereçleri konusunda büyük bir yenilik getirerek yapışmaz yani teflon tavaları üretmiştir. Bu ürün üretildiği günden itibaren kullanıcılar için vazgeçilmez bir ürün haline gelmiştir. Marka yapışmaz tavaları ile mutfak alanına hız ve kolay bir kullanım anlayışı getirmiştir. Bu anlayışı bütün ürünlerine yansıtmayı amaç edinmiştir. Klasiğin dışına çıkarak, daha pratik kullanım ve daha fazla verim odaklı ürünler üretmeye devam etmekte. Tefal, markası altında birçok farklı oluşum ve marka barındırır. Bu markalar Tefal ile beraber küçük ev aletlerini kullanıcıların hizmetine sunar. Ütü, tava ve tencere, mutfak aksesuarları kategorileri altında oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Mutfak alanında yiyeceklerin yanı sıra çay da Türk mutfağının vazgeçilmezlerindendir. Son dönemde çaydanlık kullanımından ziyade Tefal çay makinesi gibi pratik ve hızlı ürünler tercih edilmeye başlamıştır. Farklı ebatlarda, farklı ek işlevlerle çok çeşitli çay makinesi modelleri mevcuttur. 

  Tefal Çay Makinesi Modelleri

  Tefal markası günden güne gelişen teknolojinin de ışığında sürekli üzerine koyarak ve kendini geliştirerek ürünler üretir. Kullanıcıyı yormadan, en kısa süre içerisinde üründen en yüksek verimin alınmasını amaçlar. Daha az enerji harcayarak, daha fazla verim alma düşüncesini tüm ürünlerine yansıtmayı hedefler. Uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım hizmeti verme düşüncesi, markanın ürünlerini en kaliteli biçimde üretmesine sebep olur. Hem Türkiye’de hem de dünyada birçok kullanıcının ilk tercihleri arasında yer alan markalardandır. Ülkemiz bazında sıkça tercih edilen ürünlerinin başında çay makinesi gelir. Çay, sofraların vazgeçilmezi olan günün her saatine tüketilen bir içecektir. Çaydanlık, çayı uzun sürelerde hazırlarken aynı zamanda ocakta unutulması halinde yanabilir. Çay makinesi kullanıcıya ilk olarak zaman tasarrufu sağlar. Oldukça kısa sürede çay yapma işlemini tamamlar. Tefal çay makinesi modelleri içerisinde hem çekirdek hem kalabalık ailelere, ofislere oldukça uygun olabilecek ürünler üretir. Çaycı modelleri içerisinde ilk çeşitlenme çay makinesinin kapasitesi konusunda yaşanır. Hem su ısıtıcısı hem demlik kapasitesi konusunda birçok seçenek bulunur. Tefal çay makinesi 1.8 tl su ısıtmalı seçeneği geniş aileler için yeterli bir kapasitedir. Tefal çay makinesi 0.7 lt demleme haznesi ise çekirdek aileler için yeterli bir üründür. Çay makinelerinin genelinde toz formdaki çayı süzebilmek için demlik içerisinde çay filtresi bulunur. Bu filtre, çay koyma sırasında kullanıcıya büyük bir rahatlık sağlar. Otomatik kapanma özelliği ise güvenlik açısından son derece önemlidir. Su ısıtıcı içerisinde su kalmadığı takdirde cihazın kendisini kapatma özelliğidir. Su ve kireç ise hem çaydanlıklarda hem çay makinelerinde kullanıcıların sıkça yaşadığı problemler arasındadır. Bu sorunu önleyebilmek adına su ve kireç filtresi barındıran çay makinesi modelleri tercih edilebilir. Motor gücü ise cihazın daha hızlı hizmet vermesi anlamına gelir. 1800 W gücünde olan bir çay makinesi oldukça hızlı bir kullanıma sahiptir. Kablosuz kullanım özelliği ise çay makine modellerinde bir başka çeşitlenme sebebidir. Bu özellik kullanım konusunda da rahatlık ve avantaj sağlar. Su ısıtma haznesinin kaynama sonrası suyu sürekli aynı sıcaklıkta tutması ise önemli bir özelliktir. Renk, tasarım seçeneği konusunda oldukça geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. 

  Tefal Çay Makinesi Fiyatları

  Tefal çay makinesi fiyatları, cihazın içerisinde barındırdığı özellikler ile belirlenen bir husustur. Cihazın kapasitesi fiyatta etkili olan unsurlardan ilkidir. Su ısıtıcısı ve demlik kapasitesi kadar fazla ise bu durum fiyat konusuna da yansıyan bir özellik olur. Ürünün çalışma gücü ise fiyat konusunda bir başka etkili özelliktir. Çalışma gücü ne kadar yüksek ise ürünü hazırlama süresi de o kadar kısa olur. Bu nedenle motor gücü yüksek olan makinelerin fiyatları, düşük olan makine fiyatlarına göre daha yüksek olabilir. Ürünün kireç ve pas tutmaması, gizli rezistansının bulunması çayın hijyenini ve en önemlisi lezzetini de etkiler. Bu nedenle, bu özelliği barındıran cihazların fiyatları, diğer cihazlara göre farklı olabilmekte. Enerji tasarrufunda bulunması ise ofis gibi aktif kullanım gerektiren yerlerde son derece önemli bir kriter olmalıdır. Bu noktada tasarruf konusunda hassas olan cihazların fiyatları da değişiklik gösterebilir. Cihazın otomatik kapanma ve susuz çalışabilme özelliğinin olması güvenlik açısından önemli bir durumdur. Bu nedenle bunu barındıran cihazların fiyatları da yüksek olabilir. Çay makinelerinin fiyat skalası oldukça geniştir. 

  Tefal Çay Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  İlk olarak, kullanıcının cihazı hangi alanda kullanacağına ve ortalama kişi sayısına göre seçmesi önemli bir husustur. Ofis veya geniş bir aile için kullanım sağlaması amaçlanan bir cihazın kapasitesi de ona göre yüksek olmalıdır. Çekirdek aile kullanımı için tasarlanmış cihazların kapasitesi daha düşüktür. Yanlış bir tercih kullanıcının ihtiyacını ve beklentisini karşılamayabilir. Cihazın paslanması kullanıcıların şikayetçi olduğu bir durumdur. Paslanmaya ve kireçlenmeye karşı özel koruma sağlayan cihazlar kullanıcıyı daha memnun edebilir. Çayın kaynama sonrası aynı ısıda kalmasını sağlayan cihazlar kullanıcıya daha konforlu bir hizmet sağlar. Özellikle ofis gibi alanlarda kullanıcıyı memnun edebilecek özelliklerin başında gelir. Kullanıcı, güvenlikli bir cihaz istiyorsa suyun bitmesi halinde kendisini otomatik kapatabilen cihazlara yönelmelidir. Kullanıcı çaydanlığın malzemesini kendisi belirleyebilir. Dilerse cam dilerse porselen seçebilir. Cihazın süzgecinin olması kullanıcıya büyük kolaylık sağlayan özelliklerdendir. Bu sayede sunum sırasında ekstra süzgeç gereksinimi duyulmaz. Cihazın rengi ise tamamen kullanıcının zevkine bağlıdır. Tefal çay makinesi mürdüm, beyaz, siyah gibi renk seçenekleri de tercih edilebilir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery