track source

Vestel Çamaşır Makineleri

Vestel Çamaşır Makineleri Fiyatları

35 Ürün gösteriliyor.
Kullanım Tipi
Yıkama Kapasitesi
Maksimum Sıkma Devri
Enerji Sınıfı
Program Sayısı
Zaman Erteleme
Soğuk Yıkama
Hızlı Yıkama
Dokunmatik Ekran
Program Sonu Uyarısı
Buharlı Yıkama
Duşlama Sistemi
Wİ-Fİ
Kalan Süre Göstergesi
Kurutma Özelliği
Çocuk Kilidi
Renk

Vestel Çamaşır Makineleri

Vestel Çamaşır Makineleri fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Vestel Çamaşır Makineleri ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Vestel Çamaşır Makineleri Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Vestel Çamaşır Makineleri incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Vestel Klimalar
 • Bosch Elektrikli Süpürgeler
 • Arzum Elektrikli Süpürgeler
 • Fujitsu Klimalar
 • Good Year Lastikler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Vestel Çamaşır Makineleri fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Vestel
  Vestel CM8710 A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel CM8710 A +++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel 8912 TT A+++ 8 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel 8912 TT A+++ 8 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel 11912 TT A +++ Sınıfı 11 Kg Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel 11912 TT A +++ Sınıfı 11 Kg Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel Hızlı 10912 TT A +++ Sınıfı 10 Kg Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle
  20 yorum

  Vestel Hızlı 10912 TT A +++ Sınıfı 10 Kg Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel EKO 9711 TL A+++ 9 KG Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel EKO 9711 TL A+++ 9 KG Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel 9614 TT A Sınıfı 9 KG Yıkama 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel 9614 TT A Sınıfı 9 KG Yıkama 1400 Devir Kurutmalı Çamaşır Makinesi Beyaz

  Vestel Hızlı 9812 TME A+++ 9 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Renkli
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel Hızlı 9812 TME A+++ 9 KG Yıkama 1200 Devir Çamaşır Makinesi Renkli

  20
  Vestel EKO A ++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel EKO A ++ Sınıfı 8 Kg Yıkama 1000 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz

  Ürün Görseli Hazırlanıyor
  Karşılaştırmaya ekle

  Vestel KCMI 9814 G Kurutmalı Çamaşır Makinesi Gri

  Cimri'nin Seçimi
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  Bosch WAT28480TR A +++ Sınıfı 9 Kg Yıkama 1400 Devir Çamaşır Makinesi Beyaz
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

  Vestel Çamaşır Makinesi

  Çamaşır makineleri, her evde bulunan temel eşyalar arasında yer alır. Çamaşır makineleri sayesinde zamandan tasarruf edilir. Çamaşır yıkamak, bulaşık yıkamak gibi şeyler insanların çok fazla zamanını alan yorucu işlerdir. Beyaz eşyalar insanların üzerinde bu yükü alır. Çamaşır makinesi gibi beyaz eşyalar artık bir lüks değil ihtiyaç haline gelmiştir. Bundan dolayı, her evde bulunur. Vestel, çamaşır makinesi alanında büyük bir alıcı kitlesine sahiptir. Öne çıkan çamaşır makinesi markalarından biridir. Vestel, yerli bir markadır. 1984 yılında Manisa’da kurulmuştur. Beyaz eşya alanında büyük başarılara imza atmıştır. En çok satılan yerli markalardan biridir. Vestel bir şirketler grubudur. 28 şirketten oluşur. Bu şirketlerden 18’i yurtdışındandır. Dünya çapında tanınmış ve ilgi gören bir Türk markasıdır. Kurulduğu yıldan beri sürekli ilerler ve gelişir. Neredeyse her çeşit elektrikli eşya üretimi yapar. Fakat beyaz eşyaları ve televizyonları ile bilinir.  Vestel çamaşır makinesi modelleri, çamaşır makinesi almak isteyenler tarafından tercih edilen modeller arasındadır. Vestel, ürünlerde modern teknolojinin beraberinde getirdiği yenilikleri kullanır.

  Vestel Çamaşır Makinesi Modelleri

  Vestel, geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Çeşitli birçok çamaşır makinesi modeli vardır. Vestel çamaşır makinesi modellerinin kapasiteleri modelden modele değişiklik gösterir. Vestel 10 kg çamaşır makinesi modeli kapasitesi yüksek modellerden biridir. Düşük kapasiteli ürünler arasında ise Vestel 7 kg çamaşır makinesi modelleri vardır. Kapasite üründen ürüne değişse de genel olarak özellikler aynıdır. Vestel çamaşır makinesi modellerinde ayırt edici özelliklerden birisi kurutma sistemidir. Bazı modeller kurutma sistemine sahiptir. Bu özellik sayesinde çamaşır makinesi yeri geldiğinde kurutma makinesi olarak da kullanılabilir. Vestel çamaşır makinesi kurutmalı modeller arasında  Vestel çamaşır makinesi 9814 modeli vardır. Vestel çamaşır makineleri A++ enerji sınıfına dahildir. A++ enerji sınıfına dahil ürünler olabildiğince az elektrik tüketimi yaptığı için enerji tasarrufu bakımından avantajlı ürünlerdir. Öne çıkan çamaşır makinesi modellerinden birisi Vestel cm 8710 çamaşır makinesi modelidir. Bu modelde kireç kalkanı teknolojisi kullanılır. Bu teknoloji sayesinde kireçlenme riskine karşı tam korumalıdır. Etkili emniyet sistemi sayesinde su kesintisine karşı önlem alınır. Su kesintisi yaşandığında çamaşır makinesi kendini aniden durdurur ve su tekrar geldiğinde kaldığı yerden çalışmaya devam eder. Yünlüler, alerji duvarı, hızlı yıkama, geç başlatma, zaman erteleme gibi farklı fonksiyonlar ve özellikler vardır. 19 programa sahiptir. Bir diğer model ise Vestel cm 9710 çamaşır makinesi modelidir. Bu model Vestel çamaşır makinesi 9 kg modeller arasında yer alır. A++ enerji sınıfına dahil olduğu için enerji tüketimi minimum düzeydedir. Tek seferde çok fazla çamaşır alabildiği için avantajlıdır. Süper hızlı programı sayesinde az miktarda kıyafetleri 12 dakikada yıkar. 8 programlıdır. Aynı zamanda çocuk kilidi özelliği sayesinde olabilecek kazaları önler. Vestel çamaşır makinesi modelleri kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sunar. Gelişmiş özelliklerinin yanı sıra çevre dostu ürünlerdir. Çocuk kilidi ve etkili emniyet sistemi sayesinde olası kazaların gerçekleşme ihtimalini en aza indirir. Vestel çamaşır makineleri sadece teknik özellikleri ile değil şık tasarımları ile de dikkat çeker. Şık ve sade tasarımları kullanıcılar tarafından beğenilir. Mavi, kırmızı, siyah, gri, beyaz gibi çeşitli birçok renk seçeneği vardır. Geniş kapak tasarımı ile yorgan gibi büyük ürünler kolaylıkla yıkanır. Program sayısı bakımından zengin olduğu için kumaş özelliği ve kıyafetlerin türüne göre farklı program seçenekleri vardır. 

  Vestel Çamaşır Makinesi Fiyatları

  Beyaz eşya fiyatlarını etkileyen farklı faktörler vardır. Ürünün özellikleri arttıkça fiyat da artar. Vestel, ürünlerini modern teknolojinin getirdiği yenilikler ile üretir. Vestel yerli bir markadaır. Bundan dolayı fiyatları diğer markalara göre daha uygundur.Fakat, Vestel çamaşır makinesi fiyatları modelden modele değişiklik gösterir. Her ürün aynı özelliklere sahip değildir. Bazı modeller diğerlerine göre daha fonksiyoneldir. Vestel çamaşır makinelerinde fiyatı etkileyen en önemli faktör ürünün yıkama kapasitesidir. Yıkama kapasitesi arttıkça fiyat da artar. Bundan dolayı Vestel çamaşır makinesi 9 kg olan modeller 7 veya 8 kg kapasiteli ürünlere göre daha pahalıdır. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör kurutma sistemidir. Kurutmalı Vestel çamaşır makineleri daha pahalıdır. En ucuz vestel çamaşır makinesi modeli Vestel cm 7610 çamaşır makinesidir. Bunun en büyük nedenlerinden birisi 7 kg yıkama kapasitene sahip olmasıdır. Vestel çamaşır makinesi yorumları genellikle olumlu yöndedir. Kullanıcılar, Vestel çamaşır makinesi modellerinin fiyat performans oranı bakımından oldukça avantajlı olduğunu düşünür.

  Vestel Çamaşır Makinesi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Çamaşır makineleri, ömürlük kullanıma uygundur. İnsanlar evleri için çamaşır makinesi aldığında uzun yıllar kullanılır. Uzun ömürlü oldukları için doğru bir model seçmek gerekir. Vestel çamaşır makinesi seçerken bazı özellikleri göz önünde bulundurmak gerekir. Öncelikle beyaz eşya kullanımı sırasında belli bir düzeyde elektrik kullanılır. En az düzeyde elektrik tüketimi yapabileceğiniz bir modeli seçmelisiniz. Vestel çamaşır makineleri a++ enerji sınıfına dahildir. Minimum düzeyde elektrik tüketir. Eğer enerji tasarrufunu dikkate alıyorsanız, alacağınız ürünün a++ enerji sınıfına dahil olduğundan emin olmalısınız. Diğer bir yandan, seçim yaparken yıkama kapasitesi göz önünde bulundurulmalıdır. Eğer çok fazla miktarda çamaşır yıkıyorsanız yüksek yıkama kapasiteli bir model seçmeniz gerekir. 

  track source
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle Play
  Karşılaştır