Çamaşır Sepeti

Çamaşır Sepeti Fiyatları

24726 Ürün gösteriliyor.
Çamaşır Sepeti fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Çamaşır Sepeti modelleri ve Çamaşır Sepeti fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Çamaşır Sepeti kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Taç, Rengirenk, Fantom, Modatools. 24726 adet Çamaşır Sepeti fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Çamaşır Sepeti Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çamaşır Sepeti markası:

2021 yılı Çamaşır Sepeti Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
19 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 24726 Çamaşır Sepeti modeli içerisinde en ucuz Çamaşır Sepeti fiyatı 4.95 TL iken, en yüksek Çamaşır Sepeti fiyatı 1134.73 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çamaşır Sepeti fiyatlarının ortalaması alındığında ise 19 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çamaşır Sepeti fiyatı ise 122.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Çamaşır Sepeti Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Çamaşır Sepeti

İnsanlık ilk gününden beri bir giyinmeye ihtiyaç duymuştur. Bu giyinme ihtiyacı şekil değiştirse de bir süreklilik ile devam etmiştir. Zaman ilerledikçe farklı giyecek türleri hayatımıza girmiştir. Bu çeşitli kullanımın yanı sıra giyecekler sürekli kullanım için de özelleşmişlerdir ve bu süreklilik için giyecekleri çeşitli yıkama yöntemleri geliştirilir. Bu yıkama konusunda çözüm çeşitliliği artışı ile daha rahatlatan çözümler de yeni gelen teknoloji ile üretilir. Bunlardan biri olan çamaşır makinesi belli bir miktar eşyayı normal el ile yıkama gibi eylemlere oranla çok daha hızlı ve iyi bir şekilde yıkayabilen cihazlardır. Bu cihazlar geniş haznelere sahip  olduğu için anlık olarak kirlenen eşyalardan daha çok belli birikmiş bir kirli eşya miktarını yıkama amaçlı kullanılırlar. Bu biriktirme işi ayrı bir hazne istediğinden çamaşır sepeti üretilmeye başlanır. Çamaşır sepeti sayesinde kirlenen eşyaları yıkama vaktine kadar tek bir noktada bekletebilir ve dağınıklık oluşması engellenebilir. Her insanın çamaşırları farklı olabileceğinden farklı yapıda kirli çamaşır sepeti türleri üretilmesini sağlar.

Çamaşır Sepeti Özellikleri

Çamaşır sepetleri farklı özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Bu özelliklerden ilki hacimleridir. Her çamaşır sepeti farklı bir hacme sahiptir. Bu farklı hacimleri sayesinde satın alacak kişinin ihtiyacı olan boyut ile satın alım yapılabilmesi sağlanır. Büyük hacimli çamaşır sepetleri daha fazla çamaşır alırken daha küçük olan modeller daha az çamaşır alır. Hacmin yanı sıra farklı çamaşır sepetleri farklı malzemeler ile yapılır. Plastik en bilinen çamaşır sepeti malzemelerden biri olsa da günümüzde pek çok malzeme ile üretim yapılır. Son yıllarda en çok kullanılan malzemelerden biri de bezdir. Bez çamaşır sepeti normal çamaşır sepetlerine oranla çok daha hafif bir yapıdadırlar. Bu hafif yapıları ana malzemelerinin plastik gibi sert bir malzemeden değil kumaş gibi hafif bir malzemeden yapılmış olmasından gelir. Bunun yanı sıra içerisine fazla eşya konulduğunda çeşitli esnemeler görülebilir. Bu yüzden bez çamaşır sepeti kullanımlarında sepetin hacmi çok fazla zorlanmamalıdır. Plastik harici sert bir malzemeden çamaşır sepeti alınmak isteniyor ise bu durum için hasırdan yapılmış çamaşır sepetleri üretilir. Örgü yapısı ile üretilmiş bu çamaşır sepetleri kullanıcıların sert olduğu kadar şık modellere de sahip olmasını sağlar. Plastik ile kullanım farkı olmasa da estetik bir tercih ile hasır çamaşır sepeti de alınabilir.  Çamaşır sepetlerinin üretim malzemesi farklı olduğu gibi kullanımı ve muhafaza edilmesi de farklı olabilir. Bazı çamaşır sepetleri kolay taşınabilirlik için katlanabilir çamaşır sepeti olarak üretilir. Bu ürünlerin en büyük avantajı istenilen her yerde muhafaza edilmesidir. Bir diğer kullanım farklılığından oluşan şekil ise iki bölmeli çamaşır sepeti modelidir. Bu tarz bölmeli çamaşır sepetleri sayesinde farklı çamaşır türleri bölünerek konulabilir ve yıkama esnasında ayırma işini kolaylaştırır. Çamaşır sepetleri sadece kirli çamaşırların biriktirilmesi için kullanılmaz. Bazı çamaşır sepetleri yıkanmış çamaşırları asmaya götürmek ya da kuruduktan sonra toparlamak amacıyla kullanılır. Bu çamaşır sepetleri geniş ağızlı iki taraftan tutamaçları olan kapaksız sepetlerdir. Bu sayede çamaşırların taşınması gereken durumlarda rahatlık elde edilir.

Çamaşır Sepeti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çamaşır sepeti modelleri arasında seçim yaparken dikkat edilecek pek çok özellik vardır. Bu özelliklerin en başında ise çamaşır sepetinin hacmi gelir. Her çamaşır sepeti farklı miktarda çamaşır alabilir. Çamaşır yıkama sıklığına göre alınması gereken çamaşır sepetinin hacmi değişir. Bu çamaşır yıkama sıklığının yanında çamaşır sepetini kullanacak kişi sayısı ile de alakalıdır. Kalabalık ailelerin çamaşırı fazla olacağı için büyük boyutlardaki sepetler satın alınabilir. Böyle bir durumda büyük boy çamaşır sepeti alınması gerekir. Çamaşır sepetinin şekli de satın alım sırasında önemli bir faktördür. Çamaşır sepetleri birbirinden farklı şekillerdedir. Bu sebeple konulması düşünülen yere uygun bir şekle ve hacme sahip bir çamaşır sepeti seçilmesi hacim konusunda sıkıntı yaşanılmasını engeller. Plastik çamaşır sepeti sert yapısı ile kullanım avantajı sağlar. Sepeti uzun yıllar kullanmak istiyorsanız dayanıklı malzemelerden üretilen ürünleri seçebilirsiniz. Genellikle daha ufak yapıda olanlar bez çamaşır sepeti modelleridir. Bunların yanında hasır çamaşır sepeti gibi farklılaşan özelliklere sahip çamaşır sepetleri de mevcuttur. Bu özellikleri göz önünde bulundurarak sizin için en doğru seçimi yapabilirsiniz. 

Çamaşır Sepeti Fiyatları

Çamaşır sepeti fiyatları çamaşır sepetinin pek çok özelliğine göre değişir. Bu özelliklerden birisi çamaşır sepetinin hacmidir. Çamaşır sepetleri farklı hacim miktarlarına sahip olabildiği için fiyatları da buna göre değişkenlik gösterir. Hacimleri çamaşır sepetlerindeki fiyat farkının oluşmasının tek sebebi değildir. Çamaşır sepetleri farklı malzemeler ile yapılabilir. Yapıldığı malzemenin yapısı bir çamaşır sepetinin fiyatını artırabilir ya da azaltabilir. Çamaşır sepetleri bez, hasır ve plastik gibi malzemelerle yapılabildiği gibi farklı amaçlara yönelik çamaşır sepetleri de yapılabilir. Ağzı açık iki elle tutulabilen çamaşır sepetleri kirli çamaşırları toplamaktan daha çok çamaşırların asıldıkları yere taşınmaları ve oradan toplanmaları için kullanılır ve bu yüzden fiyatları başka çamaşır sepetlerine oranla farklıdır. Bir diğer farklı kullanım da kullanılacak kişi bebeklik çağında ise ortaya çıkar. Bebek çamaşır sepeti bebeklerin elbiseleri için tasarlandığından normal çamaşır sepetlerinden daha farklı bir yapıda ve fiyatta olur. Aynı zamanda çamaşır sepetleri tek başına satıldıkları gibi çamaşır sepeti takımı olarak da satılabilir ve takım oldukları için fiyatları da daha farklıdır. Dilerseniz siz de Cimri.com'u ziyaret ederek ürünlerin fiyatlarına göz atabilir, en uygun ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery