Çamaşır Deterjanı

Çamaşır Deterjanı Fiyatları

2015 Ürün gösteriliyor.
Çamaşır Tipi
Parfüm
Enzim
Koruyucu
Kullanım Şekli
Organik
Ağırlık
Organik Sertifikası
Vegan Sertifikası
Çamaşır Deterjanı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akvaryum Dış Filtre Fiyatları
 • Kedi Tuvalet-Kum Kabı Fiyatları
 • Buzdolabı Poşeti Fiyatları
 • Ezme & Krem Çikolata Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Çamaşır Deterjanı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Çamaşır Deterjanı markası:

  2021 yılı Çamaşır Deterjanı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2015 Çamaşır Deterjanı modeli içerisinde en ucuz Çamaşır Deterjanı fiyatı 1.75 TL iken, en yüksek Çamaşır Deterjanı fiyatı 2269.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Çamaşır Deterjanı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Çamaşır Deterjanı fiyatı ise 41.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Çamaşır Deterjanı Ürünleri Hangileridir?

  Çamaşır deterjanı Çeşitleri Nelerdr?

  Cimri.com
  Sıvı, Toz ve Jel Olmak Üzere 3 Çeşit Çamaşır deterjanı Vardır.

  Çamaşır deterjanı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler?

  Cimri.com
  Çamaşır deterjanı Satın Alırken Dikkat Etmemiz Gereken Kumaşımızın Türüdür. deterjan Alırken Kokusuna değil Temizliğine Dikkat Edilmelidir.

  En Çok Tercih Edilen Çamaşır deterjanları Hangileridir?

  Cimri.com
  Persil, Omo, Perwoll, Bingo, Abc, Alo, Ariel, Tursil ve Peros En Çok Tercih Edielen Çamaşır deterjanları Arasında Yer Alır.
  Cimri'nin Seçimi
  Ariel Dağ Esintisi 7 Kg Toz Çamaşır Deterjanı
  Ariel Dağ Esintisi 7 Kg Toz Çamaşır Deterjanı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Omo Active 8 kg Toz Çamaşır Deterjanı
  Omo Active 8 kg Toz Çamaşır Deterjanı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Eti 5 kg Bor Matik Toz Çamaşır Deterjanı
  Eti 5 kg Bor Matik Toz Çamaşır Deterjanı
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Çamaşır Deterjanı

  Çamaşır deterjanları, günlük hayatın bir parçası konumundadır ve çamaşırları temizlemek için sıklıkla kullanılır. Çamaşır deterjanı, kıyafetlerde aranan hijyenin yakalanmasını sağlayan en önemli üründür. Zorlu lekelere karşı yoğun bir temizleme görevi üstlenen ürün, hijyen konusunda sağladığı performans ile kullanıcılara pek çok avantaj sunar. Bu ürünler, genellikle kalitesi ile ön plana çıkan ürünlerdir. Kalite, çamaşır deterjanı ürünlerinde aranması gereken ve olmazsa olmaz özelliklerden birisidir. Kaliteli ürünler aynı zamanda çamaşırlarınızın ilk günkü görünümünü korumanızı sağlar. Yani ürünler ilk günkü gibi parlak ve canlı kalır. Ürünleri kullanarak bu faktörleri aktif hale getirebilirsiniz. Çamaşır deterjanı çeşitleri çok sayıdadır. Bu çeşitlilik arasından temizlik amacınıza en uygun ürünü bulabilir ve mis kokulu çamaşırlara kavuşabilirsiniz. Ürünlerin üzerinde yer alan kullanma talimatlarına göre renkli ve beyazlı ürünleri birbirinden ayrı şekilde yıkayabilirsiniz. Ayrıca ürünlerinizi yumuşatacak ve renklerini canlandıracak sabunları da bulabilirsiniz. Bu detayları dikkate alarak her ihtiyaca uygun ürün yelpazeleri ile kullanıcılara hitap eden markalar arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

  Çamaşır Deterjanı Çeşitleri

  Gün içerisinde sürekli olarak kullanılan kıyafetler, uzun bir süre toz ya da kire maruz kalabilir. Bu kirlerden ve tozlardan arınmak için belirli bir temizlik sürecinden geçilmesi gerekir. Evlerde izlenen bu süreçte ise çamaşır deterjanları kullanılır. Çamaşır deterjanları, kıyafetlerin temizlenmesini sağlayan çamaşır makineleri için özel olarak üretilir. Farklı kumaş cinsine sahip giysiler, doğru ısı ve temizlik ayarı ile yıkanır. Bu yıkanma sürecinde kullanılacak deterjanlar farklı özelliklere sahiptir. İçeriğinde bulunan farklı bileşenler sayesinde giysilerle etkileşime girerek hijyenin sağlanmasına yardımcı olur. Renkli çamaşırlar için özel olarak üretilen çeşitleri, ayrı ambalajda satışa sunulur. Satın alma sırasında ambalajın üzerinde belirtilen ibareyi dikkatli bir şekilde okuyabilirsiniz. Renkli deterjanlar, kıyafetlerini en iyi şekilde kirden arındırırken renk canlılığını da korumasına yardımcı olur. Böylece kıyafetlerinizin rengi ilk günkü canlılığını korumaya devam eder. Beyaz renge sahip giysiler için de farklı bir ürün tercih etmeniz gerekir. Bu sabun çeşitleri ise beyazların solmamasını ya da sararmasını engeller. Bu sayede kıyafetleriniz sürekli olarak yıkansa dahi yıpranma gibi sorunlar ile karşılaşılmaz. Çeşitli markalar tarafından üretilen deterjanlar, özel formülleri ile en zorlu lekelerde dahi üstün performans sergiler. Kahve, çikolata ya da meyve suyu gibi çıkması zor lekeleri özel deterjanlar ile giderebilirsiniz. Çocukların ve bebeklerin cildi oldukça hassastır. Bu yüzden onların cildine temas eden kıyafetlerin daha özel bir ürün ile temizlenmesi gerekir. Bu noktada çocukların kıyafetleri ayrı olarak yıkayabileceğiniz deterjan seçenekleri mevcuttur. Bu ürünler, kıyafeti daha da yumuşak hale getirecek yumuşatıcı özelliğine sahiptir. ACE, Omo ya da ABC gibi markaların hazırladığı ürünler, giysi üzerinde kalıntı bırakmama özelliği ile ön plana çıkar. Böylece kullanım sırasında herhangi bir kimyasal ile temasa geçmezsiniz. Bu ürünlerin hem toz hem de sıvı yapıya sahip olan seçenekleri bulunur. Siz de kullanım alışkanlıklarınızı göz önünde bulundurarak seçiminizi yapabilirsiniz. Çamaşır deterjanı en uygun seçenekleri araştırarak hijyen anlayışınıza uyan ürünü bulabilirsiniz. Bunun için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

  Çamaşır Deterjanı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ürün satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler bulunur. Bu faktörlerden ilki ürün kalitesidir. Kaliteli ürünleri kullanmanız gerekir. Diğer grubunda yer alan markalar kalite unsuruna özellikle dikkat ettiği için bu aşamayı rahatlıkla geçebilirsiniz. Öte yandan dikkat etmeniz gereken bir diğer faktör ürün miktarıdır. Doğru miktarlarda ürün kullanımı yapmak durumundasınız. Fazla alacağınız ürünler ileride bozulabilir, paranızın boşa gitmesine neden olabilir. Bu nedenle bu aşamaya oldukça fazla bir şekilde önem vermeniz gerekir. Diğer bir özellik ise fiyat faktörüdür. Bu özellik ürünün kendisi ile ilgili bir özellik olmasa da alışveriş sırasında ortaya çıkan önemli bir özelliktir. Çeşitli araştırmalar yolu ile çamaşır deterjanı en ucuz ürünlerini rahatlıkla bulabilir, tercih edebilirsiniz. İlgili araştırmaları sitemiz üzerinden gerçekleştirebileceğiniz gibi cimri.com sizlere fiyat karşılaştırması imkanı da sunar. Bu faktörlerin tamamına dikkat etmelisiniz. Dikkat etmeniz durumunda yapacağınız alışverişten daha fazla verim alırsınız. Bu nedenle bütün bu faktörlerin üzerinde hassasiyetle durmanızda fayda vardır. Dikkat etmemeniz durumunda bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu da verimi düşürecektir.

  Çamaşır Deterjanı Fiyatları

  Kullanıcılara en iyi hizmeti sunacak olan markalar, ürünlerini üretirken fiyatlarını bütçe dostu şekilde belirler ve fiyatların belirlenmesinde bazı faktörler dikkate alınır. Bu faktörlerin başında ürün miktarı gelir. Ürün miktarı doğrudan doğruya çamaşır deterjanı fiyatlarını etkiler. Ürün miktarı arttıkça fiyatlar da artış gösterecektir. Bu nedenle uygun miktarlarda ürün satın almanızın faydası bulunur. Öte yandan fiyatları etkileyen bir diğer faktör ürünün temizleyici türüdür. Renkli ve beyazlı çamaşırlar için özel olarak üretilen materyallerin özellikleri birbirinden farklıdır. Bu noktada fiyatları da birbirinden farklı şekilde belirlenir. Öte yandan miktar arttıkça birim başına düşen maliyet de azalacaktır. Eğer tasarruf niyetinde iseniz çok miktarda ürün tercihinde bulunabilirsiniz. Fiyatları etkileyen bir diğer faktör, ürün kalitesidir. Kaliteli ürünler fiyat artışına neden olur. Diğer grubunda yer alan ürünler kaliteli olmasına karşın uygun fiyatlıdır, bütçe dostudur, bütçenizi sarsmaz. Bu nedenle ürünleri rahatlıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz. Kullanmak istediğiniz deterjana karar vermeden öncü cimri.com'u ziyaret edebilirsiniz. Cimri.com’dan ürünlerin fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz ve bütçenize en uygun seçeneği bulabilirsiniz. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery