track source
Bosch KDN53NW20N A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Bosch Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Bosch KDN53NW20N A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Bosch

Bosch KDN53NW20N A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı

star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
Bu ürünün diğer seçenekleri
  • Kombi tipi, çift kapılı ve şık bir tasarıma sahip olan bu buzdolabı geniş iç hacminin yanında sessiz çalışma performansı ile dört mevsim soğutma ve gıda saklama ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor.
  • Bosch buzdolabının fonksiyonel ve esnek kullanıma uygun tasarlanan içi, yiyeceklerinizin ve saklayacağınız kapların hacmine göre yeniden şekillendirmenize olanak tanıyor.
  • 420 litre iç hacmi bulunan Bosch buzdolabının A+ enerji sınıfı sayesinde tasarruflu olmayı hedeflemiştir.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Yorumlar

Bosch KDN53NW20N A+ 454 Lt Çift Kapılı Buzdolabı Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Bilgilendirme
Cimri ürün satışı yapmamaktadır. Aracı hizmet sağlayıcıları tarafından oluşturulan sistem üzerinden tüketici değerlendirmeleri yayınlanması durumunda, değerlendirme yapan tüketicinin ilgili mal veya hizmeti satın alan kişilerden olduğu konusunda ilgili tüketicinin yazılı veya elektronik ortamdaki beyanı esas alınır. Tüketicinin beyan ettiği bilgilerin gerçeği yansıtmamasından beyanda bulunan tüketici sorumludur.
star icon
star icon
star icon
star icon
star icon
Çok İyi
1 Kişi
star icon
star icon
star icon
star icon
empty star icon
İyi
0 Kişi
star icon
star icon
star icon
empty star icon
empty star icon
Vasat
0 Kişi
star icon
star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
Kötü
0 Kişi
star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
empty star icon
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

12.12.2014Yazan:Elif Bayar

Bosch KDN53NW20N

Bosch'tan ergonomik bir yapıya ve düşük enerji tüketimine sahip modeli Bosch KDN53NW20N.
Bosch KDN53NW20N

Bosch, geniş iç hacimli buzdolabı arayanlar için tasarladığı KDN53NW20N NoFrost buzdolabı ile kullanıcılarının karşısında. Eğer aradığınız buzdolabının az enerji harcamasını ve mutfağınızda az yer kaplamasını istiyorsanız Bosch KDN53NW20N’ye bir göz atmalısnız.

Benim için buzdolabının en önemli kısmı sebze meyve saklama bölümü. Eğer meyve sebzeyi, ki süt ürünlerinden sonra en çabuk bozulan yiyeceklerdir, iyi saklayamayacaksa buzdolabına dünya kadar para dökmenin bir âlemi yok. Bosch KDN53NW20N, meyve sebze saklama alanı olarak CrisperBox teknolojisini kullanıyor. Dalgalı taban ile su yoğuşmasını engellemişler. Bunun anlamı; sebzeliklerde bir süre sonra oluşan o sulu tabaka artık yok demektir. Aynı zamanda sürgü sistemi ile nem oranı ayarlanabilir kılınmış. Yani sebze meyve bölümünde kontrol artık sizde! İçerideki malzemeye göre saklama koşulu yaratabilirsiniz.

Başka Bosch buzdolaplarında da görmeye alıştığımız ChillerBox bu üründe de mevcut.  Dondurucudan yani buzluk olarak bildiğimiz kısımdan aldığı soğuk hava akımı ile dolaptan daha soğuk, dondurucudan daha sıcak bir bölme. Bu bölmeyi çabuk bozulan ürünlerin saklanması için kullanabileceğiniz gibi içecekler için de kullanmayı düşünebilirsiniz. Bana göre bu bölmenin en keyifli yanı ise yiyeceklerin sağlıklı çözünmesini sağlaması. Bu amaçla mı yapılmış bilmiyorum ama kesinlikle bu amaçla kullanılabilir. Buzluktan aldığımız eti ya dışarda ya da dolabın soğutucu gözünde bekletiriz. Acelemiz varsa dışarıda bekler, değilse dolapta. Ancak sağlık açısından çok önemli olan “yiyeceğin çözüldükten sonraki bekleme ısısı” hep atlanan bir özelliktir. Şimdi, bir gece öncesinden dondurucudan ChillerBox’a indirdiğimiz yiyeceği ertesi akşam için sağlıklı bir şekilde saklayabiliriz.

Dolabın öne çıkan bir diğer özelliği de çekilebilen raflar. Rafları öne çekerek yiyeceklere rahatça ulaşılması sağlanmış. Eğer siz de benim gibi buzdolabınızı doldurduktan sonra, raflardaki yiyeceklere aralardaki boşlukları kullanıp iterek çekerek ulaşıyorsanız bu özellik sizin de dikkatinizi çekecektir. Bu arada raflar için SafetyGlass özelliği kullanılmış. Bu özellik size kırılmaya karşı dirençli cam raflar sunuyor. Bunların dışında, Bosch KDN53NW20N’de hızlı dondurma bölmesi, LED aydınlatma, özel şişe rafı gibi özellikler mevcut.

Bu özellikler dışında çok da öne çıkan, onu başka buzdolaplarının önüne geçiren bir özelliği olduğunu söyleyemem. Tabii onu yarış dışı bırakan bir özelliği de yok. Eğer geniş bir buzdolabı istiyorsanız 425 litrelik net kullanım kapasitesi ile ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. A+ enerji sınıfında olan buzdolabı, az enerji kullanımı ile de tercih edilebilir. Özellikle enerji tasarrufu konusunda Bosch firmasının gösterdiği özen her zaman dikkatimi çekmiştir. Ne faturalarımın şişmesini isterim ne de dünyaya yük olmak... Yine de buzdolaplarında A++ teknolojisinin standartlaşması ve A+ ile aradaki fiyat farkının kalkması çok daha yerinde bir adım olacaktır.

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2022 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery
Karşılaştır