Bosch Buzdolapları

En Ucuz Bosch Buzdolapları Fiyatları

79 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi

Bosch Buzdolapları

Bosch Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bosch Buzdolapları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bosch Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bosch Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • LG Cep Telefonları
 • Siemens Buzdolapları
 • Nokia Cep Telefonları
 • Fakir Çay Makineleri
 • Philips Elektrikli Süpürgeler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bosch
  Cimri'nin Seçimi

  Neden Bosch Buzdolabı?

  Bosch Alman kalitesi ile üretilmiş ürünler sunmakta. Merkezi Almanya olan bu şirketin birçok elektronik alette başarılı şeyler ürettiğini biliyoruz. Bu başarılı elektronik aletlerden biri de buzdolabı. Evet Bosch buzdolapları oldukça kaliteli ve dayanıklı olmasının yanı sıra çok eski ve köklü bir üretim geçmişine sahip ve bu avantajı ile günümüzde en güzel ve yenilikçi buzdolaplarını da kullanıcılara sunmakta. Eğer bir buzdolabı almaya karar verdiyseniz Bosch buzdolabı modellerine bakmadan geçmemenizi tavsiye ederiz.

  Buzdolabı Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

  Elektronik aletleri alırken genelde karar vermekte zorlanırız. Fakat ihtiyacımıza uygun bir buzdolabı seçmek için de buzdolabı almadan önce biraz bu konuda bilgi sahibi olmak bize yardımcı olabilir. Sizin için aşırı teknik detaylara girmeden dikkat etmeniz gereken ufak noktalara değinmek istedik.

  Boyut ve derinlik değerlerine dikkat etmelisiniz. Buzdolapları genellikle standart olarak aşağı yukarı aynı boydalardır fakat bazı modellerin içinin daha geniş olması dışının da biraz büyük olmasına neden oluyor. Bu sebeple iç genişliği seçtikten sonra dış boyutları da kontrol ediniz. Buzdolabını koyacağınız yere sığması veya kötü gözükmemesi için tek yol budur.

  Bosch buzdolabı modellerini incelerken de göreceksiniz ki NoFrost özelliği olmayan buzdolabı neredeyse hiç yok. Bunun sebebi artık NoFrost buzdolaplarının da low frostlar kadar sessiz çalışması. NoFrost buzdolapları karlanma ve buzlanmayı önler. Buzdolabını her açtığınızda içeri sıcak ve nemli hava girmektedir. Bu havayı içeriden en kısa sürede uzaklaştıran cihazlar Nofrost buzdolaplarıdır. NoFrost özellikli bir dolap alırsanız çok daha dayanıklı ve sağlıklı bir kullanım sunacaktır.

  Fresh özellikli çekmeceleri bulunan dolapları da tercih edebilirsiniz. Fiyat farkı koyması bu özelliği biraz dışarı itse de bütçesi uygun olanlar için kaçırılmayacak bir teknolojidir. Bu teknolojide et, balık veya sebze meyveleri sıfır santigrat derecede tutarak dondurmadan daha uzun süre taze ve hemen tüketilebilir tutuyor. Koku karışımı veya salınımı gibi bir olumsuz özelliği de yok.

  Enerji sınıfına dikkat etmelisiniz. Buzdolapları yıl boyunca neredeyse hiç kapanmadan çalışan cihazlardan biri. Haliyle yıllık enerji tüketimi hesaplanarak enerji sınıfı puanı alır. Genellikle Bosch ürünleri A kalite ve üzeri yani A+ veya A++ olarak geçer. Bu enerji sınıflarını seçerseniz yıllık elektrik tüketimi miktarını aşağı çekmiş olursunuz. Böylece doğaya ve bütçenize katkıda bulabilirsiniz.

  Peki Bosch buzdolabı kampanya ve fiyatlarını nereden bulabilirim diye soruyorsanız alt başlığa muhakkak göz atmalısınız.

  Uygun Fiyata Bosch Buzdolabı Nereden Bulabilirim?

  Bosh buzdolabı fiyatları 2018 yılı itibari ile 1500 TL ve 14.000TL arasında değişiyor. Bosch buzdolabı fiyatları ve modellerine Cimri.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Cimri.com size seçeceğiniz buzdolabı modelinin farklı satış noktalarındaki fiyatlarını liste olarak sunmakta. Böylece fiyat ve avantajları karşılaştırabilir farklı satış sitelerini gezmeden en ucuz Bosch buzdolabı modelini Cimri.com adresi ile bulduğunuza emin olabilirsiniz. Cimri.com zamandan ve bütçenizden tasarruf ettirir.

  Karşılaştır