track source

Bosch Buzdolapları

Bosch Buzdolapları Fiyatları

88 Ürün gösteriliyor.
Enerji Sınıfı
Ürün Tipi
Toplam Net Hacim
Gösterge
Dokunmatik Ekran
Renk
Kapı Sayısı
Soğutucu Net Hacmi
Hızlı Soğutma
Kapı Açık Uyarısı
Su&Buz Pınarı
Dondurucu Net Hacmi
Hızlı Dondurma
Soğutma Sistemi
Ses Seviyesi

Bosch Buzdolapları

Bosch Buzdolapları fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bosch Buzdolapları ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bosch Buzdolapları Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bosch Buzdolapları incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • LG Cep Telefonları
 • Siemens Buzdolapları
 • Nokia Cep Telefonları
 • Fakir Çay Makineleri
 • Philips Elektrikli Süpürgeler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Buzdolapları fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bosch

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Bosch Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Bosch Buzdolapları Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  14 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 88 Bosch Buzdolapları modeli içerisinde en ucuz Bosch Buzdolapları fiyatı 999.49 TL iken, en yüksek Bosch Buzdolapları fiyatı 15599.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bosch Buzdolapları fiyatlarının ortalaması alındığında ise 14 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bosch Buzdolapları fiyatı ise 6566.4 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Bosch Buzdolapları Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Bosch Buzdolapları modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bosch Buzdolapları modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bosch Buzdolabı

  Buzdolapları, ürünlerin bozulmaması için kullanılan, gereken, uygun saklama koşullarını sağlayan, soğutucu işlevi gören ürünler bütünüdür. Kaliteli bir buzdolabına sahip olmak istiyorsanız Bosch buzdolapları ürünlerinden herhangi birini tercih etmeniz yerinde olacaktır. Çünkü Bosch markası üretimin her aşamasında kalite unsuruna özellikle önem verir. Hijyenik açıdan hiçbir sıkıntısı olmayan bu ürünlerden herhangi birini aldığınız takdirde ürünlerinizi rahatlıkla saklayabilirsiniz. Öte yandan Bosch buzdolapları xxl ürünler ile birlikte daha derin bir buzdolabına sahip olabilir, saklayacağınız ürün miktarını geniş tutabilirsiniz. Bu nedenle Bosch buzdolapları modelleri arasında dilediğiniz tercihte bulunabilir, ihtiyaçlarınıza göre alışveriş yapabilirsiniz. Bununla birlikte birçok ek özelliği ile birlikte Bosch buzdolabı kgn56vw30n ürünü ön plana çıkar. Bu ürünü tercih ederek bir buzdolabından daha fazlasını elde edebilirsiniz. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler genel olarak uzun ömürlüdür. Bir sıkıntı olması durumunda garanti süresi içerisindeyseniz Bosch yetkili servisleri tarafından sıkıntı derhal giderilecektir. Bu nedenle aynı zamanda Bosch marka güvencesini de elde bilirsiniz.

  Bosch Buzdolapları Çeşitleri

  Bosch markası, çeşitli özelliklerde birçok buzdolabı ürünü üretir. Bu ürünler arasında kalite ön plana çıkarken, dayanıklı yapısı uzun ömürlü kullanımı temin eder. Çeşitli özellikleri ve uygun fiyatıyla ön plana çıkan Bosch KGN76AIF0N A++ 578 Litre No – Frost buzdolabını tercih ederek bu özellikleri elde edebilirsiniz. Derin yapısı, çok miktarda ürünü saklayabilmenizi sağlayacaktır. XL kapasitesi sayesinde bu işlem aktif bir şekilde gerçekleştirilir. Bununla birlikte LED ekranı sayesinde bu ürünün çeşitli göstergeleri yardımıyla soğutma durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz. Fan destekli yapısı, cihaz performansını olumlu yönde etkileyerek iyileştirme sağlayacaktır. Düzenli hava akımı sayesinde kötü kokuların oluşmasını engelleyici bir özelliği vardır. Buz oluşumuna karşı mükemmel önleyici bir yapısı vardır. Öte yandan yine çok çeşitli özelliklerde Bosch buzdolapları a++ serisi bulunur. Benzer özelliklere sahip olan bu ürünler, uygun fiyatlı yapısı ile de dikkatleri üzerine çeker. Bununla birlikte Bosch buzdolabı çeşitleri arasında Bosch buzdolapları no frost ürünleri ön plandadır. Buz oluşumunu engelleyici özellik sayesinde soğutma işlemi yapılırken kesinlikle buz oluşmaz. Diğer yandan Bosch buzdolapları gardrop tipi ürünleri ve Bosch buzdolabı üstten donduruculu ürünleri de bulunur. Bu ürünlerin tamamı kaliteli bir şekilde üretilir. Bu nedenle tercih işlemlerinizde rahat edebilirsiniz. Marka, kaliteli üretimine, teknolojik yeniliklerine, üretim tekniklerini geliştirmeye ve diğer faktörleri geliştirmeye devam edecektir. Uzun ömürlü yapısı sayesinde buzdolabınızı sorunsuz bir şekilde uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz. Örneğin Bosch KDN56NW22 No – Frost Buzdolabı ürünü tercih ederek harika bir buzdolabına sahip olabilirsiniz. Bu ürünün genel özellikleri şu şekildedir. 507 litre hacme sahiptir. Ürünleri taze tutmak için gelişmiş teknoloji kullanılır. Ayarlanabilir nem kontrol mekanizmasına sahiptir. Böylelikle meyve ve sebzeler daha uzun süreler boyunca taze kalabilir. 0 derece bölümü sayesinde et ürünlerini rahatlıkla saklayabilirsiniz. Hassas yiyeceklerin saklanması için uygun koşullar sağlanır. Daha az enerji harcayarak rakiplerine göre daha avantajlı hale gelebilir. Dondurulmuş gıdaların çözülmemesine neden olarak bu anlamda da bir katkı sağlar. Ürünler her bir bölümde taze kalır.

  Bosch Buzdolapları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Buzdolabı ürünü satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk özellik kalitedir. Ürün kalitesi, çok önemli bir özelliktir ve cihazın ömründen performansına kadar her aşamayı ilgilendiren genel bir özelliktir. Ürünlerden kaliteli olanları tercih etmek durumundasınız. Bosch markası, üretiminin her kısmında kaliteye ayrı bir önem verdiği için bu aşamayı rahatlıkla geçmenize fırsat verir. Bu nedenle kalite için ekstra bir kontrol işlemine gerek kalmaz. Ürünün litre kapasitesi de dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli özelliktir. Litre kapasitesi yüksek olan ürünleri tercih etmeniz durumunda daha fazla yiyecek ve içecek saklayabilirsiniz. Bu da kullanım kolaylığı ve çok fonksiyonluluk sağlayacaktır. Bununla beraber dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli özellik ürünün dayanıklılığıdır. Dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım sağlayacağından dolayı çok önemlidir. Bosch markası, dayanıklı ürünler üreterek bu özelliği de aktif bir biçimde kullanır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ürünün enerji tasarrufu sağlayıp sağlamamasıdır. Buzdolapları gün boyu çalıştıklarından dolayı sürekli olarak elektrik tüketirler ve cihazın enerji tasarrufu sağlaması, bütçenize ekstra katkı sağlayacaktır. Bu nedenle bu özellikle çok önemlidir.

  Bosch Buzdolapları Fiyatları

  Fiyatları etkileyen birden çok faktör olsa da firmanın üstlenmiş olduğu maliyetler genel olarak Bosch buzdolabı fiyatlarını belirleyici niteliktedir. Firmaların üstlenmiş olduğu maliyetler, giderler ve kâr oranları ile fiyat oluşur. Bu nedenle bu oranlarda meydana gelecek değişiklikler doğrudan fiyatı etkileyecektir. Öte yandan satışın gerçekleştiği ülkenin genel ekonomik vaziyeti, arz  talep durumları, ithalat  ihracat rejimleri de fiyatı etkileyen unsurlar arasındadır. Örneğin ürünün arzında meydana gelecek bir değişiklik fiyatı direkt olarak etkileyecektir. Bununla birlikte ürünün kalitesi de fiyatı belirleyen ve etkileyen bir diğer faktördür. Kalite arttıkça her ne kadar fiyat artış gösterse de Bosch markası ürünleri kaliteli olmasına rağmen bütçe dostudur. Buzdolabı ürünlerinde fiyatı belirleyen bir diğer unsur enerji tasarrufu ve litre kapasitesidir. Bu özelliklerde meydana gelecek değişiklikler de fiyatı etkileyecektir. Son olarak satışı gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyatlar üzerinde aşağı yönlü bir etkiye sahiptir. Fiyatlar hakkında genel olarak bir bilgi birikimine sahip olmanız gerekir. Bu bilgi birikimini sağlamak için broşür sayfamızı takip edebilir ve inceleyebilirsiniz. Ayrıca sipariş vermeden önce cimri.com'u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Karşılaştır
  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery