Bosch Buji

Bosch Buji Fiyatları

383 Ürün gösteriliyor.

Bosch Buji

Bosch Buji fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Bosch Buji ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Bosch Buji Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Bosch Buji incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Faber-Castell Pastel Boya
 • Wei-B Bebek Arabası ve Pusetler
 • Artepera Kanvas Tablo
 • Miss Gaya Kolonya & Gülsuyu
 • E-Hediyeci Kupa
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Bosch Buji fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Bosch
  Bosch Hyundai Tucson 1.6GDI 2015-2017 Çift İridyum 4 Adet Buji

  Bosch Hyundai Tucson 1.6GDI 2015-2017 Çift İridyum 4 Adet Buji

  Sıkça Sorulan Sorular

  2021 yılı Bosch Buji Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  4 Aralık 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 383 Bosch Buji modeli içerisinde en ucuz Bosch Buji fiyatı 31.88 TL iken, en yüksek Bosch Buji fiyatı 1405.09 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bosch Buji fiyatlarının ortalaması alındığında ise 4 Aralık 2021 tarihinde ortalama Bosch Buji fiyatı ise 171.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.
  Cimri'nin Seçimi
  Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  Lassa 205/55 R16 91H Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
  Michelin MC12260 12Volt 120 PSI Dijital Basınç Göstergeli Hava Pompası
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  Lassa 175/65 R14 82T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  Lassa 185/65 R15 88T Snoways 3 Kış Lastiği 2017 ve Öncesi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Bosch Buji

  Hava ile yakıt karışımının kıvılcım haline gelmesi ile bobin üzerinden gelen 20 bin üzerinde voltluk gerilim sayesinde ark oluşturan ürüne buji denir. Benzinli ve lpgli ürünler motorlarda kullanılan bir üründür.  Genel olarak benzinli tüm motor seçeneklerde bu ürün kullanılır. Nikel yapılı gövdesi r ile yaratılan bir ürün özelliği ile kullanıcıların kullanımına sunulur. Güçlü kıvılcım üretebilen Bosch‌ ‌buji sayesinde motorun performans seviyesi yüksek olur. Ayrıca iyi performans sunan bu ürün ile maksimum yakıt tasarrufu rahatlıkla sağlanır. Motor yapısına en uygun özellikte ürün seçilmesi ile motorun veriminden iyi ölçüde yararlanılabilir. Hava ve yakıttan sonra araç için önemli parçalarından biri olan buji aracın performansını doğrudan etkiler.  İdeal noktaya yerleştirilen bu ürün sayesinde doğru ateşleme verimi yakalanır. Bosch ürünlerinin dayanıklı olması ve üstün performansı sayesinde kullanıcılarının güvenini kazanan bir markadır. Genel olarak tüm araçların ihtiyaçlarına rahatlıkla uyum sağlayan ürünlerinin üstün teknoloji ile tasarlayan bir marka özelliği gösterir.

  Bosch‌ ‌Buji‌ Modelleri

  Benzinin ve LPG’nin ateşlenmesini sağlayan bu ürün sayesinde motorun performansı doğrudan etkilenir. İlgili ürün ısı iletim, conta durumuna ve ölçülerine göre değişen ürün seçenekleri söz konusudur. Örneğin, vida çaplar 10 ila 22 mm aralığında olduğu görülür. Bu ürün arasından genel olarak 12 ile 14 mm çap seçeneklerinin binek araçlarda daha çok tercih edildiği söylenebilir. Boy seçenekleri 14 mm için 3/8, 7/8 gibi değişen aralıklarda olan ürün seçeneklerine araca uygunluğuna göre karar verilmesi gerekir. Üstün dayanıklılık sunan ve performansları ile ön plana çıkan platin uç yapıya sahip ürünlerin son teknoloji ile üretilen araçlarda genel olarak kullanılır.  Contalı ve contasız seçenekleri ısı iletim durumuna göre kullanıcılarına tercih imkanı sunar. Üretilen motorlarda farklı özelliklere sahip bujiler söz konusudur.  Teknolojinin sayesinde bu ürünlere değişen özellikler eklenmeye devam eder. Çap aralıkları değişen bu ürünlerin ihtiyaç duydukları voltaj aralığı da farklıdır. İridyum özellikli ürünlerin dayanıklılığı ve kullanım süreleri oldukça fazladır. Bu özelliği ile aracın da kullanmak isteyen kullanıcılar Bosch‌ ‌iridyum‌ ‌buji‌ ‌seçimi ile yüksek performansı kolaylıkla yakalayabilirler. Genel olarak son üretilen araç modellerinde bu özellikte ürünler kullanıldığı görülür. Az voltaj ile yüksek performans sunan ürünlerden biridir. Aynı yüksek dayanıklılık sunan ürünlerden biri olan Bosch‌ ‌platin‌ ‌buji yeni üretilen tüm araçlarda kullanıldığı söylenebilir. Ateşleme aralığını etkileyen tırnak yapıları arasında Bosch‌ ‌3‌ ‌tırnaklı‌ ‌buji ürün seçeneklerinden biridir. Tırnak sayıları ateşlenme sırasında bu aralıklardan bölünerek geçer. Farklı yapılarda bulunabilen bu ürünlerden Bosch‌ ‌4‌ ‌tırnaklı‌ ‌buji aracın özelliğine göre tercih edilebilir. Tekli veya Bosch‌ ‌buji‌ ‌takımı set olarak alınabilir. Özellikle LPG’li araçlarda daha çok kullanılan Bosch‌ ‌platinium‌ ‌buji tek tırnaklı bir yapıya sahiptir. Elektrotlara ve araçlara göre doğru seçilen bu ürünler kullanıcılarına uzun süre yüksek performans kalitesi sunar. Dünya markası olan Bosch yüksek kalite seçenekleri ile ürettiği ürünleri tüm testlerden geçerek güven kazanan ürünler arasında yer alır. Ürünlerin tercih edilmesi sonrasında kullanıcılarına teknik servis hizmeti sunan bir markadır.

  Bosch‌ ‌Buji‌ Fiyatları

  Ürünün üretim aşamasında kullanılan materyali fiyat aralığını doğrudan etkiler. Ayrıca aracın modeli ürün fiyatını değiştirir. Dayanıklılığın ve performans aralığının yüksek olduğu platin ve iridyum özellikli ürünlerin fiyatları yüksektir. Çaplarına göre değişen aralıklarda bulunan bu ürünlerin fiyatları da farklıdır. Boyları ve değişen çap milimleri ile değişen fiyat aralığında bulunan bu ürünler performansı doğrudan etkiler. Yeni nesil araçlara göre üretilen ürün seçeneklerinin fiyatları yüksektir. Farklı tırnak aralıkları ile üretilen bu ürünler değişen fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur. Bu özelliği ateşlemenin bölünerek gerçekleşmesini etkiler. Az ısıda kolaylıkla devreye giren özel tipli ürünler yüksek performans sunmaları nedeni ile yüksek fiyatlarda bulunurlar. Araçların ihtiyacını karşılayan ürün seçeneklerinin geniş bir fiyat aralığında bulunduğu söylenebilir. Ateşlemenin doğru olması, motorun iyi çalışması ve sonucunda yakıt tasarrufu sağlayan Bosch‌ ‌süper ‌ ‌4‌ ‌buji‌ ‌fiyatı üstün performansı ile piyasa koşullarına göre yüksektir. Bosch markası tüm araçların genel özelliklerine göre ürettiği Bosch‌ ‌buji‌ ‌fiyatları geniş bir aralıkta bulunur. Aracın genel özelliğine veya kalitesine göre farklı fiyat aralıklarında kullanıcılar bu ürünü tercih edebilirler.

  Bosch‌ ‌Buji‌ Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

  Kullanılan alana ve şartlarına göre ömrü etkilenen bu ürünün öncelikle araca uygun olarak seçilmesi gerekir. Genel olarak 15 km kullanım sonrasında değiştirilen bu ürünün doğru seçilmesi ile maksimum motor gücü yakalanır. İlk olarak araca göre seçilen bu ürünün dayanıklılığına dikkat edilmesi gerekir. Herhangi bir gaz kaçağı ihtimalini vermeyecek dayanıklılıkta ürün olması önemlidir. Ayrıca değişen boyutları arasından en uygun ölçünün alınması doğru olur. Ayrıca doğru elektrot özelliklerine sahip ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Isıyı aktaran bu ürünün contalı veya contasız olmasına da araca uygunluğuna göre rahatlıkla karar verilebilir.  Buji çeşitleri arasından doğru vida çapı alınması gerekir. Genel olarak 12 mm ile 14 mm arasındaki ürünlerin kullanımın yaygın olduğu söylenebilir. Benzinli araçların dışında LPG araçlarda da kullanılan Bosch‌ ‌LPG‌ ‌buji‌ ‌özellikli ürünü rahatlıkla tercih edilebilir. Bosch geniş ürün seçeneği ile tüm binek araç modellerine uygun özellikte ürünlerini kullanıcıların seçimine sunan bir markadır. Dayanıklılığı ve ürün kullanımı sonrasındaki memnuniyetler sonrasında kullanıcıların ilk sırada tercih ettiği markalardan biri olduğu söylenebilir. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery