Yapı Market - Haftanın İndirimli Ürünleri

Eylül Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Gratis
 8. Bizimtoptan
 9. Metro-tr
 10. Koctas
 11. Happy
 12. Cetinkaya
 13. Ozdilekteyim
 14. Arcelik
 15. Bosch-home
 16. Macrocenter
 17. Bauhaus
 18. Tahtakalespot
 19. Sehzademarket
 20. Gencyapimarket
 21. Kurumsal
 22. Bicen
 23. Tr
 24. Arzum
 25. Seyhanlarmarket
 26. Snowymarket
 27. Ardenmarket
 28. Yatasbedding
 29. Secmarket
 30. Tekzen
 31. Esenlik
 32. Ucler
 33. Ozbereket
 34. Eveshop
 35. Yunusmarket
 36. Siemens-home
 37. Nalburdayim
 38. Groseri
 39. Kelebek
 40. Tupperware
 41. Kozmetik
 42. Essenavm
 43. Mopas
 44. Ideal
 45. Cagri
 46. Showhipermarket
 47. Gokkusagi
 48. Basdasmarket
 49. Onurmarket
 50. Kilpa
 51. Hakmarexpress
 52. Altunmarket
 53. Hakmar
 54. Beko
 55. Pekdemir
 56. Serramarket
 57. Akyurt
 58. Vestel
 59. Mpehlivanoglu
 60. Alipehlivanoglu
 61. Rossmann
 62. Farmasiint
 63. Gurmar
 64. Tedi
 65. Tespo
 66. Profilo
 67. Enplus
 68. Kimmarket
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Yapı Market Broşürleri

Yapı marketler, son zamanlarda en çok tercih edilen marketlerdendir. Birçok ihtiyaç yapı marketlerde kolaylıkla bulunabilir bir hale gelmiştir. Yapı marketler yapı malzemeleri satan yerler olarak nitelendirilebilir. Özellikle evlerini kendileri yenilemek isteyen kullanıcılar tarafından yapı marketler çok sevilir. Bazı kullanıcılar hobi olarak bile yapı market ziyaret ederler. Evinize, bahçenize, ofisinize yeni bir görünüm kazandırmak için yapı marketleri ziyaret ederek ilham alabilir ve fikir edinebilirsiniz. Yapı marketlerde “kendin yap” anlayışı bulundurduğu için bu tip yapı marketleri gezmek tüketicileri heyecanlandırır. Yapı marketlerde bazı ürünler yüksek fiyata sahip olabilir ancak tüketicinin yapacağı bir araştırma sonucunda kolaylıkla uygun fiyata sahip olan aktüel ürünleri satın alabilir. Burada en önemlisi tüketicilerin indirimli yapı market ürünleri broşürlerini sık sık takip etmesidir. Bu sayede indirim olduğu anda kullanıcı ihtiyaç duyduğu herhangi bir malzemeyi kolaylıkla satın alabilir. Cimri.com’dan yapı market ürünleri e broşürleri tek tıkla takip edebilir, sayfalar arasında kolaylıkla gezebilir ve aradığınız ürünlere internet üzerinden kolaylıkla göz atabilirsiniz. 

Yapı Market Broşür Çeşitleri

Türkiye’nin yapı market alanında Tekzen, Genç, Bauhaus ve Koçtaş gibi lider markalar yer alır. Başta ev mobilyaları ve yardımcı malzemeleri olmak üzere teknik çalışmalar için araç-gereçler ve bahçe mobilyaları gibi farklı ürün grupları sunar. Sahip oldukları geniş ürün yelpazesi ile aynı oranda bir hedef kitleye hitap eder. Her evin temel ihtiyaçlarını bir arada bulabileceğiniz yapı marketler yıl içerisinde çeşitli kampanya ve indirim dönemleri düzenler. Süpermarketlerden farklı olarak aylık bazda aktüel broşürler çıkaran yapı marketler kişilere oldukça uygun fiyat seçenekleri sunar. Genellikle yüksek maliyetli olabilen ev ve bahçe mobilyalarının yer aldığı indirim broşürlerinde aynı zamanda bahçe malzemeleri, ışıklandırma ve beyaz eşya ürünleri de bulunur. Broşür çeşitleri iki farklı türde kullanılır. Online ortamlarda sıklıkla kullanılan e-broşürler zaman ve mekan kısıtlamasından bağımsız olarak broşürlerin incelenmesini sağlar. E-broşürlere alternatif olarak hazırlanan baskı broşürler kağıt formda olup doğrudan yapı marketlerden ve dağıtım noktalarından temin edilir. E-broşürler ile basılı broşürler içerik olarak aynı güncellikte ürün ve indirim oranlarını sergiler. Aylık olarak düzenlenen yapı market broşürleri markaların ürün kataloğuna ve fiyat politikasına göre değişim gösterir. Aktüel broşürler kişilerin bütçesine yönelik düşük fiyat seçenekleri sunması nedeniyle hesaplı bir alışveriş imkanı yaratır. Aylık broşürler bir ay boyunca hedef kitlelerin indirimli ürünlerden yararlanmasına yetecek esnek bir zaman dilimi sergiler. Online ortamda yayınlanan e-broşürlere erişmek için yalnızca akıllı bir cihaz ve internet bağlantısı gereklidir. Basılı broşürleri ise internet bağlantısı gerekmeksizin doğrudan yapı marketlerden edinmek mümkündür. İndirimlerden anında faydalanmak için e-broşürleri takip edebilirsiniz. Yapı market fırsat ürünleri broşürleri gerçek hayatta her yerde sıklıkla rastlanabilecek broşürler olmadığından tüketicilerin indirimlerden haberdar olma olasılığı da düşer. Bu sebeple de internet üzerinden broşürleri ve aktüel ürünleri takip etmek en iyisi olacaktır.

Yapı Market Broşürlerinde Neler Var?

Yapı marketlerde aranılan her şey bulunabilir. Yapı marketlerin geniş ürün yelpazesinde; parke, musluklar, duvar boyaları, duvar panelleri, ısı yalıtım malzemeleri, bahçe ürünleri, canlı ve cansız çiçekler, bahçe ürünleri ve mobilyaları, halılar, iç ve dış mekanda kullanılabilecek kapılar, ev ve bahçe aksesuarları gibi daha pek çok ürün kolaylıkla bulunabilir. Bu gibi ürünler mekanların tasarımlarının şıklığını arttıracak ürünler olarak karşımıza çıkar. Aktüel ürünler takip ederek ihtiyaçlarınızı normale göre  uygun fiyatlara alabilirsiniz. Bu sebeple de fiyatlar normal dönemlerde biraz fazla olabilir. Bu nedenle de uygun fiyatlı ürün satın almak isteyen tüketicilerin güncel yapı market ürünleri broşürleri belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Güncel yapı market broşürlerinde haftanın indirimli ürünlerini oldukça uygun fiyatlara bulmak mümkün bir hale gelir ve bu sayede de tüketici istediği ürünü bütçesini yormadan kolaylıkla almış olur. Güncel yapı market indirim broşürleri sayesinde siz de evinizi istediğiniz gibi dekore edebilir ve hayalinizdeki ev atmosferine uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. İnternet broşürü takip etmek internetin hızlı bir platform olması sebebiyle aktüel ürünlerini hızlı bir şekilde almayı da sağlar. Bu sebeple de imkanlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar tarafından e broşürler sıklıkla tercih edilir.

Yapı Market Broşürleri Ne Gibi Avantajlar Sağlar?

Yapı market ürünleri broşürleri evinizde veya herhangi bir mekan içerisinde yapılacak olan değişiklikler hakkında ilham almanızı sağlayabilir. Bu sebeple de yapı market broşürlerini inceleyen tüketiciler bulunur. İndirimli yapı market broşürlerini sık sık kontrol ederken ev ekonomisini rahatlatabilir ve tasarruflu bir alışveriş gerçekleştirirken evinizde de kolaylıkla şık bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Yapı marketlerde A’dan Z’ye aradığınız her çeşitteki ürünü kolaylıkla bulabilir ve özellikle indirim dönemlerinde aktüel ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden indirim broşürlerini takip etmek her tüketicinin en çok zevk alarak gerçekleştirdiği eylemlerden bir tanesidir. Bu sayede ilham alan kullanıcılar evlerini çok daha farklı bir şekilde düzenler. Her tüketicinin belirli bir zaman geçtikten sonra evinde, sürekli bulunduğu alanlarda değişiklik yapmak ister. Eskiyen veya artık modası geçmiş olan ürünler tüketiciye eskisi kadar mutluluk vermeyebilir. Yeni ve uygun fiyata alınan ürünler ise tüketici için ayrı bir mutluluk kaynağıdır. İndirim broşürlerini takip etmek bu sebeple önemlidir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play