Yapı Market - Haftanın İndirimli Ürünleri

Temmuz Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Bizimtoptan
 8. Metro-tr
 9. Koctas
 10. Happy
 11. Cetinkaya
 12. Sariyermarket
 13. Ozdilekteyim
 14. Arcelik
 15. Bosch-home
 16. Macrocenter
 17. Tahtakalespot
 18. Sehzademarket
 19. Gencyapimarket
 20. Kurumsal
 21. Tr
 22. Arzum
 23. Seyhanlarmarket
 24. Korkmazstore
 25. Snowymarket
 26. Yatasbedding
 27. Secmarket
 28. Hadim
 29. Burdamarket
 30. Tekzen
 31. Ucler
 32. Eveshop
 33. Yunusmarket
 34. Siemens-home
 35. Adese
 36. Groseri
 37. Tupperware
 38. Kozmetik
 39. Essenavm
 40. Mopas
 41. Dipgross
 42. Namlihipermarketleri
 43. Ozkuruslar
 44. Cagri
 45. Etikmarketim
 46. Basdasmarket
 47. Hakmarexpress
 48. Ozsanal
 49. Barisgross
 50. Hakmar
 51. Beko
 52. Pekdemir
 53. Vestel
 54. Modalife
 55. Mpehlivanoglu
 56. Gokkusagimarket
 57. Orucmarket
 58. Rossmann
 59. Farmasiint
 60. Gurmar
 61. Onurhipermarketleri
 62. Fakirshop
 63. Griucuzsatis
 64. Joker
 65. Tespo
 66. Kimmarket
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Yapı Market İndirim Kataloğu

Yapı marketler son zamanlarda en çok tercih edilen marketlerdendir. Birçok ihtiyaç yapı marketlerde kolaylıkla bulunabilir bir hale gelmiştir. Yapı marketler yapı malzemeleri satan yerler olarak nitelendirilebilir. Özellikle evlerini kendileri yenilemek isteyen kullanıcılar tarafından yapı marketler çok sevilir. Bazı kullanıcılar hobi olarak bile yapı market ziyaret ederler. Evinize, bahçenize, ofisinize yeni bir görünüm kazandırmak için yapı marketleri ziyaret ederek ilham alabilir ve fikir edinebilirsiniz. Yapı marketlerde “kendin yap” anlayışı bulundurduğu için bu tip yapı marketleri gezmek tüketicileri heyecanlandırır. Yapı marketlerde bazı ürünler yüksek fiyata sahip olabilir ancak tüketicinin yapacağı bir araştırma sonucunda kolaylıkla uygun fiyata sahip olan ürünleri satın alabilir. Burada en önemlisi tüketicilerin indirimli yapı market ürünleri broşürlerini sık sık takip etmesidir. Bu sayede indirim olduğu anda kullanıcı ihtiyaç duyduğu herhangi bir malzemeyi kolaylıkla satın alabilir.

Yapı Market Aktüel Ürünler Kataloğunda Neler Var?

Yapı marketlerde aranılan her şey bulunabilir. Yapı marketlerin geniş ürün yelpazesinde; parke, musluklar, duvar boyaları, duvar panelleri, ısı yalıtım malzemeleri, bahçe ürünleri, canlı ve cansız çiçekler, bahçe ürünleri ve mobilyaları, halılar, iç ve dış mekanda kullanılabilecek kapılar, ev ve bahçe aksesuarları gibi daha pek çok ürün kolaylıkla bulunabilir. Bu gibi ürünler mekanların tasarımlarının şıklığını arttıracak ürünler olarak karşımıza çıkar. Bu sebeple de fiyatlar normal dönemlerde biraz fazla olabilir. Bu nedenle de uygun fiyatlı ürün satın almak isteyen tüketicilerin güncel yapı market ürünleri broşürleri belirli aralıklarla kontrol edilmelidir. Güncel yapı market broşürlerinde haftanın indirimli ürünlerini oldukça uygun fiyatlara bulmak mümkün bir hale gelir ve bu sayede de tüketici istediği ürünü bütçesini yormadan kolaylıkla almış olur. Güncel yapı market indirim broşürleri sayesinde siz de evinizi istediğiniz gibi dekore edebilir ve hayalinizdeki ev atmosferine uygun fiyatlarla kavuşabilirsiniz. Cimri.com’dan yapı market ürünleri e broşürleri tek tıkla takip edebilir, sayfalar arasında kolaylıkla gezebilir ve aradığınız ürünlere internet üzerinden kolaylıkla göz atabilirsiniz. İnternet broşürü takip etmek internetin hızlı bir platform olması sebebiyle fırsat ürünlerini hızlı bir şekilde almayı da sağlar. Bu sebeple de imkanlardan faydalanmak isteyen kullanıcılar tarafından e broşürler sıklıkla tercih edilir. Yapı market fırsat ürünleri broşürleri gerçek hayatta her yerde sıklıkla rastlanabilecek broşürler olmadığından tüketicilerin indirimlerden haberdar olma olasılığı da düşer. Bu sebeple de internet üzerinden broşürleri takip etmek en iyisi olacaktır.

Yapı Market Broşürler Ne Gibi Bir Avantaj Sağlıyor?

Yapı market ürünleri broşürleri evinizde veya herhangi bir mekan içerisinde yapılacak olan değişiklikler hakkında ilham almanızı sağlayabilir. Bu sebeple de yapı market broşürlerini inceleyen tüketiciler bulunur. İndirimli yapı market broşürlerini sık sık kontrol ederken ev ekonomisini rahatlatabilir ve tasarruflu bir alışveriş gerçekleştirirken evinizde de kolaylıkla şık bir atmosfer yakalayabilirsiniz. Yapı marketlerde A’dan Z’ye aradığınız her çeşitteki ürünü kolaylıkla bulabilir ve özellikle indirim dönemlerinde kolaylıkla satın alabilirsiniz. İnternet üzerinden indirim broşürlerini takip etmek her tüketicinin en çok zevk alarak gerçekleştirdiği eylemlerden bir tanesidir. Bu sayede ilham alan kullanıcılar evlerini çok daha farklı bir şekilde düzenler. Her tüketicinin belirli bir zaman geçtikten sonra evinde, sürekli bulunduğu alanlarda değişiklik yapmak ister. Eskiyen veya artık modası geçmiş olan ürünler tüketiciye eskisi kadar mutluluk vermeyebilir. Yeni ve uygun fiyata alınan ürünler ise tüketici için ayrı bir mutluluk kaynağıdır. İndirim broşürlerini takip etmek bu sebeple önemlidir.  

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play