Süpermarket - Haftanın İndirimli Ürünleri

Mayıs Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Migros
 4. Carrefoursa
 5. Watsons
 6. Gratis
 7. Bizimtoptan
 8. Metro-tr
 9. Koctas
 10. Happy
 11. Hakmar
 12. Rossmann
 13. Cetinkaya
 14. Ozdilekteyim
 15. Arcelik
 16. Macrocenter
 17. Bauhaus
 18. Silverline
 19. Tahtakalespot
 20. Cagdasmarketler
 21. Furpa
 22. Sehzademarket
 23. Gencyapimarket
 24. Kurumsal
 25. Bicen
 26. Tr
 27. Kibaroglumarket
 28. Korkmazstore
 29. Snowymarket
 30. Ardenmarket
 31. Yatasbedding
 32. Secmarket
 33. Hadim
 34. Tekzen
 35. Esenlik
 36. Ucler
 37. Eveshop
 38. Akugur
 39. Yunusmarket
 40. Siemens-home
 41. Begendik
 42. Groseri
 43. Tupperware
 44. Alternatiftoptanmarket
 45. Kozmetik
 46. Egesok
 47. Essenavm
 48. Mopas
 49. Ozkuruslar
 50. Krc
 51. Welcomebaby
 52. Yiltas
 53. Cagri
 54. Showhipermarket
 55. Gokkusagi
 56. Etikmarketim
 57. Basdasmarket
 58. Zogo
 59. Onurmarket
 60. Hakmarexpress
 61. Barisgross
 62. Uysalmarket
 63. Grosper
 64. Beko
 65. Pekdemir
 66. Akyurt
 67. Vestel
 68. Mpehlivanoglu
 69. Alipehlivanoglu
 70. Orucmarket
 71. Farmasiint
 72. Gurmar
 73. Onurhipermarketleri
 74. Griucuzsatis
 75. Ozhan
 76. Joker
 77. Tespo
 78. Kimmarket
 79. Demtaskapinda
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Süpermarket Broşürleri

Evlerin ihtiyaçları hiçbir zaman bitmez. Özellikle kalabalık ailelerde ihtiyaç olarak nitelendirilen belirli ürünler çok sık bir şekilde tükenir. Bu sebeple de kalabalık aileler, bütçesi kısık olan aileler, öğrenci evinde yaşayan öğrenciler indirim günlerini sabırsızlık ile bekler hale gelir. İndirimli ürünlerden satın almak daha fazla ihtiyacı karşılamayı sağlar. Bu nedenle tüketiciler ihtiyaç duyulan ürünleri indirim günlerinde satın almaya dikkat eder. Süpermarketler her şeye kolaylıkla ulaşabilen meyve, sebze, et ve süt ürünleri, abur cuburlar ve benzeri daha pek çok çeşitteki ürünlerin bulunduğu yerlerdir. Kişiler süpermarketlerde temel ihtiyaçlarını kolaylıkla bulabilir ve hesaplı bir alış veriş yapar. Son zamanlarda tüm tüketiciler tarafından süpermarketler sıklıkla tercih edilmektedir. Çoğu hipermarketin ve süpermarketin fiyatı artık bakkallardan daha uygun olduğundan dolayı da süpermarketler günümüzde revaçtadır. Ayrıca Cimri.com internet sitesinden e broşürlere ulaşmak oldukça kolaydır. Süpermarketlerden bu broşürler takip edilerek oldukça karlı alışverişler yapılabilir. Süpermarket broşürleri bu sebeple çok yararlıdır ve tüketicinin imdadına yetişir. Özellikle bütçe kısıtlı ise broşürlerin kesinlikle takip edilmesi önerilir.

Süpermarket Broşür Çeşitleri

Süpermarketler ülke geneli hizmet veren ve geniş ürün yelpazesi sunan market zincirleridir. Popüler süpermarket zincirleri arasında Migros, Carrefour, Metro, A101, BİM ve Pehlivanoğlu gibi marketler yer alır. Ürün grupları giyimden dekorasyon ürünlerine, meyve-sebzeden şarküteriye, unlu mamüllerden süt ve süt ürünlerine kadar yayılır. Hedef kitlesi oldukça kapsamlı olan süpermarketlerin birçoğu geleneksel marketçiliğin yanı sıra sanal market uygulamaları ile de öne çıkar. Yıl boyunca çeşitli kampanya ve indirim fırsatları düzenleyen süpermarketler uygulamalarını duyurmak adına broşürleri tercih eder. İki farklı formatta bulunan broşürler hem yüz yüze etkileşim kurulan hem de online mecralardaki hedef kitleye hitap eder. Ürün gruplarına ve marketlere göre değişiklik gösteren indirim oranları sınırlı bir süre içinde geçerlidir. Genel anlamda haftalık olarak çıkartılan aktüel rehberler e-broşür ile basılı broşür formatlarında yayınlanır. Ev ve kişisel ihtiyaçların merkezinde oluşturulan broşür içerikleri ürün bilgisi, görseli ve fiyatlarını içerir. Alışveriş öncesi kişilere bir market rehberi işlevi sunan broşürler güncel kampanyaları öğrenmenin en iyi yollarından biridir. Bütçe planlaması sırasında bir fikir veren broşürleri alışveriş öncesinden incelemek oldukça önem arz eder. Online platformlarda sıklıkla tercih edilen e-broşürler tek tıkla tüm indirim ve kampanyaları kişilere ulaştırır. Haftalık olarak yenilenen aktüel broşürler arzu edilen zamanda ve yerde kişilere fırsat ürünlerini inceleme özgürlüğü tanır. Süpermarket fırsat broşürlerinin incelenmesi dahilince hangi ürünün ne kadar alınacağı bilinirse bütçe aşımının önüne geçilir. O nedenle indirim broşürleri gerek online gerekse basılı olarak hedef kitleye özel hazırlanır. Süpermarketlerin çoğu e-broşürler kadar basılı broşürleri de kullanır. Düzenli olarak broşürleri takip ederek indirimli ürünlerden anında yararlanabilirsiniz. Süpermarket fırsat ürünleri satın alınarak ev ekonomisi kolaylıkla rahatlatılabilir.  Süpermarketler her hafta getirdikleri aktüel ürünler veya indirimlerden tüketicileri haberdar etmek amacıyla broşürler hazırlar. Bu broşürler rahatlıkla temin edilip fırsat ürünlerinden yararlanılabilir.

Süpermarket Broşürlerinde Neler Var?

Süpermarket fırsat broşürleri bir evin temel ihtiyaçlarında güncel olarak indirimde olan ürünlerin ve aktüel ürünlerin yayımlandığı broşürlerdir. Bu broşürler yardımıyla ev bütçesini zorlamadan alışveriş yapılabilir ve temel ihtiyaçlar en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler ile temin edilebilir. Cimri.com internet sitesinde yer alan birbirinden farklı süpermarket e broşüre tek tıkla ulaşabilir ve sayfalar arasında kolaylıkla gezinebilirsiniz. Süpermarket indirim kataloglarında indirime giren ürünler her ay hatta her hafta değişiklik gösterebilir. Bu sebeple süpermarket indirim katalogları sıklıkla kontrol edilmelidir. Süpermarket indirim kataloglarında mutfak erzakları, sebze ve meyve, banyo ve mutfak malzemeleri, zaman zaman otomobil gereçleri, kuru baklagiller, kozmetik ürünler, ev aksesuarları, kişisel bakım ürünleri gibi daha pek çok kategoride bulunan ürünler yer alır. Süpermarket ürünleri indirimli olduğunda tüketiciler tarafından stoklanmakta ve fırsatlar kaçırılmadan hemen satın alınmaktadır. Aksi takdirde satın alınan ürünler fırsat günleri içerisinde hızlı bir şekilde tükenmektedir. Bu sebeple güncel süpermarket broşürleri sık sık kontrol edilmeli ve zaman kaybetmeden kısa bir süre içerisinde satın alınmalıdır. 

Süpermarket Broşürleri Ne gibi Avantajlar Sağlar?

İndirimli süpermarket broşürlerini sürekli olarak takip etmek tasarruf etmeyi sağlayacağı gibi indirimli ürünleri satın almak tüketiciye ayrı bir mutluluk vermektedir. Bu sebeple de indirimli ürün kataloğundan bir defa yararlanan tüketiciler sıklıkla fırsat ürünlerini ve aktüel ürünleri takip etmeye başlar. Bazı tüketiciler fırsat ürünlerini hobi olarak da takip etmeye başlamış ve bu işten keyif alır hale bile gelmiştir. Fırsat ürünlerini ve aktüel ürünleri yakından takip ederek ev ekonomisini kalkındırmak da pek tabi mümkündür. Tüketiciler genellikle fırsat ürünlerini bu nedenle satın alır. Özellikle öğrenci evlerinde süpermarket fırsat katalogları sıklıkla kontrol edilir ve öğrenci olma durumunda da eve ayrılan bütçenin az olması nedeniyle uygun fiyata çok fazla ürün satın alıp evin temel ihtiyaçları kolaylıkla sağlanabilir. Sayfamızı ziyaret edip indirimli ürün kataloglarına göz atabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz. Ev ekonomisi ev için çok önemlidir ve ne kadar tasarruf edilirse tüketiciler o kadar rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilir. Hatta aktüel ürünleri takip edilerek ev bütçesinden para arttırarak birikim yapmak bile mümkündür.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery