Süpermarket - Haftanın İndirimli Ürünleri

Temmuz Ayının güncel broşürlerini, gelecek indirim kataloglarını Cimri.com'da karşılaştırın.

 1. A101
 2. Bim
 3. Sokmarket
 4. Migros
 5. Carrefoursa
 6. Watsons
 7. Gratis
 8. Bizimtoptan
 9. Metro-tr
 10. Koctas
 11. Happy
 12. Cetinkaya
 13. Sariyermarket
 14. Ozdilekteyim
 15. Arcelik
 16. Bosch-home
 17. Macrocenter
 18. Bauhaus
 19. Rammarsanal
 20. Simseklerhipermarketleri
 21. Sehzademarket
 22. Gencyapimarket
 23. Kurumsal
 24. Bicen
 25. Tr
 26. Arzum
 27. Korkmazstore
 28. Snowymarket
 29. Ardenmarket
 30. Yatasbedding
 31. Hadim
 32. Burdamarket
 33. Tekzen
 34. Ucler
 35. Eveshop
 36. Yunusmarket
 37. Siemens-home
 38. Adese
 39. Groseri
 40. Kelebek
 41. Tupperware
 42. Kozmetik
 43. Essenavm
 44. Mopas
 45. Namlihipermarketleri
 46. Ozkuruslar
 47. Ideal
 48. Cagri
 49. Etikmarketim
 50. Onurmarket
 51. Hakmarexpress
 52. Altunmarket
 53. Ozsanal
 54. Hakmar
 55. Beko
 56. Vestel
 57. Modalife
 58. Mpehlivanoglu
 59. Gokkusagimarket
 60. Rossmann
 61. Farmasiint
 62. Gurmar
 63. Fakirshop
 64. Griucuzsatis
 65. Tespo
 66. Profilo
 67. Kimmarket
Katalog
Eskiden de takip ettiğimiz, alışveriş yaptığımız marketlerin, mağazaların kataloglarını alıp eve getirip incelerdik. Belki şimdi de aynısını yapıyoruz ama artık daha kolay bir yöntem de var, online kataloglar. Artık birçok mağaza online katalog çıkartarak hangi ürünlerin hangi zaman dilimlerinde indirime gireceğini açıklıyor. Bu sayede hem biz mağazaları tek tek dolaşmak zorunda kalmıyoruz hem de birçok açıdan mağazalar da tasarruf etmiş oluyor.
Broşür
Broşürler de kataloglar gibi indirimleri haber veriyor bize. Ama tek farkı genelde haftalık olmaları ve tek ya da iki sayfa şeklinde çıkmalarıdır. Yine Cimri.com sayesinde ihtiyacınız olana en uygun market, kozmetik, elektronik ürün, yapı maket ve ev - yaşam broşürleri gibi dilediğiniz ürün indirimlerine ve kampanyalarına tek tıkla ulaşabileceksiniz.
Aktüel Ürünler
Aktüel ürünler de genelde haftada 1-2 defa çıkarılan ürünlerin listesidir. Birçok market, kozmetik, anne ve bebek ürünleri satan mağazalar bu ürünleri bu şekilde listelemektedir. Siz de eğer en uygun fiyatların nerede, hangi tarihler arasında indirime gireceğini merak ediyorsanız Cimri.com’u düzenli olarak takip edebilirsiniz. Bu sayede hem en indirimli ürünlerin nerelerde olduğunu öğrenebilirsiniz hem de bu ürünlere nasıl ulaşacağınızı görebilirsiniz. Bu sayede tasarruflu alışveriş yaparak ev ekonomisine katkıda bulunmuş olursunuz. En sevilen ve en çok tercih edilen mağaza, market ve markanın indirim broşürlerine ve kataloglarına kolayca ulaşabilir, aktüel ürünleri de yakından takip edebilirsiniz.

Süpermarket İndirim Kataloğu

Evlerin ihtiyaçları hiçbir zaman bitmez. Özellikle kalabalık ailelerde ihtiyaç olarak nitelendirilen belirli ürünler çok sık bir şekilde tükenir. Bu sebeple de kalabalık aileler, bütçesi kısık olan aileler, öğrenci evinde yaşayan öğrenciler indirim günlerini sabırsızlık ile bekler hale gelir. İndirimli ürünlerden satın almak daha fazla ihtiyacı karşılamayı sağlar. Bu nedenle tüketiciler ihtiyaç duyulan ürünleri indirim günlerinde satın almaya dikkat eder. Süpermarketler her şeye kolaylıkla ulaşabilen meyve, sebze, et ve süt ürünleri, abur cuburlar ve benzeri daha pek çok çeşitteki ürünlerin bulunduğu yerlerdir. Kişiler süpermarketlerde temel ihtiyaçlarını kolaylıkla bulabilir ve hesaplı bir alış veriş yapar. Son zamanlarda tüm tüketiciler tarafından süpermarketler sıklıkla tercih edilmektedir. Çoğu hipermarketin ve süpermarketin fiyatı artık bakkallardan daha uygun olduğundan dolayı da süpermarketler günümüzde revaçtadır. Süpermarketler her hafta getirdikleri aktüel ürünler veya indirimlerden tüketicileri haberdar etmek amacıyla broşürler hazırlar. Bu broşürler rahatlıkla temin edilip fırsat ürünlerinden yararlanılabilir. Ayrıca Cimri.com internet sitesinden e broşürlere ulaşmak oldukça kolaydır. Süpermarketlerden bu broşürler takip edilerek oldukça karlı alışverişler yapılabilir. Süpermarket broşürleri bu sebeple çok yararlıdır ve tüketicinin imdadına yetişir. Özellikle bütçe kısıtlı ise broşürlerin kesinlikle takip edilmesi önerilir.

Süpermarket Aktüel Ürünlerinde Neler Var?

Süpermarket fırsat broşürleri bir evin temel ihtiyaçlarında güncel olarak indirimde olan ürünlerin yayımlandığı broşürlerdir. Bu broşürler yardımıyla ev bütçesini zorlamadan alışveriş yapılabilir ve temel ihtiyaçlar en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünler ile temin edilebilir. Cimri.com internet sitesinde yer alan birbirinden farklı süpermarket e broşüre tek tıkla ulaşabilir ve sayfalar arasında kolaylıkla gezinebilirsiniz. Süpermarket indirim kataloglarında indirime giren ürünler her ay hatta her hafta değişiklik gösterebilir. Bu sebeple süpermarket indirim katalogları sıklıkla kontrol edilmelidir. Süpermarket indirim kataloglarında mutfak erzakları, sebze ve meyve, banyo ve mutfak malzemeleri, zaman zaman otomobil gereçleri, kuru baklagiller, kozmetik ürünler, ev aksesuarları, kişisel bakım ürünleri gibi daha pek çok kategoride bulunan ürünler yer alır. Süpermarket ürünleri indirimli olduğunda tüketiciler tarafından stoklanmakta ve fırsatlar kaçırılmadan hemen satın alınmaktadır. Aksi takdirde satın alınan ürünler fırsat günleri içerisinde hızlı bir şekilde tükenmektedir. Bu sebeple güncel süpermarket broşürleri sık sık kontrol edilmeli ve zaman kaybetmeden kısa bir süre içerisinde satın alınmalıdır. Süpermarket fırsat ürünleri satın alınarak ev ekonomisi kolaylıkla rahatlatılabilir. Ev ekonomisi ev için çok önemlidir ve ne kadar tasarruf edilirse tüketiciler o kadar rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayabilir. Hatta fırsat ürünleri takip edilerek ev bütçesinden para arttırarak birikim yapmak bile mümkündür.

Süpermarket Broşürler Ne gibi Avantaj Sağlıyor?

İndirimli süpermarket broşürlerini sürekli olarak takip etmek tasarruf etmeyi sağlayacağı gibi indirimli ürünleri satın almak tüketiciye ayrı bir mutluluk vermektedir. Bu sebeple de indirimli ürün kataloğundan bir defa yararlanan tüketiciler sıklıkla fırsat ürünlerini takip etmeye başlar. Bazı tüketiciler fırsat ürünlerini hobi olarak da takip etmeye başlamış ve bu işten keyif alır hale bile gelmiştir. Fırsat ürünlerini yakından takip ederek ev ekonomisini kalkındırmak da pek tabi mümkündür. Tüketiciler genellikle fırsat ürünlerini bu nedenle satın alır. Özellikle öğrenci evlerinde süpermarket fırsat katalogları sıklıkla kontrol edilir ve öğrenci olma durumunda da eve ayrılan bütçenin az olması nedeniyle uygun fiyata çok fazla ürün satın alıp evin temel ihtiyaçları kolaylıkla sağlanabilir. Sayfamızı ziyaret edip indirimli ürün kataloglarına göz atabilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda alışveriş yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play