Böcek İlacı

Böcek İlacı Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Böcek İlacı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Böcek İlacı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 3 adet Böcek İlacı ürünü bulduk. Böcek İlacı kategorisinde en favori ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Böcek İlacı mağaza fiyatları ve Böcek İlacı ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Böcek İlacı

Evinizi, bahçenizi ya da bulunduğunuz diğer ortamları bazı dönemlerde böcekler ya da haşereler basabilir. Onlarla mücadele etmek fazlasıyla zor olduğu gibi size zarar verme ihtimalleri de yüksektir. Bu nedenle bazı yöntemleri deneyerek onları bulunduğunuz ortamdan uzak tutabilirsiniz. Böceklerle mücadele etme yöntemlerinden biri de böcek ilaçlarıdır. Böcek ilaçları, farklı formlarda üretilir ve her birinin etki etme şekilleri farklıdır. Jel, tablet ve sprey formlarında üretilen böcek ilaçları, ihtiyaca ve böceklerin türüne göre değişim gösterir. Geniş bir yelpazede üretimi yapılan böcek ilaçları aynı zamanda birçok marka tarafından da üretilir. Bu nedenle üretim aşamasından ve içeriğinden dolayı da özellikleri değişir. Bazı markalar ilaçları organik maddelerden üretmeyi tercih eder. Piyasada bitkisel içeriğe sahip olan böcek ilaçları da bulunur. Tüm bunların yanı sıra böcek ilacının kokulu ya da kokusuz seçenekleri de mevcuttur. Kokulu ilaçlar kullanıldıktan sonra belli bir süre ortamın havalandırılması gerekir. Fakat kokusuz böcek ilaçlarında bu durum ortadan kalkar. Siz de hangi böceklerle mücadele etmek istediğinizi göz önünde bulundurarak çeşitli böcek ilaçlarından birini tercih edebilirsiniz. 

Böcek İlacı Çeşitleri

Kullanıcılar tarafından sık sık tercih edilen böcek ilacı jeli bir enjeksiyon aracılığı ile kullanılır. Evinizde, iş yerinizde veya bulunduğunuz tüm ortamlarda bu ilaç türünü dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yemeklerinizin bulunduğu mutfaklarda da rahat bir şekilde deneyebilirsiniz. Hamam böceği, karınca, kakalak ya da kalorifer böceği gibi farklı böcekler üzerinde oldukça etkilidir. Organik böcek ilacı etkisini anında göstermese bile kullanımdan birkaç saat sonra ortamdaki tüm böcekler üzerinde etkisini gösterir. Kimyasal içeriğe sahip ilaçlar kadar hızlı bir ilaç olmasa bile kullanıcıları memnun eder. Organik bir içeriğe sahip olduğundan dolayı ortamda bulunan insanlara, hayvanlara ve bitkilere herhangi bir zarar vermez. Böcek ilacı sprey çeşitleri ise anında kullanıma hazır olacak şekilde üretilir. Böylece hazırlık aşaması ile uğraşmadan direkt olarak işleme başlayabilirsiniz. Kullanımı pratik olan bu ürün, bazı markalar tarafından kokusuz olarak üretilir. Eşyalar üzerinde herhangi bir leke bırakmaz ve tüm haşerelere karşı etkili bir mücadele gösterir. İç alanlarda etkili olduğu gibi açık havada da kullanılabilir. Böcek ilacı tablet formdaki ürünler, genellikle paket halinde satılır. Hamam böcekleri üzerinde ileri derecede etkili olan tablet ilaçların kokusu etrafa yayılmaz ve rüzgarda uçmaz. Tabletin üzerindeki yem diskleri sayesinde hamam böcekleri etkisiz hale getirilir. Ürünün tasarımı, ilaç ile temas halinde kullanıcıya zarar vermesini engelleyecek şekilde yapılmıştır. Bitkisel böcek ilacı da son yıllarda kullanıcıların en çok denedikleri ürünlerden biridir. Genel olarak tüm böcekler üzerinde etki göstererek uzun bir süre tekrar ortaya çıkmalarını da engeller. İçeriğinin doğal olması ve ortamda bulunanlara zarar vermemesi de ürünü ön plana çıkarır. Böcek ilacı kokusuz ürünler, piyasada pek çok marka tarafından üretilir. Etkisi fazlasıyla yüksek olan bu ilaçların kullanımı da pratiktir. İlacın ortama sıkılmasının ardından belli bir süre sonra evinizi havalandırmanıza gerek kalmaz. Su bazlı olarak üretildiğinden dolayı yüzeylere zarar vermez. Bunun bir diğer nedeni ise içeriğinde solvent ve yağ bulunmamasıdır. Tüm böcek ilacı çeşitlerini araştırarak size en uygun olanı bulabilirsiniz. 

Böcek İlacı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Böcek ilacı çeşitleri arasından seçim yaparken göz önünde bulundurmanız gereken en önemli detay ürünü hangi böcek için kullanacağınıza karar vermek olur. Böcekler birbirinden farklı olduğu için onlarla mücadele ederken kullanacağınız ilaçların da farklı olması gerekir. Bunun yanı sıra yaşadığınız ortamda kullanacağınız ilacın kokusuz olması da önem taşır. Kokulu ilaçların kullanımının ardından evinizi havalandırarak kokuyu ortamdan arındırabilirsiniz. Eğer tercihinizi kokusuz ilaçlardan yana kullanırsanız bu aşamaya ihtiyaç duymadan evinize geçebilirsiniz. Böcek ilaçları birbirinden farklı formlarda üretildiğinden dolayı seçim yaparken bu detayı da göz önünde bulundurmalısınız. Sprey, tablet ve jel yapılar arasından hangisinin daha etkili olduğuna araştırarak karar verebilirsiniz. Dilerseniz seçiminiz sırasında bitkisel ya da organik içeriğe sahip olan ürünleri de değerlendirebilirsiniz. Böcek ilaçlarını satın alırken hangi markayı tercih etmek istediğinize de karar vermelisiniz. Bu noktada detaylı bir piyasa araştırması yapabilirsiniz. Evinizi daha sağlıklı bir ortama kavuşturmak için kullanacağınız böcek ilaçlarını seçerken bu detaylara mutlaka dikkat etmelisiniz. 

Böcek İlacı Fiyatları

Yaşadığınız ya da vakit geçirdiğiniz ortamdaki böcekleri uzaklaştırmak için kullanacağınız böcek ilaçları farklı fiyatlara sahiptir. Buna en büyük neden olarak ilacı üreten markalar gösterilebilir. Böcek ilacı markaları oldukça fazladır ve birbirinden farklı içerikler kullanır. Kimi ilaçlar tablet formunda üretilirken kimisi ise sprey formunda satışa sunulur. Böcek ilaçlarının bu kadar farklı çeşidinin olması da fiyat farklılığına neden olabilir. Ürünlerin doğal malzemelerden üretilmesi de bu noktada belirleyicidir. Bitkisel veya doğal içeriğe sahip ilaçların fiyatlarının standart ilaçlardan biraz daha yüksek olduğunu görebilirsiniz. Böcek ilacı fiyatları üzerinde etkili olan kriterlerden biri de ürünün kokulu mu yoksa kokusuz mu olduğudur. Her ikisinin kullanım ve üretim aşaması farklı olduğu için satışa sunuldukları fiyatlar da değişim gösterir. Geniş yelpazede size sunulan böcek ilaçları arasından seçiminizi yaparken hangi ürünün bütçenize daha uygun olduğunu bilmek isteyebilirsiniz. Bunun için cimri.com sayfasını ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Böylece hem mücadele etmek istediğiniz böceğe hem de bütçenize uygun ürünü bulabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery