track source

Tefal Blenderler

En Ucuz Tefal Blenderler Fiyatları

32 Ürün gösteriliyor.
Güç
Ölçü Kabı Kapasitesi
Doğrayıcı Hazne Kapasitesi
Buz Kırma
Dilimleme
Doğrama
Çırpma
Rendeleme
Kaydırmaz Taban
Kablo Sarma Yuvası
Hız Ayar Düğmesi
Öğütücü Hazne
Dijital Gösterge
Elektronik Kontrol Paneli
Pulse Özelliği

Tefal Blenderler

Tefal Blenderler fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Tefal Blenderler ne kadar?

Günümüz deevimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Tefal Blenderler Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Tefal Blenderler incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Cadence Akrilik Boya
 • Yumoş Çamaşır Yumuşatıcı
 • Adidas Kol Saatleri
 • Taç Yatak Örtüsü
 • Fakir Blenderler
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Tefal Blenderler fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Tefal
  Cimri'nin Seçimi

  Tefal Blender

  Tefal markası Fransız tabanlı markalar arasında bulunur. 1956 yılında üretime başlayan marka mutfak aletleri konusunda bir çığır açar. Kurulduğu yıldan itibaren yenilikleri bünyesinde barındıran marka hızla büyümeye devam eder. Bugün hala Türkiye de dahil olmak üzere 120’den fazla ülkede faaliyet gösterir. Ürünlerinin kalitesi ve ürün çeşitliliği ile sektörde öne çıkar. Ev eşyaları üreten marka mutfak aletlerinde de başarılı olduğu söylenebilir. Ürünlerinin şık dizayn edilmesine dikkat eden Tefal, kaliteyi de asla elden bırakmaz. Tava ve tencere setleri, elektrikli mutfak aletleri, mutfak aksesuarları, ütüleme gibi pek çok alanda üretim yapar. Elektrikli mutfak aletleri kategorisinde ürettiği ürünler arasında blender setleri de bulunur. Blender, mutfakta çalışmayı fazlasıyla kolaylaştırır. Çorba, püre gibi gıdaları ezerken meyve ya da sebze sularını smoothie haline de getirir. Buz kırma gibi pek çok fonksiyonu ile mutfakların vazgeçilmezler listesinde bulunur. El blenderi ezme işleminde gayet başarılı ve pratik kullanıma sahip ürünler arasında bulunurken blender setleri birden fazla fonksiyonu ile avantaj sağlar. Tefal blender ürünlerinin pek çok modeli bulunur. Teknolojik özelliklere donatılan bu cihazlar şık tasarımlarıyla da kendini gösterir. 

  Tefal Blender Modelleri ve Özellikleri

  Tefal ürettiği tüm ürünler gibi blender modellerinin sahip olduğu özelliklere de dikkat eder. Her modelin değişik fonksiyonları bulunur. Tefal Onthego 300 w blender meyve veya sebze suları kısa sürede hazırlar. Meyve ya da sebze dilimleri blenderden çekilerek smoothie haline gelir. Gıdaları hazneye yerleştirdikten sonra ürünü hafifçe ittirerek işlem tamamlanır. Bu özellik ise fazla güç harcamadan kolayca içecek oluşturulmasına yardımcı olur. Buz kırma özelliği ile aynı zamanda ferahlatıcı içeceklerin hazırlanmasını sağlar. Ürünün kapağının damlama engelleme özelliği bulunur. Bu sayede her yerde kolayca taşınabilir. Bulaşık makinesinde yıkanabilir. Temizlik açısından bu durum kolaylık sunar. 300 watt gücü ve 4 adet bıçağı ile kolaylık sunar. Tefal Activflow Power 1000w blender seti 4 bıçaklı ActivFlow teknolojisi ile yüksek performans sunar. Bıçağın iç tarafındaki 2 adet düz ve dişli kenarlar yardımıyla iyi bir şekilde karıştırma sağlar. Bıçağın dış tarafındaki 2 adet kavisli ve dişli yapıda bulunan kenarlar sayesinde topaklanma sorununu ortadan kaldırır. 100 watt gücü ile üstün performans sağlar. Geniş tutma yeri ile kullanmanın kolay olmasına yardımcı olur. Bu modellerde bulunan kireç toplama çubuğu ise cihazın uzun ömürlü performans göstermesini sağlar. Tefal Activflow blender modellerinde blender ucu, çırpma ucu, doğrayıcı bıçak ve karıştırma haznesi gibi parçaları bulunur. Bu parçalar bulaşık makinesinde yıkanabilir. Turbo fonksiyonu ve 20 kademeli hız ayarı ile sıvı ve katı tüm içeriklerin öğütülmesini sağlar. Tefal Perfect Mix Blender Tripl'Ax teknolojisi ile 6 adet paslanmaz çelikten üretilen bıçağı bulunur. Smoothie, Auto Clean ve İce Crush olarak 3 adet programı ile farklı seçenekler sunar. Sürahisi kolay bir şekilde temizlenir. Siklon hareket özelliği ile blender malzemeleri yukarı doğru dönerek bıçaklar ile temasını kolaylaştırır. Biri keskin diğeri ise ince iki yatay bıçak ile mükemmel karıştırma sağlar. Büyük parçalar ile başa çıkarak hepsinin öğütülmesine yardımcı olur. Pulse fonksiyonuna sahip ışıklı hız göstergesi ile hızlıca ihtiyaç duyulan hızı seçerek, tam kontrol sağlar. Işıklı gösterge hız seçeneklerine göre değişir. Yüksek kaliteli malzemeden ve ısıya dayanıklı olarak üretilen cam sürahisi bulunur. 2 litre tam kapasiteli cam sürahi donmuş ve sıcak gıdaları kırılma tehlikesi olmadan hazırlar. Tefal cam blender setinde bulunan haznenin cam olması meyve veya sebzelerin vitaminin kaybetmemesi açısından avantaj sağlar. 

  Tefal Blender Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Tefal blender seti satın alırken kullanıcının memnun olması ve ürünün uzun ömürlü olması için bazı özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Set halinde üretilen modeller alınırken kullanacak kişinin istediği fonksiyonlara sahip olup olmadığının incelenmesi iyi olur. Blender seti istemeyen kişiler Tefal çubuk blender modelini tercih edebilir. Böylece tek bir fonksiyonu olsa bile kullanımı pratik olur. Satın alınacak ürünün motor gücünün yüksek olması gerekir. Motor gücünün yüksek olması demek ürünün gösterdiği performansın yüksek olacağı anlamına gelir. Bunun için Tefal blender 1500w ve üzerinde güce sahip modeller tercih edilebilir. Bıçak sayısının fazla olması da avantaj sağlar. Özellikle 4 ya da 6 bıçaklı modeller daha rahat parçalama sağlayacağı için daha yararlı olur. Buz kırma fonksiyonu bulunan modellerin seçilmesi ise ekstra fayda sağlar. Böylece buz parçalama işlemini yapacak bir ürüne sahip olunur. Ürün yapısı mutlaka ergonomik olması gerekir. Ürünü kullanacak kişi ile ürünün bir uyum içinde olması kullanım kolaylığı sağlar. Sürahi blenderlerin cam materyalden yapılmış olması sağlık açısından önem taşır. Bu detaya da dikkat edilebilir. Taşınabilir blender modellerinin kapaklarının damlama emniyeti olması gerekir. Sallanma sırasında içerisindeki sıvının dökülmemesi gerekir. Tefal el blender seti satın alırken tüm bu özelliklere dikkat edilmesi avantaj sağlar. 

  Tefal Blender Fiyatları

  Tefal’in ürettiği blender modellerinin birçok çeşidi bulunur. Bu çeşitlilik beraberinde özellik sayısının fazla olmasını sağlar. Bu nedenle her üründe fiyat farklılığı bulunur. Set halinde üretilen modeller ile el blenderi olarak üretilenlerin arasında fiyat farkı bulunur. Bunun nedeni olarak set halinde olanların çok fazla parçası bulunması olarak gösterilebilir. Öğütme, parçalama, çırpma gibi değişik fonksiyonları bulunur. Bu fonksiyonlar fiyatların artmasına neden olur. Motor gücünün yüksek olması da yüksek performans sağladığı için diğer modellere göre fiyat farkı bulunur. Blenderlerin farklı hız seçeneklerinin bulunması da bu noktada önem taşır. Blenderlerin sahip olduğu fonksiyonlar, tasarımları, üretildiği malzeme ve yaptığı işlemler gibi pek çok özellik fiyat konusunda etkileyici faktörler arasında bulunur. Buz kırma gibi ekstra özelliklerinin bulunması da fiyatı belirler. İhtiyaç duyulan blender modeline karar verdikten sonra Cimri.com’dan Tefal blender fiyatları karşılaştırılabilir, kullanıcı yorumları okunabilir. Aynı zamanda ürün özellikleri de incelenebilir. 

  track source