track source
track source

Bijuteri Bilezik

Bijuteri Bilezik Fiyatları

3746 Ürün gösteriliyor.
Bijuteri Bilezik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bijuteri Bilezik modelleri ve Bijuteri Bilezik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bijuteri Bilezik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Angemiel, Daniel Klein, Koton, DeFacto. 3746 adet Bijuteri Bilezik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bijuteri Bilezik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bijuteri Bilezik markası:

En Çok İncelenen Bijuteri Bilezik Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bijuteri Bilezik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3746 Bijuteri Bilezik modeli içerisinde en ucuz Bijuteri Bilezik fiyatı 6.9 TL iken, en yüksek Bijuteri Bilezik fiyatı 2500.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bijuteri Bilezik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Bijuteri Bilezik fiyatı ise 188.62 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bijuteri Bilezik Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Toms Jewelry TMJ10158-258-B Erkek Çelik Bileklik
Toms Jewelry TMJ10158-258-B Erkek Çelik Bileklik
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bijuteri Bilezik

Kadınların severek kullandığı aksesuarlar arasında yer alan bilezikler altın, gümüş, çelik ya da imitasyon olarak üretilir. Altın bilezikler kuyumcuda satılırken gümüş, çelik ve imitasyon bilezikler bijuteri reyonlarında kendilerine yer bulur. Bilezikler daha çok özel günlerde tercih edilen aksesuarlar olmasına rağmen daha sade olarak tasarlanan gümüş ve çelik bilezikler günlük hayatta ya da işyeri kullanımında da tercih edilirler. Altın bileziklerde herhangi bir kararma ya da darbelere karşı dayanıksızlık görülmemesine rağmen gümüş bilekliklerde kararma olacağı için belirli aralıklarla ya evde ya da gümüşçülerde bakımının yapılması gerekir. Çelik bilekliklerde kararma ya da çizilme gözlemlenmez ama onları seçerken de anti alerjik olmasına dikkat etmeniz gerekir. Bijuterilerde daha fazla yer bulan bilezik imitasyon modelleri ise daha çok özel günlerde tercih edilenler ya da daha sade modeller olmak üzere iki tiptir. Özel davetler için tercih edeceğiniz imitasyon bilezikler daha parlak, taşlı ve süslü, gösterişli modeller olmalıdır. Abiye kıyafete eşlik edeceği için daha gösterişli olması gereken imitasyon bileziklerin daha sade zarif modellerini de seçebilirsiniz. Ama imitasyon bileklik tercihinizde en azından daha uzun süreli kullanımı hedefliyorsanız bilekliğin çelik olmasına dikkat etmelisiniz.    

Bijuteri Bilezik Modelleri

Kadınların daha çok özel günlerde tercih ettiği takılar arasında yer alan bilezik modelleri bileziğin yapımında kullanılan malzemeye, tasarımına, kullanım alanına göre çeşitli gruplardan meydana gelir. Öncelikle yapımında kullanılan malzemeye göre bilezikler altın, gümüş veya çelik gibi madenlerden üretilir. Altın bilezikler gramajına göre gümüş olanlarsa ayarına göre satışa sunulur. İmitasyon bileklikler bijuterilerde satılır ve birçok çeşidi vardır. Çocuk ve yetişkinler için üretilen imitasyon bileklikler birbirinden farklıdır. Çocuklar için tasarlananlar plastik ya da metalik olurken yetişkinler için plastik bilezik tasarlanmaz. Yetişkinler için tasarlanan bileziklerin de kullanım alanı farklıdır. Örneğin nişan, sünnet ya da mezuniyet gibi özel gecelerde abiye kıyafeti tamamlamak için tasarlanan bilezikler taşlı ve daha gösterişli modellerken günlük hayatta daha sade ve zarif modeller tercih edilir. Örneğin düz üzerinde isim ya da tarih yazan çelik bilezikler oldukça popülerdir. Bunun yanı sıra bileklikler de bilezikler gibi kola takılan ve kadınlar tarafından rağbet gören bir aksesuardır. Bilekliklerin bileziklere oranla kullanım alanı daha geniştir. Örneğin bileklikleri sadece özel davetlerde değil spora giderken ya da okula veya iş yerine giderken de tercih edebilirsiniz. Bilezikler daha ağırlığı olan gösterişli takılarken ip ya da deri bileklikleri kolunuza takıp spora gidebilirsiniz. Bilekliklerin yapımında kullanılan malzeme bilekliğin tasarımına göre onu şık bir davet bilekliği ya da sportif bir günlük bilekliğe dönüştürebilir. Örneğin parlak boncuklarla tasarlanmış zarif ama gösterişli boncuklu bileklik modeliyle özel bir davete katılabilirsiniz. Ama daha sade olarak tasarlanmış boncuklu bir bilekliği günlük hayatta her alanda tercih edebilirsiniz. Örneğin işyerinize giderken, evinizde, spora giderken taktığınız boncuklu bileklikler ince ya da kalın olarak tasarlansın sırıtmaz. Ayrıca günlük hayatta takmak istediğiniz bir bilekliği kombin yapmakta çok kolaydır. Bir kot pantolon ve tişörtle bile kombinleyebilirsiniz. Ama desenli bileklik modellerinde işler biraz değişir. Desenli bilekliğinizin deseniyle uyumlu bir kombin yapmanız gerekebilir. Sportif bir desenli bileklikse o kadar zorlanmazsınız ama özel davetler için tasarlanan bir desenli bileklikse abiyenizin rengiyle uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.          

Bijuteri Bilezik Fiyatları

Günlük ya da özel davetler için tasarlanmış olsun piyasadaki bilezik fiyatları standart olmaz. Öncelikle bileziğin yapımında kullanılan malzeme bileziğin fiyatının değişiminde en önemli etkendir. Altın bir bilezikle gümüş bileziğin fiyatı eşit olmaz. Ayrıca altın ya da gümüş olsun onların tüm bilezik modelleri de eşit fiyat üzerinden satışa sunulmaz. Altının gramajı ve tasarımı gümüşünse kaç ayar olduğu ve yine yapımındaki ince işçilik fiyatının değişiminde etkilidir. Altın ve gümüş bilezik dışında imitasyon bilezik ve bileklik modellerinin fiyatları ise bileziğin yapımındaki malzemeye, tasarımına, kullanım alanına göre değişiklik gösterir. Çelik bileklikler dökülme yapmadığı, çizilmediği ve kararma yapmadığı için maliyet olarak diğer imitasyon bilekliklere oranla daha farklıdır. Ayrıca anti alerjik olduğu için sahte ürüne karşı alerjisi olan hassas cilde sahip kullanıcılar da rahatça kullanabilir. Bu gibi özellikler çelik bilekliğin fiyatının değişiminde etkilidir. İmitasyon bilekliğin tasarımı da fiyat değişiminde etkilidir. Daha ince bir işçilikle tasarlanmış bileklik modelleri diğerleriyle aynı fiyattan satılmaz. Ya da özel bir davet için tasarlanan imitasyon bir bileklik ile spora giderken de takabileceğiniz ip ya da deri materyalden üretilen imitasyon bilekliğin de fiyatı eşit olmaz.   

Bijuteri Bilezik Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kadınların severek kullandığı süs eşyaları arasında yer alan bilezik seçiminde bazı hususlara dikkat edilmelidir. Öncelikle bijuterilerde satılan bilezikleri satın alırken ürün özelliğine dikkat etmelisiniz. Seçimde kişisel zevk önemli olsa da kararma yapmayan, anti alerjen bir bilezik tercih etmelisiniz. Bileziği nerede kullanacağınızı belirledikten sonra bilezik alışverişi yapmakta fayda vardır. Daha çok özel günlerde tercih etmek için bir bilezik seçecekseniz şık ve gösterişli, taşlı bir model seçebilirsiniz. Tabi bunda giyeceğiniz kıyafetin de önemi vardır. Özel günler dışında kullanacaksanız daha sade ama zarif, üzerinde isim ya da sizin için önemli bir tarihin yazılı olduğu bilezik modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer bilezik yerine bileklik tercih edecekseniz gene bilekliği nerede kullanacağınızı göz önünde bulundurmalısınız. Yazlık model bileklikleri yaz aylarında sahil kesiminde tercih edebilir. Boncuklu olan yazlık bileklikler haricinde daha sportif bir görünüm elde etmek istiyorsanız deri bileklikleri de tercih edebilirsiniz.    

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery