Biberon Kurutucu

Biberon Kurutucu Fiyatları

3 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Markalar
Biberon Kurutucu fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Biberon Sterilizatörü Fiyatları
 • Biberon Tutucu Fiyatları
 • Biberon-Mama Isıtıcı Fiyatları
 • Burun Aspiratörü Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Biberon Kurutucu Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 1 Biberon Kurutucu markası:

  En Çok İncelenen Biberon Kurutucu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin en çok inceledikleri 3 Biberon Kurutucu ürünü:

  2021 yılı Biberon Kurutucu Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 3 Biberon Kurutucu modeli içerisinde en ucuz Biberon Kurutucu fiyatı 57.5 TL iken, en yüksek Biberon Kurutucu fiyatı 435.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Biberon Kurutucu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Biberon Kurutucu fiyatı ise 285.07 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Biberon Kurutucu Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Biberon Kurutucu modelleri arasında en çok indirim bulunan 3 Biberon Kurutucu modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
  Philips Avent SCF186-25 18+ Ay Emzik
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Biberon Kurutucu

  Gözünüzden sakındığınız bebeklerinizin bakım deneyimleri, pek çok açıdan ideal kararlar alabilme zorunluluğunu da beraberinde getirir. Özellikle de gerek fiziksel gerek zihinsel açıdan sağlıklı büyüme ve gelişimi için son derece gerekli olan doğru beslenme deneyimidir. En az yeterli beslenme kadar önem taşıyan sağlıklı beslenmenin gerçekleşebilmesi adına önemli olan detayların ilkini ise hijyen unsuru oluşturur. Bu da ancak bebeğinizin beslenmesinde kullandığınız biberon ve biberon aksesuarlarının tamamen kuruduğundan emin olmakla mümkün olur. Ne kadar itinalı yıkarsanız yıkayın; biberonlarınızın içinde gözle görülmeyen kalıntılar oluşabilir ve içi tamamen kurumadığında bebeğinizin sağlığı için zararlı olabilir. Üstelik kökü koku yayarak bebeğinizin biberon deneyimlerinden aldığı hazzı yok ederek biberon kullanımına karşı isteksizlik oluşturabilir. Ebeveynlerin bu konuda yaşadığı hassasiyet ve külfet olgularından yola çıkarak tasarlanan biberon kurutucusu bu anlamda imdada yetişir. Sağlıksız ve külfetli sonuçlar doğuran bireysel biberon kurutma yöntemlerinin en harika alternatifini oluşturarak bebek bakım deneyimlerinize olumlu katkı sunar.

  Biberon Kurutucu Modelleri ve Özellikleri

  Sağlıklı ve kaliteli materyal seçimleriyle üretilen biberon kurutucular; hem bebeklerinizin gelişimine hem sizlerin hayatına nitelik kazandıran çözümler arasında gelir. Büyüklerin kullandığı yemek aksesuarları ile aynı ortamda veya rastgele bir ortamda kurumaya bırakılan biberonlar, yeterince kurumama riskinin yanı sıra henüz bağışıklığı güçlenmemiş olan bebekleriniz için mikrobik riskler de oluşturabilir. Bunun yanı sıra biberonlarınızın farklı ortam ve koşullarda dik bir konumda tutulması külfetli ve imkansız bir hal alabilir. Dahası bebeğiniz acıktığında biberona erişiminizi de zahmetli hale getirebilir. Oysa biberon kurutucular biberon, biberon parçaları ve emzikleri doğru biçimde kurutmaya, beraberinde ideal ortamda muhafaza etmeye yarar. Tek bir kararla bebeğinizin sağlığını tehdit edecek olası sorunların önüne geçebilmenizi sağlarken hayatınıza pratiklik katar. Biberon ve emzikleri bir araya toplamayı başaran düzenleyici rolü sayesinde ev ortamınızda oluşabilecek dağınıklığın önüne geçer. Kolay temizlenen, portatif ve ergonomik yapısı sayesinde sorunsuz bir yardımcı olmayı başarır. Üstelik yaşadığı rağbet ölçüsünde eriştiği zengin tasarım yelpazesi ile beklentilerinize yanıt verebilecek birçok model seçeneği sunar. İhtiyaçlarınız ve yerleştirmeyi düşündüğünüz alan için ideal olabilecek biberon kurutucu modelleri, markalar ve modelleri arasında farklılık gösterir. Biberon kurutma askısı, biberonlarınızı yıkadıktan sonra kolaylıkla asabileceğiniz askı sistemleri ve askıları tutan tepsi aparatından oluşur. Askı adetleri, askı uzunlukları, tepsi ebatları, tasarımları ve renk seçenekleri, üretici markalar ve modelleri arasında farklılık gösterir. Bazı modellerde tepsi yalnızca kalan suyu toplamaya yardımcı dar bir aparat olarak, bazı modellerde ise ilave kurutma alanı sunan geniş bir raf alanı olarak karşınıza çıkabilir. Farklı boyutlar ve tasarımlarla üretilen biberon kurutma rafı modelleri, dikey kullanım imkanı sunan kurutma askılarının aksine; bir nevi tabak kurutma tepsilerini andıran tasarımları ile öne çıkar. Paralel biçimde dizayn edilmiş dikey askılar ve ilave alanlardan oluşur. Böylelikle bebeğinizin beslenmesinde kullandığınız aksesuarlar için daha fazla alan sunar.  Özgür bir çim bahçesini andıran biberon kurutucu çim modellerini ise dilerseniz sınırsız bir askı sistemi, dilerseniz kocaman bir tepsi olarak görebilirsiniz. İdeal esneklik seviyesine sahip dikey çubuklardan oluşan yapısı sayesinde bebeğinizin tüm beslenme aksesuarlarını hava alan steril ortamında güvenle muhafaza edebilirsiniz.

  Biberon Kurutucu Fiyatları

  Her açıdan faydalı gerekler arasında görülen ve ebeveynlerin beğenisini kazanan biberon kurutucular, birçok markanın üretim yelpazesine dahil olmayı başarır. Markalar arasında farklılık gösteren fiyatlandırma politikaları ise farklı fiyat değerleri ile karşılaşmanızı sağlar. Bu duruma ağırlıklı olarak üretilen modellerin sahip olduğu özelliklerin yol açtığını belirtmek gerekir. Üretici markalar ve yine markalara ait modeller arasında değişen tasarım, askı adeti, askı boyu, tepsi ebatı gibi detaylar, alımlarınız sırasında ödemeniz gereken tutarlar üzerinde etkin rol oynar. Fazla sayıda askı sistemi ve ilave alandan oluşan bir biberon kurutucu, yalnızca askı sisteminden oluşan ve dar bir tepside sunulan başka bir biberon kurutucu modelinden daha yüksek fiyatlı olabilir. Satış noktaları tarafından belirlenen fiyat politikaları ise güncel satış fiyatlarında farklı değerler ile karşılaşmanızı sağlayan dış faktörü oluşturur. Yapacağınız fiyat araştırması ile alımlarınızı karlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayarak pozitif etkiye yol açar. İstediğiniz şey en yüksek kar oranına erişebilmek ise bunun için pratik fiyat araştırma sitesi cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

  Biberon Kurutucu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Birbirinden şık tasarımlarla üretilerek beğenilerinize sunulan biberon kurutucular, başlı başına dekorasyon aksesuarını andıran görselleri ile hayranlık kazanır. Fakat bu yönüyle alımlarınız sırasında tasarım rüzgarına kapılıp gitmenize ve yanlış kararlar almanıza yol açmaması gerekir. Bebeğinizin beslenmesinde kullandığınız aksesuarların miktarı ve türü, seçimleriniz sırasında dikkat etmeniz gereken kriterlerin başında gelir. Çünkü adından çok daha fazlası olan biberon kurutma ünitelerinizi ancak bu şekilde daha verimli ve faydalı hale getirebilirsiniz. Misal yalnızca iki adet biberon kullanıyorsunuz fakat fazla sayıda biberon veya sağma pompası başlığınız var; o halde az sayıda askı ve daha fazla yatay alan barındıran çim veya tepsi modelleri tercih edebilirsiniz. Ya da kurutma makinenizi bebeğinizin mama ile beslenme dönemlerinde de kullanabilmeye devam edebilmek adına paralel askılardan oluşan tepsi modelleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle mama tabaklarınız için de raf alanı oluşturabilirsiniz. Öte yandan biberon kurutucunuzu yerleştirmeyi planladığınız ortam ve alan ölçülerini de hesaba katarak kendiniz için de daha pratik ve ergonomik bir çözüm oluşturmuş olabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery