Bebek Salıncağı

En Ucuz Bebek Salıncağı Fiyatları

92 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    yürüteçoyun parkı
Bebek Salıncağı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Salıncağı modelleri ve Bebek Salıncağı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Salıncağı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pilsan, Babyhope, Kraft, Fisher Price, Prego. 92 adet Bebek Salıncağı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
YONCA ZIPIR TENTELİ SALINCAK
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Ürün Görseli Hazırlanıyor
Pilsan Mutlu Dino Kaydırak ve Salıncak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebek aktivite ve oyun kategorisinde bulunan bebek salıncakları, bebeğinizin güzel vakit geçirmesini, eğlenmesini ve aynı zamanda da uykusuna da katkıda bulunacak bebek ürünlerinden birisidir. Bebeğinizin beşinci ayından itibaren rahatlıkla kullanabileceği bebek salıncakları aynı zamanda bebeğinizin gelişimine de katkı sağlayan bir üründür. Cimri’de Sunny Baby, Babyhope, Baby2go, Chicco, Prego gibi onlarca markanın içerisinden, bebeğinize en uygun bebek salıncağı modellerine ulaşabilir, en ucuz fiyatlandırmaları ile kolayca sahip olabilirsiniz.

Bebek Salıncağı Ne İçin Kullanılır?

Bebek salıncağı, bebekler için yapılan isminden de görebileceğiniz üzere özel güvenlikli salıncaklardır. Bebekler için yapılan bu salıncaklar genel olarak bebeklerin yürümeye başlamasına alışması ve yürüme zamanında ayakları üzerinde rahatlıkla durabilmesine alışmasını sağlamaktadır. Bir diğer salıncak çeşidi ise oturmalı olan klasik salıncaklardır. Bebeklerin rahat ve güvenli bir şekilde sallanmasını sağlayan bu özel güvenlikli ürün, özellikle bebekleri mutlu edip onları bir şeyler ile meşgul ettiği için ebeveynler tercih etmektedir. Evlerin neşesi olan bebeklerin mutluluğu ayrıca mutluluk vermektedir.

Bebek Salıncağı Tavsiye Edilen Çeşitler Nelerdir?

Yaş aralıklarına ve bebeklerin rahat edebileceği şekilde üretilen bebek salıncakları ayrıca birçok çeşitleri bulunmaktadır. Bu çeşitleri arasında özellikle bebekleri mutlu edecek birçok salıncak mevcuttur. Yatar salıncak Bebeklere özel oturmalı bebek salıncağı, tenteli bebek salıncağı, kaydıraklı bebek salıncağı, tekli bebek salıncağı, yüksek güvenlikli bebek salıncağı gibi çeşitli birçok bebek salıncak çeşitleri yer almaktadır. Yaş aralıklarına göre salıncaklar salıncağın üstünde yazmaktadır.

Bebek Salıncakları Seçilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bebekler, doğumlarından önce, annenin içerisindeyken de sıvı içerisinde bulunmakta ve burada sallanmaktadırlar. Bu içgüdü ile normal hayatta da sallanma ihtiyacı ve isteği barındırırlar. Bebek salıncakları da bu noktada en pratik çözümlerden biridir. Fakat doğru bebek salıncağının seçimi de bebeğinizin sağlığı ve güvenliği açısından çok önemlidir. Seçeceğiniz bebek salıncaklarında sırt bölümünün yatma özelliğinin bulunması, bebeğinizi daha rahat ettirecek ve çok daha kolay uykuya dalmasını sağlayacaktır. Sallanma özelliğinin bilyalı olması, sizin için de büyük rahatlık oluşturacaktır. Bebek salıncağının mutlaka emniyet kemerlerine sahip olması gerekmektedir. Seçeceğiniz bebek salıncağının yere tam basmasına ve sallanırken tehlikeli şekilde hareket etmemesine de dikkat etmeniz gerekmektedir. Bebek salıncağının önünde mutlaka koruma çubukları bulunmalı ve eğer yemek yedirebileceğiniz bir ekstra aparat bulunması da size avantaj sağlayacaktır. Bebek salıncakları dört ana kategoriye ayrılabilmektedir. Bunlar; elektrikli bebek salıncakları, pilli bebek salıncakları, bilyalı ve plastik bebek salıncakları olarak ayrılmaktadır. Elektrikli ve pilli olan bebek salıncakları iki yaşına kadar kullanılabilirken, bilyalı ve plastik bebek salıncakları modelleri ise dört yaşa kadar kullanılabilmektedir. Bebeğinizin sağlığını ve bebek salıncağının hijyenini sağlayabilmek için de, kumaşların sağlıklı ve yıkanabilir malzemelerden üretilmiş olduğuna emin olmanız gerekmektedir.

Bebek Salıncağı Üretici Markalar Nelerdir?

Anne ve babalar bebeklerinin vakit geçirmesi veya daha kolay uyuması için bebek salıncaklarına ihtiyaç duymaktadır. Bebekler için kullanılan her üründe olduğu gibi bebek salıncaklarında da üretici markalara dikkat edilmeli ve kaliteli ürünler üreten kendini kanıtlamış markalar tercih edilmelidir. Pasha Baby, Yonca, Chicco Polly, Pilsan, Beneto, Fisher Price, Prego, Babyhope gibi markalar birçok farklı çeşitte kaliteli ve kullanışlı bebek salıncakları üretmektedir. Birçok ebeveyn çocukları için bu markaları tercih etmektedir.

Bebek Salıncağı Fiyatları Nelerdir?

Bebek salıncakları, genel olarak çok pahalı ürünler değildir. Birçok ailenin bütçesine uygun fiyatlarda bebek salıncağı bulması mümkündür. Ailelerin öncelikle almak istedikleri üründen, ihtiyaçlarına göre, beklentilerinin ne olduğunu belirlemesi gerekmektedir. Ürünün üretiminde kullanılan malzemeler ve genel özellikleri fiyatı belirleyen faktörler arasındadır. Genel olarak bakıldığında bebek salıncaklarının ortalama fiyatı 150 TL civarındadır. Ancak tüm fiyatlara bakıldığında 80 TL gibi bir rakamdan başlayan fiyatlar bin TL gibi rakamların üzerine de çıkabilmektedir. Cimri.com fiyat karşılaştırma özelliğini kullanarak en uygun fiyatlı bebek salıncaklarını kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bebek Salıncağının Faydaları Nelerdir?

Bebeğinizin bebek salıncağı ile sallanması, bebeğinizin denge gelişimine yardımcı olurken aynı zamanda da bir meditasyon olacaktır. Bebeğinizi sakinleştirecek ve uykusuna yardımcı olacak bebek salıncakları, aynı zamanda bebeğinizin algısal becerilerinin de gelişmesini sağlamaktadır. Bebek salıncağı ile sallanmak, bebeklerin ve çocukların; kaba motor becerilerini ve ince motor becerilerini geliştirmekte de oldukça faydalıdır. Bebek salıncaklarında yapılan hareketler ile bebeğinizin odaklanma gücü de artacaktır. Pek çok faydası bulunan bebek salıncaklarına Cimri.com’dan en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilir ve bebeğinize en uygun bebek salıncağına hemen ulaşabilirsiniz!