Bubchen Bebek Pudra

En Ucuz Bubchen Bebek Pudra Fiyatları

1 ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Marka
Bubchen
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Çocukların sağlıklı bir şekilde büyümesi için kullanılan pudralar, anneler için vazgeçilmezdir. Bebeklerin çeşitli cilt problemlerinde kullanılır. Banyo sonrası içinde tercih edilir. Dalin, Chicco, Johnson’s Baby, Bubchen, Japlo, Bambino gibi markaların bebek pudrası ürünlerini Cimri.com dan bakabilirsiniz.

BEBEK PUDRASI NEDİR?

Bebek Pudrası içeriğinde; talk, çinko oksit, propilen glikol, magnezyum karbonat gibi maddeler bulunmaktadır; bebek pudraları, hassas ciltler için uygundur ve bu amaçla üretilmişlerdir. İçerisindeki maddeler, vücut içerisine aşırı oranda oral ve solunum yolu ile girmediği sürece güvenli kabul edilmiştir. Kullanım alanları birçok farklı alanda oluşur. Özellikle bebekler için kullanılır. Yetişkinler içinde birden fazla kullanım şekli vardır. Bebek pudrasını kullanırken aşırı kullanmamaya dikkat edilmesi gereklidir. Aşırı kullanım sonucu gözeneklerde tıkanma gerçekleşebilir. Bebek pudrası ürünleri 50 grdan başlayıp 200gr a kadar çıkabiliyor. Ürünler genel olarak şişe halinde paketlenmiştir. Cimri.com da satışa sunulan bebek pudrası ürünleri içerisinde organik, bitki özlerinden yapılan pudralarda vardır. Bebek pudrası fiyatları ise ürünlerin boyutlarına göre değişmektedir.

BEBEK PUDRASI NE İŞE YARAR?

Bebeklerin ciltlerinde sürtünmeden kaynaklı pişik oluşur, pişik önlenmesi için sürülür. Doğumdan sonra kullanıma uygundur. Banyodan sonra bebeklerin ciltlerini rahatlatmak için sürülür. Pudra sadece bebekler için kullanılmaz. Bebek pudrası her şeyin öncesinde terlemeyi azaltan bir etki göstermektedir ve bu etki özellikle yaz aylarında kendisini belli etmektedir. Bu etkiyi görmek için terleyen bölgelerinize bir miktar bebek pudrası uygulamanız yeterli olacaktır. Bebek pudrasının yararları arasında yer alan bir diğer etki de kirpiklerin dolgunlaşmasını olanaklı hale getirmesidir. Bu etkiden faydalanmak için, göz makyajında ilk olarak bebek pudrasını kirpiklerinize uygulamalı, sonrasında ise rimel sürmelisiniz. Sahile gitmeden önce, kumun vücudunuzda yapışmasını istemediğiniz yerlere bebek pudrasını uygulayın; sonrasında kendinizi kumdan nasıl koruduğunuza siz de şaşıracaksınız. Bebek pudrasının saça faydaları arasında, saçların temiz görünümünden de söz etmemiz gerekmektedir. Bunun için yapmanız gereken, ilk olarak bebek pudrasını saçınıza uygulamak; sonrasında da tarak ile saçlarınızı taramaktır.