track source
track source
  • Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil
  • Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Tüm İhtiyaçların Trendyol'da, Tek Tıkla Kapında!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Elektronikten Modaya Süper Fırsatlar Var Var!
Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil ürününün 4 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo seçeneği ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin.Baby Turco Bebek Mendil-Islak Mendil fiyatlarını ve özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz. Mağaza üzerinden alışverişler ilgili mağazanın sorumluluğundadır.
Baby Turco

Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil

Ürün Özellikleri

Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil Özellikleri ve Detayları

  • Genel Özellikler
  • Kullanım AmacıBebek ve Çocuk
  • Ürün TipiIslak Havlu
  • Mendil Sayısı1200
  • Kapak TipiSert Kapak
  • İçerik Bilgileri
  • AlkolYok Yok
  • ParabenYok Yok

Yorumlar

Baby Turco Kapaklı 12x100'lü Yaprak Çoklu Paket Islak Mendil Yorumları ve Ürün Değerlendirmesi

Çok İyi
0 Kişi
İyi
0 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
0 Kişi
Çok Kötü
0 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?

İnceleme

11.05.2021Yazan:Editor Admin

Baby Turco 100x12'li 1200 Yaprak Islak Havlu

Puretex markasının tecrübesinden yararlanarak kurulan Baby Turco; bebek bezi, ıslak mendil ve kadın pedi alanında üretimlerini dünyaya ihraç ediyor. Baby Turco markasının ekonomik bir seçenek olarak ebeveynlere sunduğu Baby Turco ıslak mendil kapaklı formu ile birlikte geliyor. Baby Turco ıslak mendil alkolsüz olmasıyla öne çıkıyor. Baby Turco ıslak mendil hassas bebekler için hassas yapısı ile üretiliyor. Çoklu yapısı sayesinde ekonomik sonuçlar alabileceğiniz Baby Turco ıslak mendil 1200 adet mendil sayısı ile birlikte geliyor. Cimri.com rehberliğinde Baby Turco ıslak mendil hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Baby Turco Kapaklı Çoklu Paket Islak Mendil Özellikleri

Ekonomik bir ıslak mendil olan Baby Turco ıslak mendil özellikleri ile çocuklu ailelerin tercihi oluyor. Baby Turco ıslak mendil 1200 adet ıslak mendil ile birlikte geliyor. Baby Turco ıslak mendil hassas yapısı sayesinde bebeklerin ciltlerinde tahrişin önüne geçiyor. Baby Turco ıslak mendil hijyenik şartlar altında hassas bir şekilde üretiliyor. Baby Turco ıslak mendil alkolsüz bir ıslak mendil olması ile dikkat çekiyor. İçeriğinde alkol barındırmayan Baby Turco ıslak mendil bu özelliği sayesinde bebeklerin cildine herhangi bir zarar vermiyor. Baby Turco ıslak mendil bebeklerin cildinde yara ve kızarıklık oluşturmuyor. Bunun yanı sıra Baby Turco ıslak mendil bebeklerin ciltlerini yumuşatarak, temizlik sağlıyor. Baby Turco ıslak mendilinin yüksek temizleme gücü sayesinde ebeveynler pratik bir kullanım deneyimine kavuşuyorlar. Pamuksu bir doku ile üretilen Baby Turco ıslak mendil kayma özelliği ile cildi acıtmadan temizleme imkânı tanıyor. Baby Turco ıslak mendil doğal ürünleri esas alan formülü sayesinde herhangi bir kimyasal madde içermiyor. Baby Turco ıslak mendil doğal liflerden üretildiği için bebeklerin altını pratik bir şekilde temizlemeye olanak sağlıyor. Alerjisi olan bebekler için dahi uygun olan Baby Turco ıslak mendil, parfüm ve sentetik lifleri bünyesinde barındırmıyor. Baby Turco ıslak mendil bebek cildinin ph değerine uygun olarak üretiliyor. Baby Turco ıslak mendil kapaklı yapısı sayesinde kolay bir şekilde kapatılarak kurumasının önüne geçiliyor. Ayrıca Baby Turco ıslak mendil içeriğinde paraben de barındırmıyor.

Baby Turco Islak Havlu Mendil Klasik 90 Yaprak 24 Paket Fiyatı

Baby Turco Kapaklı Çoklu Paket Islak Mendil Fiyatları

Baby Turco ıslak mendil fiyatlarını araştırıyor ve ekonomik fiyat seçeneğini bulmak istiyorsanız Cimri.com’dan yardım alabilir, sunduğu özelliklerden faydalanabilirsiniz. Cimri.com, Baby Turco ıslak mendilin bulunduğu yüzlerce online mağaza ya da marketin fiyat bilgilerine erişerek, bu bilgileri tek bir web sayfasında görmenize olanak sağlıyor. Bu mantıkla ekonomik fiyat seçeneğini daha kolay bulabilirsiniz. Ayrıca Cimri.com’a üyelik işleminizi tamamlayarak, ilginizi çeken her ürüne fiyat alarmı kurabilirsiniz. Bu alarm sayesinde favori ürünlerinizde gerçekleşen indirimlerden ya da fiyat değişimlerinden anında haberdar olabilir, ilgilendiğiniz üründen tasarruf sağlayabilirsiniz.

Baby Turco Kapaklı Çoklu Paket Islak Mendil İndirim ve Kampanyalar

Bebekler için hassas bir yapıda üretilen Baby Turco ıslak mendili satın alırken mağazaların indirim ve kampanya dönemlerinden yararlanarak ekonomik sonuçlar elde edebilirsiniz. Söz konusu mağaza ve marketlerin indirimlerini Cimri.com üzerinden görüntüleyerek, vakit tasarrufunu mümkün kılabilirsiniz. Aynı şekilde Cimri.com rehberliğinde Baby Turco ıslak mendil indirim ve kampanya bilgilerine göz atabilir, uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Bunun yanı sıra Cimri.com üzerinde bulunan “Günün Fırsatları” sekmesini ziyaret ederek, günlük indirimlerde Baby Turco ıslak mendil yer alıp almadığını görüntüleyebilirsiniz.

Baby Turco Kapaklı Çoklu Paket Islak Mendil Tüm Özellikleriyle Cimri’de İncele!

Cimri.com yapacaığınız alışverişlerden önce almayı planladığınız ürünün tüm detaylarını sunuyor. Böylece almayı planladığınız ürünü daha yakından tanıyıp, ürünün artı ve eksi yönlerini değerlendirebilirsiniz. Cimri.com rehberliğinde almayı planladığınız Baby Turco ıslak mendil hakkında da tüm detaylara erişebilirsiniz. Cimri.com üzerinde yer alan Baby Turco ıslak mendil yorum bölümü sayesinde söz konusu ıslak mendili kullanmış kişilerin deneyimlerinden pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz. Baby Turco ıslak mendili bu yorumlar ve bilgiler altında değerlendirerek, alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Cimri'nin Seçimi
Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
Uni Baby Yenidoğan 40x30'lu 1200 Yaprak Islak Mendil
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery