track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Lazımlık Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Lazımlık markası:

En Çok İncelenen Bebek Lazımlık Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Lazımlık Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 150 Bebek Lazımlık modeli içerisinde en ucuz Bebek Lazımlık fiyatı 11.99 TL iken, en yüksek Bebek Lazımlık fiyatı 1330.72 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Lazımlık fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Lazımlık fiyatı ise 85.68 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Lazımlık Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Lazımlıkları

Tuvalet dönemine alışma sürecinde lazımlık seçimi ön plana çıkar.  Öncelikle kolay olmayan bu dönemde doğru zaman olmasına dikkat edilmesi ve çocuğun işaretlerinin izlenmesi önemlidir. Örneğin; bezine işaret eden bir çocuk bu dönemin içinde olduğunu ifade etmeye başlamış olur. Gözlemlenebilen bu süreç sonrasında ürün çeşitlerinde kullanım amaçlarına dikkat edilmesi kullanıcının tercih sebebidir. Ayrıca renkli ve fonksiyonları olan ürünlerin özellikleri sayesinde çocukların dikkati çekilebilir. Tercih sebebi olan ürünün alınmasının akabinde çocuğun görebileceği yerlere konulması ve gözlem yapmasına izin verilmesi alışma dönemine olumlu etki yapar. Çevresinde fazla vakit geçirilmesinin arttırılması ve tuvalet alışkanlığının oyun haline gelmesi kullanıcıların olumlu bir hava içinde vakit geçirmesine yardımcı olur. Sevimli bir oyuncağın oyuna dahil edilmesi çocuğun taklit etme özelliğini harekete geçirir.  Destekleyici bir yaklaşım ile bu oyun sürdürülmeye devam edilebilir ve çocuğun güven duygusuna olumlu bir etki sağlanmış olur. Bu dönemin yavaş ilerlemesi olumlu bir davranış kazanılmasına etki etmiş olup, güven duygusunun kısa sürede pekişmesine etki eder. Tüm bu süreçte bebek lazımlıkları birçok seçenek sayesinde bebeğinizin tuvaleti öğrenme sürecini oldukça kolaylaştırır. 

Bebek‌ ‌Lazımlık Modelleri

Bebek lazımlık modelleri, ürünün rengine, sunduğu konfora ve değişen fonksiyonuna göre değişiklik gösterebilir.  Bebek lazımlıkları, çocukların tuvalet alışkanlığı kazanma döneminde önemli bir yere sahiptir.  Örneğin, oturma konforuna göre koltuklu bir model tercih edilebilir. Özellikle kullanıcının oyun şeklinde algılayabilmesi için bu model etkili olmuş olur. Tuvalet eğitimi kısa bir dönem olmadığı için müzikli modellerin tercih edilmesi durumunda çocukların ilgisi çekilerek bu süreç oyun haline dönüşebilir. Çocukların dışarıda zaman geçirme süreleri oldukça fazladır. Dışarıda rahatlıkla taşınması ve ürünün büyük olmaması kullanıcıya rahatlıkla bu sürecin yönetilmesinde yardımcı olmuş olur. Bu noktada özelliği olmayan bir ürün yerine renkli, hafif bir ürün tercih ederek daha keyifli bir hale dönüşmesi imkanı sağlanır. Bu ürün ile kullanıcılar evde kalma sürelerini arttırmadan dışarıda zaman geçirmeye devam edebilirler. Zaman alan bu dönem normal hayatın değişmeden devam etmesine olumlu bir etki yapmış olur. Aynı zamanda poşetli modeller ile tek kullanımlık avantajının sunulması ise hijyen imkanını sunar. Gün içerisinde de kullanımı daha kolay olur. Ürün özelliklerinin yanı sıra ürün seçiminde çocuklarınıza seçim şansı vermeniz alışma süreçlerine olumlu bir etki sağlayabilir. Tuvalet üzerine yerleştirilen bir ürün tercih etmeniz durumunda sağlam takıldığına dikkat edilmesi güven hissederek kullanılmasına yardımcı olur. Ayrıca yetişkin tuvaletinde yer alan bu ürün sayesinde çocukların yetişkinleri taklit etmesi avantajı kullanılarak daha kolay tuvalet alışkanlığı kazanmalarını olumlu destekler. Ürünün çıkarılabilme özelliği temizlenmesini yardımcı olur. Bu noktada kullanıcılar hijyen ve kolaylık sağladığı için uzun süre kullanmaya devam edebilirler. Boyutlarına göre yere konulan bir ürün seçilmesi ise kullanım kolaylığı sunar. Kolay bir şekilde kullanım imkanı sunduğu için destek olmadan çocuğun kendi başına kullanmasına yardımcı olmuş olur. Bu noktada desteksiz kullanım sonucunda güven artar ve tuvalete alışma süreci olumlu yönde ilerleyebilir. Tuvalete alışma döneminde seçilecek ürün tamamen tercihe göre değişkenlik gösterecek olup, memnuniyet sonrasında bu dönemin ilerleme süreci başlamış olur. Doğru ürüne karar verilmesi hem bu dönemin keyifli olmasına hem de çocuğun güvenine olumlu bir etki yapmış olur.

Bebek‌ ‌Lazımlık Fiyatları

Bebek lazımlık fiyatları, ürünün modeline, kullanılan özelliğine ve rengine göre değişiklik gösterebilir. Örneğin, ilgi uyandırabilen lazımlıklı tekerlekli sandalyenin şekli ile merak duygusu arttırılmış olur. Tuvalete alışma döneminde kullanım için tercih etme şeklinize göre ürün seçeneklerine karar verilebilir. Ayrıca bu ürünlerin seçim döneminde bir süre oyun olarak kullanılması sağlanabilir. Özellikle kornası ve direksiyonu olan lazımlık arabalı model ile bunun sağlanması kolay olur. Oyun süreci ile başlayan bu dönem keyifli bir şekilde devam eder ve çocuğun ilgisini aktif kılar.  Tek tip bir ürün veya farklı özellikleri olan ürünlerin seçimi yapılabilir. Bu noktada kullanım tercihine göre değişiklik gösterir. Fonksiyonel ürün ile çocukların ilgisini çekmek isteyenler sifonu ve tuvalet kağıdı olan ürünleri alabilir. Sadece bu süreçte ürünün kullanılması için sade bir ürün seçilmesi tercih sebebidir Ürün özelliklerinin artması ve azalması piyasaya göre orta düzeyde olduğu söylenebilir. Ancak üretim açısından farklı özellikleri olan ürünler ile yüksek kalite standartları sağlayan ürünlere de bütçenizi zorlamadan sahip olabilirsiniz. Örneğin taşınabilir bir ürün tercih edilmesi durumunda, istenildiğinde dışarıda kullanma avantajı sağlar. Tüm bu seçenekler farklı fiyat seçenekleriyle kullanıcılarına sunulması nedeniyle Cimri.com üzerinden bu alternatifleri karşılaştırabilir, hem bebeğinize hem de bütçenize uygun bir lazımlığa kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Bebek‌ ‌Lazımlıkları Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Etmeli?

Tuvalet alışkanlığında kullanılan lazımlıklar, çocukların bezden tuvalete geçiş  sürecinde önemlidir. Bu açıdan seçim yaparken öncesinde ürünlerin araştırılması sürecinin yönetimine kolaylık sağlar. Ayrıca ürün çeşitliliği olarak son yıllarda fazlasıyla modele ulaşılabilir. Tuvalete alışma döneminde lazımlık Fisher Price modelleri ile çocukların ilgisi çekilebilir. Tuvalet eğitiminde zorlanılan bu dönemde üründe bulunan şarkı özelliği ve koltuk şeklinde olması çocukların üzerinde olumlu bir şekilde etki uyandırmasını mümkün kılar.

Bu süreci eğitici lazımlık ile eğlenceli bir şekle dönüştürebilir ve tuvaletin kullanılmasına olumlu yönde destekleme imkanı sunar. Bu noktada kullanıcıların daha olumlu yaklaşım sergilemeleri ve alınan ürünü inceleme fırsatı vermeleri bu dönemi daha keyifli bir hale getirir. Ayrıca sunulan keşfetme fırsatı hazırlık sürecini zorluktan çıkarıp, bu dönemin kısa sürede kolay bir şekilde rutin haline gelmesine yardımcı olur.  Bu rutinin düzenli bir hale gelmesi için ailece oynanan oyunlar çocuğun mutlulukla kabul etmesini sağlamış olup, tuvalet alışkanlığını başarılı bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olur. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery