Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Basamak Yükseltici Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Basamak Yükseltici markası:

En Çok İncelenen Bebek Basamak Yükseltici Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Basamak Yükseltici Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 26 Bebek Basamak Yükseltici modeli içerisinde en ucuz Bebek Basamak Yükseltici fiyatı 19.98 TL iken, en yüksek Bebek Basamak Yükseltici fiyatı 209.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Basamak Yükseltici fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Basamak Yükseltici fiyatı ise 49.75 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Basamak Yükseltici Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da yer alan Bebek Basamak Yükseltici modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Bebek Basamak Yükseltici modeli:
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Basamak Yükseltici

Ebeveynler, bebekler dünyaya geldikten sonra onların bakımı ve sağlıkla gelişip büyüyebilmesi için oldukça dikkat eder. Bebeğiniz her konuda size bağlı bir şekilde büyümeye başlar. Büyümeye başladıkça ebeveynlerinden bağımsız olarak hareket etmek isteyen minikler, tuvalet ve banyo ihtiyaçları gibi kişisel işlerini kendileri görmeye başlar. Tüm bunlarla baş edebilmek için öğrenme kısmı en önemlisidir. Miniklerin lavaboya kolayca uzanabilmesi ya da duşa girebilmeleri için dışarıdan bir yardıma ihtiyaçları olabilir. Boyları, lavaboya ya da musluğa ulaşmakta zorluk yaşamalarına neden olabilir. Bu kısımda bebeğiniz için bebek yükseltici basamak satın alabilirsiniz. Böylelikle çocuğunuzun özgürce ihtiyaçlarını karşılamasına yardımcı olabilirsiniz. Eğitim ihtiyacı hızla karşılanan çocukların özgüvenleri her zaman daha kuvvetli olacaktır. Çocuğunuzun hızlı bir şekilde öğrenmesi ve ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için bebek yükseltici basamaklar oldukça elzemdir. Farklı markaların ürettiği çeşitli modellerde bulunan basamak yükselticileri renk ya da desen olarak da değişiklik gösterebilir. Siz de çocuğunuzun sevdiği bir renkle ya da desenle üretilmiş olan basamaklardan birini tercih edebilirsiniz.

Bebek Basamak Yükseltici Modelleri

Farklı modellerde ve farklı renklerde üretilen bebek basamak yükselticileri hem sizin için hem de bebeğiniz için oldukça yararlı bir ürün olacaktır. Bir yaşından sonra sürekli gelişen kas ve iskelet sistemi sayesinde çocuğunuz hareketlenme dönemine girer. Bu dönemden itibaren başlayan emekleme sonrasında yürüme ihtiyacı ile pek çok işini kendi yapmaya başlayacaktır. Tuvalet kullanımı, banyo kullanımı, el yıkama ve diş fırçalama gibi kişisel ihtiyaçlarını öğrenebilmesi için basamak yükselticiler oldukça elzemdir. Basamak yükselticiler sayesinde çocuğunuz klozete kendi başına oturabilir ve bu sayede tuvalet kullanımını öğrenebilir. Bebek basamak yükseltici modellerinden birini satın alarak çocuğunuz için zor olan bu ihtiyaçları kolaylıkla yapabilmesini sağlayabilir ve ona yardımcı olabilirsiniz. Yeteneklerini öğrenme zamanı geldiğinde ise bebek basamak yükselticisini adeta bir masa gibi kullanabilir ve çizimler yapmasına olanak sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun boyuna ve ihtiyacına göre tek katlı ya da iki katlı olacak şekilde üretilen basamak yükseltici modelleri sayesinde siz de çocuğunuza en uygun olacak modeli tercih edebilirsiniz. Bu modellerin kalitesini ise imal edilirken kullanıldığı malzemeler gösterir. Bebek basamak yükselticiler çocukların sağlığında sorun olmayacak malzemelerden üretilir. Bu dayanıklı malzemeler kaydırmaz tabanda ve ilave malzemeler ile de desteklenir. Bu modellerden biri olan bebek yükseltici basamak ahşap modelinin melamin kaplı MDF’den üretilmiş olması sayesinde uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz ve yoğun suya maruz kalsa bile yine de kabarma gibi sorunlarla karşılaşmazsınız. Bir diğer model ise homopolimer maddeden üretilen modellerdir. Bu modeller dayanıklılığı ve hafif oluşuyla sık tercih edilen basamak modelleri arasında yerini alır. Kaydırmaz yapısı ile çocuklar için oldukça güvenilirdir. Bebek yükseltici basamak çeşitleri arasından çocuğunuz için satın alacağınız modelde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar bulunur. Bunlardan en önemlisi bebek basamak modellerinin çocuğunuzun sağlığı için hiçbir sorun teşkil etmeyecek malzemelerden üretilmiş olmasına dikkat etmeniz gerekir. Siz de çocuğunuzun ihtiyaçlarını kendi başına sağlayabilmesine fırsat verebilir ve çocuğunuzun ihtiyacına en uygun basamaklardan birini satın alabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen basamakları uzun zamanlar boyunca kullanabilirsiniz. 

Bebek Basamak Yükseltici Fiyatları

Bebek basamakları farklı markaların farklı modelleri ile piyasada bulunur. Bu modeller farklı boyutlara ya da basamak sayılarına göre değişik fiyatlarda kullanıcıya sunulur. Sadece basamak ya da boyut olarak değil aynı zamanda üretildiği malzemeye ve dizaynına göre de çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Farklı markalardan üretilen basamak modelleri markaya göre de değişiklik gösterebilir. Sağlığa zararı olmayan dayanıklı malzemelerden üretilmiş bebek yükseltici modelleri tercih ederek çocuğunuzun sağlığını koruyabilirsiniz. Dayanıklı malzemelerden üretilen modeller, sizi tekrarlanan alışveriş külfetinden kurtararak bütçenize katkıda bulunmasını sağlar. Kaydırmaz özellikte ve çift basamaklı olan modeller nispeten diğer modellere göre daha yüksek fiyatlarda bulunabilir. Çocuğunuzun gereksinimlerini, boyunu ve sağlığını dikkate alarak ihtiyacınız olan basamak modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Siz de farklı renk ve tasarımlarda üretilmiş modellerden bütçenize en uygun olan modeli tercih ederek tasarruf yapabilirsiniz. Farklı modellerde ve markalarda üretilen basamaklar arasında tercih yapabilmek ve fiyatlar arasında da kıyas yapabilmek için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bebek Basamak Yükseltici Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Çocuğunuz için bebek yükseltici basamak modellerini satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk özellik, basamak yükselticinin çocuğunuzun sağlığını tehlikeye atacak malzemelerden üretilmemiş olmasıdır. Kaliteli markaların üretmiş olduğu modeller sağlık açısından gerekli denetimlerden geçer. Bu yüzden çocuğunuz için bilindik markalardan üretilmiş basamak yükseltici modellerini tercih edebilirsiniz. Diğer dikkat etmeniz gereken önemli bir özellik ise basamağın kaydırmaz malzemeden üretilmiş olmasıdır. Kaydırmaz malzemeler sayesinde çocuğunuz basamağın üzerindeyken kayma gibi tehlikeler geçirmez. Ahşap olan modellerde çok tercih edilenler arasında yerini alır. Hem dekoratif hem de kullanışlı olması ile dikkatleri üzerine çeken bu modeli de satın almadan önce hangi malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. MDF gibi dayanıklı malzemelerden üretilen ahşap modeller su tutmaz. Bu sayede kabarma gibi deforme durumlar ortaya çıkarmaz. Ahşap modeller diğer modellere göre daha farklı fiyatlarda bulunabilir. Siz de bütçenize en uygun olan bebek yükseltici basamak fiyatlarından birini karar verebilirsiniz. Özelliklerine dikkat ederek satın alacağınız ürünü uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery