track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Küvet Filesi Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Küvet Filesi markası:

En Çok İncelenen Bebek Küvet Filesi Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Küvet Filesi Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 90 Bebek Küvet Filesi modeli içerisinde en ucuz Bebek Küvet Filesi fiyatı 6.0 TL iken, en yüksek Bebek Küvet Filesi fiyatı 974.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Küvet Filesi fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Küvet Filesi fiyatı ise 29.29 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Küvet Filesi Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Küvet Filesi

Bebek küvet filesi veya bebek banyo filesi olarak adlandırılan ürünler bebeklerin küvetlerine takılarak kullanılır ve amaçları bebeklerin sırtlarına destek olarak banyo yaparken onların yıkanmasını kolaylaştıran ve güvende hissetmelerini sağlayan bir banyo kumaş malzemesidir. Bebeklere banyo yaptırmak ilk başta zor görünebilir çünkü bu işlem sırasında bebeklerin güvenliğini sağlamak gerekir. Köpüklerin fazla olması da sorun teşkil edebilir. Bebekler son derece hassastır bu nedenle sabun kullanımında da ölçülü olmak gerekir. Banyo yaptırılacak alan da dahil olmak üzere dikkate alınması gereken çok fazla nokta vardır. Fakat doğru hazırlıklar sayesinde bu işlem oldukça kolay bir hale gelebilir.  En çok kullanılan bebek yıkama alanları küvetlerdir. Bir lavaboda veya küvette kullanılabilen bebek küvet filtreleri katlanabilir modellerdir ve örgü bebek askıları ve özellikle yeni doğan bebeklerden yeni yürümeye başlayan çocuklar için oldukça ideal ve rahat olan kullanımlar sunar. Köpüklerden yumuşak koltuklar oluşturarak küvetlerde banyo yapmayı daha eğlenceli hale getirebilir.

Bebek Küvet Filesi Modelleri

Bebek küvetleri banyo yapılması sırasında kullanılır ve bu ürünün bazı amaçları ve özellikleri vardır. Yeni doğan bebeklerde baş kısımları için özen gösterilmesi gerekir. Başını destekleyen ve kayganlık özelliği olmayan bir filtre olabildiğince yardımcı olur. Bebekler genellikle bebek küvetlerini altı aya kadar kullanır ve sonrasında küçük gelme sorunları yaşayabilirsiniz. Banyo yapılmasından önceden kullanılması gereken eşyaları toplayarak başlamadan önce hazırlıklı olmanız tavsiye edilir çünkü böylece bebeği yıkarken eşya aramakla uğraşmazsınız sadece bebeğin rahatlığına odaklanabilirsiniz. Sizin için doğru olan, zevkinize, bütçenize ve kullanma amaçlarınıza uygun olan bir model belirlemeniz gerekir. Bunlar bebek küvetleri ve bebek küvet filtreleri olarak öne çıkar. Bebek küvetinin ideal kullanımı için kaymaz bir mat veya ped kullanmak tavsiye edilir. Bu küvetler ıslakken kaymamalıdır veya hareket etmemelidir. Bunlara ek olarak bebek banyo küvet filesi banyoyu daha güvenli hale getirir. Bebeklerin suyla teması ne derece olursa olsun bu filtreler bebekleri her zaman yukarıda tutar ve sizlerin de bebeğinizi küvete yerleştirmesini kolaylaştırır. Bebekler yıkama sırasında huysuz olabilir ya da fazla hareket edebilir. Eğer tek başınıza bebeğinize banyo yaptırıyorsanız bu işlem daha da zor bir hale bürünebilir. Bu nedenle bu filtreler sizlerin işini büyük ölçüde kolaylaştırır çünkü bebeklerin daha güvenli bir şekilde suda kalmasını sağlar. Normal şartlarda su içinde her zaman kontrol altında tutmalısınız. Bu filtlere bebekler su üzerinde tutarak kolaylıkla hareket etmelerini ve yıkanmalarına katkıda bulunur. Bu filtreler farklı malzemelerden yapılsa da genellikle bebek küvet filesi plastik modeller dikkat çeker. Az yer kaplayan ve dayanıklı plastiklerden üretilir. Bebek küvet filesi köpüklü straforlar güvenli malzemelerden üretilir ve kanserojen madde içermez. Aynı zamanda bakteri barındırmayan özelliği sayesinde kullanım bitince kurumaya kaldırılabilir. Bebek küvet filesi ölçüleri de modelden modele değişir ve satın alırken banyonuzun kısıtlı alanlarını dikkate almalısınız. Bununla beraber bebeğinizin kaç aylık olduğu da kullanılan küvetin ve küvet filtresinin boyutunu belirlemek için kullanılır. Bebek küvet filesi büyük boy modeller 10 aylık bebeklere kadar kullanım sunar. Satın almadan önce ürün detaylarını ve boyutlarını detaylı inceleyebilirsiniz. Bebek küvet filesi markaları birçok renkte ve modelde ürünleri piyasaya sürer ve bunların arasından seçim yaparken fiyat ve ürün özellikleri dikkate alınmalıdır.

Bebek Küvet Filesi Fiyatları

Bebek küvet filesi fiyatı modelden modele göre değişir. Bunun yanında bazı markalar ürünlerinde farklı malzemeler kullanabilir. Bu ürünlerin daha dayanıklı olması sağlar. Yapılan malzemelerin bebeklerin teması sırasında bir tehlike teşkil etmemesi gerekir ve bunun için sertifikalı markaları tercih edebilirsiniz. Köpük ve kumaş detayları temel öğelerini oluşturur. Plastik olan bu ürünler hafiftir ve taşıması kolaydır. Kullanım bitince kolayca temizleyerek kurumaya bırakabilirsiniz. Fiyatların etkilenmesinde ürünlerin detayları dikkat çeker. Köpük detayları ya da zeminde bulunan şekil detayları fiyatı etkileyen etkenler arasında bulunur. Bununla beraber boyut da fiyatı etkiler. Daha büyük ölçüler taşıyan bir model satın almanın fiyata bir yansıması olur. Bu da tamamen bebeğinizin boyutlarına ve kullandığı küvetin boyutuna göre değişir. Filelerin modelleri ve fiyatları arasında karşılaştırma yapmak için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Bebek Küvet Filesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebek küvet filesi modelleri farklı özellikleri ile öne çıkar ve bu nedenle bu kadar çok seçeneğin sizlere sunulması satın alma sırasında kafanızı karıştırabilir. Ürünlerin detayları ve kullanım alanları büyük önem taşır. Filtrelerin boyutları da küvetlerin boyları ile örtüşmelidir. Yardımsız oturan bir bebek, kaymaz bir filtreden yardım alır. Bir bebeği yıkamak, deneyimli anne babalar için bile zor bir iş olabilir bunun nedeni daha çok güvenlik sağlanmasından gelir. Satın almadan önce daha önce kullanmadığınız bir marka ya da ürünse satın alınan kullananların yorumlarına ve ürün değerlendirmelerine göz atarak daha güvenilir kararlar verebilirsiniz. Çocuğunuzun yaşı ve boyutları göz önünde tutulmalıdır. Bunun yanında küvet ölçüleriniz ve küvet detaylarınız da bu filtrenin takılması için uygun olmalıdır. Satın aldıktan sonra banyo saatleriniz daha kolay ve eğlenceli hale gelebilir. Özellikle yeni doğan bebeklerde bu filtreler büyük kolaylık sağlayan ürünlerdir ve artık birçok anne baba tarafından tercih edilir.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery