Bebek Küvet Filesi

En Ucuz Bebek Küvet Filesi Fiyatları

60 ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    pusetbebek arabası
Bebek Küvet Filesi fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bebek Küvet Filesi modelleri ve Bebek Küvet Filesi fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bebek Küvet Filesi kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Modatools, Babyjem, Sevi Bebe, Moje, OKBaby. 60 adet Bebek Küvet Filesi fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Bayev-sun Vintage Pembe Saplı Maşrapa 1 Litre
Bayev-sun Vintage Pembe Saplı Maşrapa 1 Litre
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da

Bebeklerin banyo seansları kimi zaman yorucu kimi zaman da keyifli anlardır. Bazı bebekler banyo yapmayı çok sever ve su sesini duyduğunda bile heyecanlanır. Bazıları ise hoşlanmayabilir, korkabilir. Bebeklerin banyoları esnasında keyif almalarını ve ebeveynlerinin de kolayca banyo yaptırabilmeleri için tasarlanan birçok ürün vardır. Bebek küvet filesi de bunlardan biridir. OkBaby, Ships Baby, Baby Jem, Bebefox, Flipper, Dreambaby ve Sevi Bebe marka en ucuz bebek küvet filelerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırabilirsiniz.

Bebeklerin rahatça banyo yapabilmeleri için geliştirilen ürünler nelerdir?

Bebeklerin banyo yapması esnasında hem annelerin hem de bebeklerin rahat edebilmeleri, üşümemeleri ve keyif alarak banyo yapmaları için birçok ürün geliştirilmiştir. Bunlardan biri de bebek küvet filesidir. Bu fileler, kenarlarındaki aparatlar sayesinde hem yetişkin küvetlerine hem de bebek küvetlerine rahatça takılabilir. Bebeği direkt olarak suya koymak yerine bu filenin üzerine koyarsanız daha rahat eder. Genellikle havlu tarzında oldukları için yumuşak yüzeyde oturmak, bebeklerin de hoşuna gidebilir. Ayrıca çocuğu file üzerinde çok daha hızlı yıkayabilirsiniz. Bu fileler, banyo esnasında kullanılabileceği gibi, kurulama esnasında da kullanılabilir. Bebeğin banyosu bitip, banyo suyunu döktükten sonra küvetinin üzerine bu file gerilip, bebek onun üzerinde kurulanıp giydirilebilir. Çocuklar banyo yaparken sabunun gözlerine kaçmasını engellemek için gözlerini kapatmakta zorlanır. Bu nedenle anneler, bebeklerini yıkarken devamlı olarak yüzlerini de kontrol etmek zorunda kalırlar. Sabun gelmişse, yanmasın diye hemen müdahale ederler. Bebeklerin gözlerini ve kulaklarını sabundan, köpükten korumak için üretilen bebek banyo siperlikleri, bebekleri başlarına takılarak rahatça banyo yapabilmesi ve sabunun siperlik üzerinde kalarak bebeğin hassas gözlerine ulaşmaması için üretilmiştir. Yine bebek banyo ürünlerinden biri olarak bebek küvet kaydırmazları da banyo esnasında bebeğin küvet içinde kaymasını engellemek için kullanılabilecek malzemelerden birisidir. En ucuz bebek banyo malzemelerini, cimri.com sitesinde bulabilir, ürünleri listeleyerek karşılaştırabilirsiniz.

Bebek küvet filesi fiyatları ne kadardır?

En ucuz bebek küvet filelerini, cimri.com sitesinde, bebek banyo – tuvalet kategorisi altında yer alan, bebek banyo filesi sekmesine tıklayarak görüntüleyebilir, ürünleri karşılaştırabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bebek-kuvet-filesi