track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bebek Yıkama Süngeri Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bebek Yıkama Süngeri markası:

En Çok İncelenen Bebek Yıkama Süngeri Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bebek Yıkama Süngeri Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 105 Bebek Yıkama Süngeri modeli içerisinde en ucuz Bebek Yıkama Süngeri fiyatı 5.17 TL iken, en yüksek Bebek Yıkama Süngeri fiyatı 166.25 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bebek Yıkama Süngeri fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bebek Yıkama Süngeri fiyatı ise 59.85 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bebek Yıkama Süngeri Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bebek Yıkama Süngeri

Bebekler dünyaya geldikleri andan itibaren bakım ve ihtiyaçları için ebeveynlerine ihtiyaç duyar. Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde büyüyebilmesi için birçok şeyi önceden planlamanız ve yapmanız gerekir. Özellikle bebeğinizi yıkarken banyo esnasında kullanacağınız ürünlere dikkat etmeniz oldukça elzemdir. Bu ürünler bebeğinizin hassas cildini göre uygun olarak imal edilmiş olmalıdır. Bebeğinizin cildine göre seçeceğiniz banyo ürünlerine dikkat etmeniz gerekir. Özellikle dünyaya yeni gelen bebeğinizin alerjik bir durum ya da  kızarıklık gibi durumlarla karşılaşmaması için  seçeceğiniz bebek yıkama süngerine, özelliği açısından dikkat etmeniz gerekir. Bebeğiniz için oldukça hassas bir seçim olan bebek yıkama süngerleri, bebeklerin cilt tipine göre uygun olarak imal edilir. Yumuşak ve esnek yapıları sayesinde bebeklerin cildine zarar vermeyen özelliklerde bulunur. Bu sayede ebeveynler  rahatlıkla, bebeklerini yıkarken bu süngeri kullanabilir. Bebek yıkama süngerleri pek çok farklı markanın ürettiği ürünlere göre değişiklik gösterebilir. Bu ürünlerde  dikkat etmeniz gereken en önemli şey ürünün doğal malzemelerle üretilmiş olmasıdır.

Bebek Yıkama Süngeri Modelleri

Bebek yıkama süngeri çeşitleri, yumuşak ve hassas bir dokuya sahip oldukları için ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Yumuşak ve hassas oldukları için bebeğinizin cildinde herhangi bir sorun yaratmayan bu ürünler, banyo esnasında kurtarıcınız olur. Aynı zamanda bebek banyo süngeri modelleri içerisinde herhangi bir toksik madde bulundurmadıkları için, bebeğinizin narin cildine daha narin bir şekilde dokunuş sağlamanıza olanak sağlar. Bebeğinizi duş yaptırırken bebek yıkama süngeri modelleri kullanarak bebeğinizin vücudunda bulunan kirlerin kolay bir şekilde alınmasına olanak sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda bebeğinizin cildine sağlığı açısından da oldukça önemli olan bu sünger çeşitlerini  kullanmak oldukça elzemdir.  Bebek yıkama süngerleri sadece bebeğinizin vücudunun kirden arındırılması için değil aynı zamanda bebeğinizin kan dolaşımını da hızlandırması açısından tercih edebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin vücut direnci artar ve daha sağlıklı bir dönem yaşamasına olanak sağlarsınız. Bebek yıkama küvet süngeri modelleri bebeğinizin narin vücudunun tahriş olmadan kirlerden arındırılabilmesi için geliştirilen ve banyolarda kullanıma uygun olan ürünlerdendir. Bebek yıkama deniz süngeri modelleri gözeneklerine göre değişiklik göstermekle birlikte kalın ya da ince olarak seçilebilir.  Yenidoğan bebek banyo süngeri sayesinde bebeğinizin canını acıtmadan çok pratik bir şekilde cildini temizleyebilirsiniz. Farklı gözenek boyutlarında ve dokularda üretilen bu sünger modelleri bebeğinizin gelişiminde önemli rol oynar. Gelişmiş yapıları sayesinde bebeğinizi daha pratik bir şekilde banyo ettirebilmeniz için size olanak sağlar. Bebek yıkama süngeri modellerinden bir diğeri ise doğal bebek yıkama süngeridir. Bu ürünleri tercih ederek bebeğinizin vücuduna daha iyi bakabilirsiniz. Bu ürün sayesinde bebeğinizin yüzünü ve parmaklarını çok kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Bebek yıkama süngeri modelleri sayesinde bebeğiniz ile birlikte eğlenceli bir banyo keyfi geçirebilirsiniz. Bu ürünlerden birini seçerken geniş ürün yelpazesine göre bebeğinizin vücudu ile en uygun olacak bir ürünü tercih edebilirsiniz. Birçok farklı desenlerde ve renklerde üretilen bu ürünler sayesinde bebeğiniz ile geçireceğiniz banyo zamanlarını daha pratik ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Süngerin temizliğine dikkat ederek bebek yıkama küvet süngeri modellerini tekrar tekrar kullanabilirsiniz.

Bebek Yıkama Süngeri Fiyatları

Farklı dokularda ve farklı modellerde imal edilen bebek yıkama süngerleri, kaliteye ve ürünün markasına göre değişik fiyatlarla piyasada bulunabilir. Bebek yıkama süngerleri set halinde satıldığı zaman daha uygun fiyatlarla bulunabilir. Bu yüzden bebek yıkama süngeri tercihinde bulunurken set halinde bulunan ürünlere de göz atabilirsiniz. Aynı zamanda bu setler içerdiği sünger adetine göre de, bebek yıkama süngeri fiyatları değişiklik göstererek kullanıcının beğenisine sunulur. Tek parça bir ürün satın almak istiyorsanız, bebek yıkama süngerlerin de genel olarak fiyatı belirleyen unsur marka ve modelin üretim esnasında kullanılan malzemesinin içeriğidir. Değişik renklerle üretilen bu bebek yıkama sünger modelleri sayesinde banyo esnasında bebeğinizi daha eğlenceli bir vakit geçirebilirsiniz. Bebek ürünleri üzerine ürün imal eden markalar arasında bebek yıkama süngerlerini genellikle  birbirine yakın fiyatları da bulabilirsiniz. Bebek yıkama süngeri satın alırken ürünün kalitesine dikkat ederek doğru bir ürüne ulaşabilirsiniz. Bebek yıkama süngeri  çeşitlerine göz atmak ve satıcılar arasında ürünün fiyatını kıyaslamak için cimri.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Bebek Yıkama Süngeri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bebeğinizde banyo esnasında kullanabilmeniz için özel olarak üretilen bebek yıkama süngerleri hem set halinde hem de tekli  şekillerde piyasada satışa sunulur. Bu modelleri tercih ederken genellikle ürünün dokusuna dikkat etmeniz gerekir.  Bebeğinizin cilt ipi ile uyumlu bir ürün bebeğinizin cildini tahriş etmez ve olası sorunlarla karşılaşmamız için oldukça önemlidir. Bu ürünleri tercih ederek bebeğinizle banyo keyfinizi daha çok arttırabilirsiniz. Aynı zamanda doğal malzemelerden imal edilen bebek yıkama süngerleri bebeğinizin vücudu için hiçbir sorun teşkil etmeyeceğinden kullanım esnasında kolaylık sağlar. Bebek duş süngeri satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise bu ürünler ve bebeğinizin cildi  ile direkt olarak temas ettiği için yan etki bulundurmayan malzemelerden imal edilmiş olmasına dikkat etmeniz elzemdir. Esnek bir yapıya sahip olan bebek yıkama süngerleri bebeğinizin cildindeki kirleri daha kolay arındırabilmeniz için önemlidir. Siz de bebeğinizin cilt tipine göre en uygun olacak ürünü kolay bir şekilde bulabilir ve bebeğinizle banyonun keyfini çıkarabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery