Easywalker Bebek Arabası ve Pusetler

En Ucuz Easywalker Bebek Arabası ve Pusetler Fiyatları

18 ürün gösteriliyor.
Marka
Easywalker
 • En Popüler Ürünler
 • En Ucuz Ürünler
 • En Yeni Ürünler
 • Bebek kategorisinde bulunan bebek arabaları ve pusetler, bebeğinizin en önemli eşyalarından biridir. Birçok tipi ve birbirinden farklı teknik özellikleri bulunan bebek arabaları ve pusetlerinin; Baby2go, Sunny Baby, Chipolino, Chicco, Prego gibi markaların en uygun bebek arabası ve puset modellerini, en ucuz fiyat seçenekleriyle Cimri’de kolayca inceleyebilirsiniz.

 • Bebeğiniz İçin Bebek Arabası Mı Puset Mi Almalısınız?

  Yüzlerce marka ve modelin içerisinden bebeğinize en uygun bebek arabası modelinin seçimi kararsızlık yaratabilir. Bebek arabası ya da puset seçiminizi yapmadan önce bütçenizi belirlemeniz en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. Bebeğiniz açısından bebek arabaları her zaman daha konforludur. Ancak pusetin, bebek büyüdükçe ve ağırlaştıkça kullanımı ebeveynlerin kullanımı açısından rahatlık sağlamaktadır. Daha hafif ve daha az yer kaplamasından dolayı pusetler daha avantajlı hale gelebilmektedir. Bebek arabası ve puset seçiminizi yaparken, evinizin bulunduğu kat ve asansör olup olmaması da seçimi etkileyen faktörlerin arasındadır. Bütün bu durumları göz önünde bulundurduktan sonra seçiminizi yapmanız, hem sizin hem de bebeğinizin sağlığı ve rahatlığı açısından önemli olacaktır.

 • Puset Seçimi Nasıl Olmalıdır?

  Puset almaya karar verdiyseniz; bebeğinizin ihtiyaçlarına dikkat etmelisiniz. Eğer yeni doğan bir bebeğiniz varsa pusetinizin mutlaka bebeğin yatmasını sağlayacak üniteye sahip olduğundan emin olmalısınız. Eğer bebeğiniz pusetindeyken yüzünü görmek istiyorsanız, seçeceğiniz pusetin çift yönlü olmasına özen göstermelisiniz. Eğer evinizde yer sorunu yaşıyorsanız, katlanabilir pusetleri tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Böylece ergonomik olması size de oldukça avantaj sağlayacaktır.

  Bebek arabası seçiminde dikkat edilmesi gerekilen bir diğer nokta ise bebek arabanızın kaç tekerlekli olacağı ve dengesidir. Bebek arabalarının dengesi, bebeğinizin güvenliğini sağlayacak en önemli unsur olduğundan, seçiminizi yaparken bu duruma daha çok dikkat etmelisiniz. Büyük tekerleklerin sürümü daha kolaydır ancak bu seçiminizi yaparken, kullanacağınız zemini ve yaşadığınız yeri doğru analiz etmelisiniz. Bebek arabası ve puset seçimlerinizi yaparken, diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi kumaşının kolay çıkarılıp takılabilmesi ve yıkanabilir olmasına da dikkat edilmelidir. Sizin ve bebeğinizin güvenliği ve sağlığına göre seçeceğiniz en uygun bebek arabası ve puset modellerine, bütçenize de uygun en ucuz fiyat seçenekleri ile Cimri’den ulaşabilirsiniz.