• Kadın iç giyim ve çamaşır kategorisinde bulunan bayan korse modelleri, göbek ve basendeki kilolar gibi bölgesel fazlalık problemi olan kişilerin, vücudunu daha toplu durmasını sağlayan çamaşır modellerindendir. Bayan korselerinin, kıyafetlerin üzerinden görünmemesi de sıkça tercih edilme nedenlerinden biridir. Toparlayıcı özelliğe sahip olan korselerin yanı sıra, zayıflamaya etkisi olan bayan korseleri mevcuttur. Siz de Cimri’de, ölçülerinize en uygun korse modellerine; Emay, Anıl, NBB, Elite Life, Yeni İnci gibi onlarca markanın içerisinden en ucuz fiyat seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

  • Bayan Korsesi Nasıl Kullanılır?

    Bayan korse kullanımından önce, vücut yapınıza ve ihtiyaçlarınıza uygun bir korseyi seçmeniz gerekmektedir. Örneğin göbek kısmınızın sıkılaşmasını istiyorsanız, mideye kadar olan şort şeklindeki bayan korselerini tercih etmeniz gerekmektedir. Dar bir elbise ile daha ince bir bele sahip görünmek istiyorsanız ise; bel inceltici bayan korse modellerinden birini tercih etmeniz gerekmektedir. Bedeninizden çok daha küçük bir bayan korse giydiğiniz takdirde hareket alanınız daralabilir ve nefes almakta zorluk çekebilirsiniz. Bayan korse kullanımında en önemli nokta ise, korselerin kullanım süresidir. Bayan korseleri ile tüm gün geçirilmemeli ve en fazla sekiz saat kullanılmalıdır. Vücudunuzun rahatlamasını sağlamanız günün sonunda oldukça önem arz etmektedir.

  • Bayan Korse Çeşitleri Nelerdir?

    Vücut tiplerine ve yapılarına göre pek çok farklı bayan korse çeşidi bulunmaktadır. Kullanım amacına uygun olarak tasarlanan bayan korseleri, birçok bayanın rahatlıkla giyebileceği özelliklere sahiptir. Bayan korse çeşitleri; zayıflatan bayan korseleri, mide kısmını ve basen kısmını toparlayıcı bayan korseleri, doğum sonrası bayan korseleri, dikişsiz ve sağlık sorunları için kullanılabilen bel bayan korseleri olarak ayrılabilmektedir.

  • Bayan Korsesinin Faydaları Nelerdir?

    Bayan korselerinin kullanımının birçok faydası da bulunmaktadır. Öncelikle sporcuların kullandığı korseler sakatlanmayı önlemekte büyük rol oynamaktadır. Bayan korseler, bölgesel zayıflama konusunda da en büyük yardımcılardan biridir. Hamilelik sonrasında karın bölgesinin toparlanmasına da etkili olan bayan korseleri, vücudun derli toplu görünmesinde de en büyük rolü oynamaktadır. Siz de vücudunuza ve ihtiyaçlarınıza en uygun bayan korse modellerine Cimri.com’dan en ucuz fiyatlarla sahip olabilirsiniz.