track source
track source

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Bayan Korse Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Bayan Korse markası:

En Çok İncelenen Bayan Korse Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Bayan Korse Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 269 Bayan Korse modeli içerisinde en ucuz Bayan Korse fiyatı 20.36 TL iken, en yüksek Bayan Korse fiyatı 648.4 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Bayan Korse fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Bayan Korse fiyatı ise 97.98 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Bayan Korse Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Bayan Korse

Eski dönemlerden beri ince gözükmek hemen hemen herkesin önem verdiği konumlardan biridir. Fit bir görünüme kavuşmak için birçok seçenek bulunur. Bu seçeneklerden biri de korselerdir. Esnek iplerden üretilen korseler vücudun belli bir kısmını tamamen sarar. Bu sayede de toparlayıcı bir etki oluşturur. Kıyafetlerin üzerinizde daha şık durması için korseleri tercih edebilirsiniz. Bayan korselerinin birçok modeli bulunur. Korsenin vücut üzerinde kullanılacağı bölge, üretim malzemesi ve renkleri bu çeşitliliğin nedeni olur. Göbek korsesi, bel korsesi ve külot korse bu seçeneklerin arasından en çok tercih edilenlerden biridir. Günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilecek olan bu korseler özel gecelerde de kadınların vazgeçilmezidir. Dar kıyafetlerin veya şık abiyelerin altından giyilen korselerin sizin gün boyu fit görünmenizi sağlar. Bazı korseler inceltici amacıyla kullanılırken bazıları da sağlık için de tercih edilebilir. Bu nedenle ihtiyaç duyulan ve en doğru korselerin seçilmesi gerekir. Siz de bayan toparlayıcı korse gibi ihtiyaç duyduğunuz korseye kısa bir araştırma yaparak karar verebilirsiniz. 

Bayan Korse Modelleri ve Özellikleri

Kadın giyim sektöründe pek çok öncü marka bulunur. Bu markaların tasarladığı korselerin kullanım amacı da farklı olur. Üretilen korselerin kimi göbek kısmı için uygunken kimi de kalça kısmının toplanmasında etkili olur. Sezeryan gibi zorlu operasyonlardan sonra belli bir süre korse kullanmak ameliyat sonrası vücudun toparlanmasına destek olur. Bu amaçla üretilen bayan göbek korse ürünleri esnek yapısı ile vücudunuzu tamamen sarar. Göbek kısmında oluşan hafif sarkmalar zamanla korse yardımıyla toparlanır. Bu ürünlerin bazıları cırtcırtlı olarak üretilirken bazıları ise lastikli olarak üretilir. Kullanım kolaylığına düşünerek size uygun olanı seçebilirsiniz. Bayan korse külot ürünleri ise genellikle kalça kısmının toparlanmasına yardımcı olur. Bu ürünlerin bazıları dikişsiz olarak üretilir. Böylece kıyafetlerinizin altından dikiş izlerinin belli olması sorununu ortadan kaldırır. İnce kumaşlı veya dar elbiselerin altında rahatlıkla kullanılabilir. Külot korseler üretilirken hijyen konusuna da dikkat edilir. Bayan sırt korsesi ise dik durma problemi yaşayanlar tarafından kullanılır. İçerisinde bulunan plastik veya metal çubuklar sayesinde vücudunuzun dik durmasına olanak tanır. Ortopedik ürünler kategorisinde bulunan bu korseler kambur gibi problemlerin tedavisinde kullanılır. Kollarınızdan geçirerek kullanabileceğiniz bu korselerin kompakt boyutlarının yanı sıra tüm sırtı saracak modelleri de bulunur. Bayan atlet korse modelleri klasik atlet formunda üretilir. Bu sayede kıyafetlerinizin altında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu korseler üretilirken hemen hemen herkesin vücut ölçülerine uyacak şekilde tasarlanır. Small, medium, large gibi bedenlerin yanı sıra biraz daha büyük bedenlere uygun olan atlet korseler de bulunur. Atlet korseler gömlek, kazak, tişört veya elbise gibi her kıyafetin altında rahatlıkla kullanılır. Ürünün izlerinin belli olmaması da sizin için avantaj sağlar. Bayan inceltici korse modellerinin hepsi bir amaca yönelik olarak üretilir. Günlük egzersizlerinizin yanı sıra bu korseleri de kullanarak incelme sürenizi olumlu anlamda etkileyebilirsiniz. Esnek ürün dokuma teknolojisi ile üretilen korseler günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir. İnceltici korseler kullanıldığı bölgelerdeki fazlalıkların zamanla incelmesini sağlar. Kış mevsiminde kullanılacak korselerin bazıları da termal özelliklerde üretilir. 

Bayan Korse Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Bayan korse markaları tarafından üretilen pek çok seçenek bulunur. Bu seçenekler arasından istediğinizi satın alırken bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Bu özelliklerden ilki korsenin hangi bölge için kullanılacağıdır. Bel, bacak, göğüs ve kalça gibi vücudun farklı bölgelerine uygun olan farklı korseler üretilir. Bu nedenle seçim yaparken bunu göz önünde bulundurmanız gerekir. En önemli detay ise korselerin bedenidir. Vücudunuzu tamamen sarması gereken bu ürünlerin beden ölçüleriniz ile uyumlu olması önem taşır. Korseler eğer yazın kullanılacaksa pamuklu kumaştan üretilenleri satın alabilirsiniz. Pamuk kumaş, yaz sıcaklıklarından vücudunuzun ferah olmasını ve ısının dışarı atılmasını sağlar. Bu nedenle bu özelliği göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz. Eğer ürünü kış mevsiminde kullanacaksanız termal özelliği bulunan korseler seçilebilir. Böylece hem formda kalabilir hem de üşümeden bir kış geçirebilirsiniz. Korselerin tasarımında genellikle krem, beyaz ve siyah gibi renkler kullanılır. Bu renkler arasından kendi tercihinize göre korse seçebilirsiniz. Bayan korse modellerini satın alırken tüm bu detaylara dikkat etmek sizin en doğru seçimi yapmanızı sağlayacaktır. 

Bayan Korse Fiyatları

Korseler giyimine önem veren herkes tarafından kullanılır. Her korsenin taşıdığı özellik ve kullanıldığı bölgeler farklı olur. Bu noktada ürünlerin satışa sunulduğu fiyatlar da değişir. Korse modellerinin fiyatları belirlenirken bazı kriterler göz önünde bulundurulur. Bunların en başında ise korsenin kullanıldığı bölge gelir. Bel korsesi ile külot korsenin boyutları ve özelliği farklı olduğu için farklı fiyatlardan satılır. Tayt şekilde üretilen korseler boyut olarak biraz daha büyük olduğu için ücretlendirilmesi farklı şekilde yapılabilir. Bazı markalara tarafından inceltici özelliğinin yanı sıra sıcak tutma fonksiyonu da bulunan termal korseler üretilir. Termal korse bayan fiyatları belirlenirken iki işlevi de göz önünde bulundurulur. Korselerin üretiminde kullanılan kumaşlarda bu noktada etkilidir. Kaliteli ve tok kumaşlardan tasarlanan korselerin fiyatları biraz daha yüksek olabilir. Satın almak istediğiniz korseye karar verirken bütçenizi de göz önünde bulundurmak sizin için avantaj sağlar. Dilerseniz cimri.com sayfasından Bayan korsesi fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. Böylece hem ihtiyacınıza hem de bütçenize uygun korseyi seçebilirsiniz. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery