track source

Baskül

Baskül Fiyatları

1335 Ürün gösteriliyor.
Baskül fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Baskül fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 1335 adet Baskül ürünü bulduk. Baskül kategorisinde en favori Endüstriyel Mutfak Ekipmanları, Baskül & Tartılar, Mutfak Tartıları / Terazileri, Transpalet ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Baskül mağaza fiyatları ve Baskül ürün özellikleri incele!
Cimri'nin Seçimi

Baskül

Genel olarak her evin ihtiyacı olan basküller mevcut kilonun takibi ve kontrolü için kullanılırlar. Farklı ürün modelleri söz konusudur. Teknik özellikleri her geçen gün yenilenen ürünlerdir. Evlerde pilli modeller daha sık olarak kullanılır. Kolay kullanılabilir oluşu ve pillerinin yenilenmesi ile kullanıcı tarafından rahatlıkla çalıştırılabilmesi ürünün tercih edilmesini sağlayan genel özelliklerdir. Kullanıcılar dilerse mevcut kilolarını daha detaylı olarak takip edebilirler. Örneğin;  baskül fakir ürünü ile 12 kişiye kadar kilo takibi yapılabilir. Ayrıca mevcut kilo yağ, su, kas gibi oranların detaylı ölçülmesine baskül vücut analizi imkânı sunar. Kullanıcın kilosuna göre günlük kalori miktarını hesaplayabilen bir ürün özelliği mevcuttur. Metal yapısı ile dayanıklı olan bu ürün uzun süre kullanılabilir. Kullanıcılar seçim sırasında öncelikle teknik özelliklere dikkat etmesi önemlidir. Hassasiyet oranı kilo ölçümü sırasında önemli noktalardan biridir. Doğru bir ölçüm yapılmasına imkân sunan bir ürün özelliği sunar.  Böylece hatasız bir ölçüm gerçekleşir. Düzenli kilo takibini sağlayan bu ürünlerin tercih edilmesi sırasında mevcut kapasite aralığına da dikkat edilmesi doğru olur.

Baskül‌ Modelleri

Baskül modellerinin dijital, analog veya akıllı olarak farklı üretim şekilleri söz konusudur. Kullanıcı kendi kişisel ihtiyacına ve beğenisine göre rahatlıkla seçim yapabilir. Bu noktada ürün modelleri geniş bir seçim imkânı sunar. Örneğin, genel kilo takibini yapmak isteyen kullanıcı desenli baskül tercih edebilir. Kişisel beğenisine göre evinin istediği köşesinde genel uyumu rahatlıkla sağlamış olur. Ayrıca yüksek teknik özellikleri bulunan ürünler de söz konusudur. Hassas bir kilo ölçümü yapılmasının yanında farklı uygulamalara aktarabilir özellikte ürünler tercih edilebilir. Smart baskül bu ürün özelliklerine sahiptir. Mevcut kilonun kaydedilmesine imkân sunar. Böylece hedeflenen ağırlığa göre bir kalori hesabı yapılabilir. Kullanıcı bu noktada belirlenen kaloriye göre rahatlıkla gün içerisinde beslenmesini hesaplayabilir. Çalışma prensibi ek bir enerjiye ihtiyaç duymayan ürünlerde mevcuttur. Ürünün üzerinde yer alan bir buton ile kendi enerjisini üreten baskül arzum kullanıcıya pilsiz bir kullanım imkânı sunar. Lcd ekran özelliği ile çevre dostu bir ürün olduğu söylenebilir.  Ayrıca aydınlatma özelliğinin yanında batarya takibinin yapılmasına imkân sunan baskül dijital özellikli bir ürün ile rahatlıkla 150 kiloya kadar kilo ölçümü yapılabilir. Pil seviyesini hatırlatan ve kolay temizlenebilir ürünlerde mevcuttur. Bu noktada cam basküller hem görünüm olarak şıklık sunar hem de kolay temizlenebilir. Genel görünüm ve özellikleri ile ürün seçenekleri oldukça fazladır. Farklı tasarımlar noktasında rahatlıkla kullanıcı seçim yapabilir. Hafıza özelliklerine dikkat edilmesi önemli noktalardan biridir. Kullanıcı aile içerisinde birden fazla kişinin kilo takibini yapmak istemesi durumunda bu özelliğe dikkat etmesi doğru olur. Ayrıca günlük kalori hesabı aynı sistem üzerinden hesaplanabilir ve kaydedilerek gün içerisinde farklı uygulamalar üzerinden rahatlıkla takip edilebilir. Uzun süreli bir kullanım için garanti süresi ve ürünün yapıldığı materyalin kalitesi de önemli noktalardan biridir. Özellikle paslanmaz çelikten yapılan ürünlerin daha dayanıklı bir yapısı olduğu söylenebilir. Ayrıca mevcut garanti özelliği ile kullanıcı ürün ile ilgili bir sorun yaşaması durumunda kısa sürede destek alabilir. Bu noktada garanti ve teknik destek süreci önemlidir.

Baskül Fiyatları

Baskül fiyatları, ürünün teknik özelliklerine, tasarımına göre değişiklik gösterir. İlgili ürüne eklenen her yeni özelliğin fiyatına etkisi söz konusudur. Bu noktada teknik özellikler arttıkça fiyatının da arttığı söylenebilir. Örneğin, akıllı basküller mevcut özellikleri ile piyasa koşullarına göre fiyat aralığı yüksek ürünlerdendir. İlgili ürünün wifi ve bluetooth özelliği mevcuttur. Birden fazla uygulama ile uyumlu kullanılabilen bir üründür. Ayrıca kullanıcı kendi bütçesine uygun ürünleri de tercih edebilir. Bu noktada baskül Sinbo mevcut ürünlere kıyasla uygun bir fiyat aralığına sahiptir. Hafıza özelliği bu ürün için geçerli değildir. 150 kilo kapasiteye sahip olan bu ürün kullanıcıların günlük kilo takiplerini kolaylıkla yapmalarına imkân sunar.  Gelişen teknoloji ve kullanıcı talebi ile ürün seçenekleri oldukça fazladır. Bu noktada geniş bir fiyat aralığına sahip ürünler söz konusudur. Örneğin, baskül Tefal özellikleri ile piyasa koşullarına göre uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. İlgili ürün otomatik kapanma özelliğine sahiptir.  Ayrıca kilo takibinin doğru yapılmasını sağlayan hassasiyet özelliği de söz konusudur. Tüm bu ürünler arasında karar vermek için Cimri.com üzerinden fiyat karşılaştırması yapabilir, böylece kendiniz için en uygun basküle ve modeline kolaylıkla karar verebilirsiniz.

Baskül‌ Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Kilo kontrolünün düzenli olarak yapılmasını sağlayan baskül tartıların kullanımı oldukça yaygındır. Gelişen teknoloji ile birlikte ürünlerin genel özellikleri güncellenmeye devam eder. Örneğin, mevcut kilo takibine ek olarak yağ, su ve vücut kitle endeksi gibi ölçüm özellikleri sunan ürünler söz konusudur. Özellikle kullanıcılar detaylı bir takip yapabilmeleri için bu özellikleri sunan ürünleri tercih edebilirler. Ayrıca kilo ölçümünü hafızaya alan modellerde mevcuttur. Kişi sayısına göre mevcut kiloyu kayıt altına alabilir ve takibi kolaylaştıran ürünlerdir. Kullanıcılar mevcut alınması gereken günlük kalori hesabını yapan ürünlere ihtiyaç duymaları halinde rahatlıkla ulaşabilirler. Bu noktada mevcut kiloya göre günlük kalori hesabı yapan ürünler mevcuttur. İlgili ürünlerin görünüm olarak tasarım seçeneği sunan seçenekleri de bulunur. Kullanıcılar tercih edecekleri ürünler için hassasiyet oranına dikkat edebilirler. Böylece mevcut kilo kontrollerini hassas bir doğruluk oranı ile yaparlar. Ürünlerin mevcut genel özelliklerinin dışında yapım aşamasında kullanılan materyalleri de önemlidir. Uzun süreli bir kullanım için paslanmaz çelikten yapılan ürünlerin tercih edilmesi daha doğru olur.

track source
Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play