• Banyo Rafı

    Banyonuzu daha kullanışlı kılmak için ek raflara ihtiyaç duyabilirsiniz. Banyo dolapları bazen yetersiz kalır. Fırçalar, makyaj malzemeleri, havlular, hijyenik pedler, traş malzemeleri, pamuk, aseton, ojeler, kağıt havlu ve tuvalet kağıtları derken mevcut raflar yetmemeye başlar. Raf, çekmece yetersizliği, banyoda çok dağınık bir görünüme neden olabilir. Böyle durumlarda ekstra raf alarak eşyalarınızı daha düzenli tutabilirsiniz.

  • Banyoda Raf Kullanmak Neden Gerekli?

    İç mekan dekorasyonu konusunda uzmanlaşmış mimarlara göre, büyük şehirlerde kalabalık nüfusların yaşamak için tercih ettiği evler genellikle oldukça küçük ve bu küçük alanları yeterince doğru değerlendiremediğimiz için evde ferah bir ortam yaratamıyoruz. Yaptığımız dekorasyon hatalarından biri, eşyalarımızı yerleştirmek için genellikle yatay yüzeyleri yani masa üstü, komidin üstü, şifonyer üstü, tezgah üstü gibi yüzeyleri kullanmamız. İşte bu durum, zamanla yatay yüzeylerde yer kalmamasına ve hem evin dağınık görünmesine hem de bizim yeterince konforlu hissedemememize neden oluyor. Oysa, duvar, dolap gibi düşey yüzeyleri de kullanmayı öğrenebilirsek, mekanda çok daha ferah bir etki sağlayabileceğiz. Örneğin kitaplar için duvara raf eklemek, çiçekleri ve saksıları duvar rafı ünitelerine yerleştirmek, televizyonu duvara asmak, banyo da raf kullanmak mekanda ferahlık ve düzen sağlamanın yollarından bazıları. Benzer şekilde banyoda da havlular, şampuanlar ve diğer malzemeler için raflar kullanmak oldukça avantajlı bir mekan kullanımı yaratabilir.

  • Uygun Fiyatlı Banyo Rafları Nereden Alınır?

    Banyo rafı fiyatları, kullanılan malzemeye, markaya, tasarıma göre değişiklik gösterebilir. Banyonuzda kullanmak üzere raf almak için en uygun fiyatı geniş ürün seçeneğiyle cimri.com’da bulabilirsiniz. Cimri, onlarca online mağazadan aldığı fiyatları anlık olarak ekranınıza yansıtır. Böylece fiyat karşılaştırması yaparak Atadan, Primanova, TeknoTel, Çelik Banyo, Cooke Levis gibi markaların ürünlerine avantajlı bir biçimde sahip olabilirsiniz.