• Mobilya ve dekorasyon kategorisinde bulunan banyo dolapları, banyo dekorasyonunun düzgün ve şık görünmesini sağlayan en önemli mobilyalardandır. Banyonun düzenini sağlayan banyo dolapları, hem gerekli kişisel bakım eşyalarınızı saklayabileceğiniz hem de havlularınızı koyabileceğiniz; raflı, çekmeceli mobilyalardır. Cimri’de Bestline, Sanal Mobilya, Creavit, Petek, Kale gibi onlarca markanın içerisinden banyonuza en uygun banyo dolabını bulabilir ve en ucuz banyo dolabı modellerine hemen sahip olabilirsiniz.

  • Banyo Dolabı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

    Banyo dolapları banyonuzun düzenini sağlayacak birçok çeşidi bulunan mobilyalardan biridir. Banyonuzun dekorasyonuna uygun, aynı zamanda da hem şık hem de zarif modelleri seçmek oldukça önemlidir. Banyo dolaplarını seçerken ilk dikkat edilmesi gereken nokta dolabınızın malzemesidir. Sürekli su ile temas halinde kalabileceğinden, dayanıklı bir banyo dolabı seçmek bu noktada büyük önem arz etmektedir. Bu nedenle rutubete ve suya dayanıklı bir banyo dolabı seçmeniz, uzun ömürlü kullanımınızı da sağlayacaktır. Banyonuzun kullanışlı olabilmesi için banyo dolabınızı mutlaka banyonuzun ölçüsüne göre seçmeniz gerekmektedir. Bu noktada ölçüyü belirlerken, banyo dekorasyonunuzu da göz önünde bulundurmalı ve banyonuzun renklerine uygun bir banyo dolabı seçebilirsiniz. Banyonuzda ferah bir görünüm elde etmek istiyorsanız açık renkleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda gizli ışıklandırmalar kullanarak daha zarif bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Banyo Dolapları Nasıl Düzenlenir?

    Banyolar, evin diğer bölümlerine göre daha küçük alanlar olduğundan her zaman daha düzenli olması için özen gösterilmelidir. Banyo dolabınızı çekmeceli ve birkaç bölümden oluşan bir model tercih ettiyseniz daha rahat bir şekilde eşyalarınızı sığdırmanız mümkündür. Havlularınız için bir çekmece ayırarak hem havlularınızın hoş görünmesini hem de olduğunca az yer kaplamasını sağlayabilirsiniz. Diğer eşyalarınızı dizmeden önce de, dolabınızın içerisine renkli örtüler serebilirsiniz. Bu durum hem sıvı ürünlerinizin herhangi bir dökülmesi ile banyo dolabınızın kabarmasını engelleyecek hem de açıldığında şık ve zarif bir görünüm elde etmenizi sağlayacaktır. Banyo dolabınızın dilediğiniz kısmına daha az kullandığınız ürünleri arkaya, sıkça kullandığınız ürünleri ise ön tarafa doğru dizebilirsiniz. Siz de banyonuza en uygun banyo dolaplarına Cimri.com’dan en ucuz fiyat karşılaştırmalarıyla sahip olabilirsiniz.