track source
track source
track source

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Fiyatları

8 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Fly Gardrop & Dolap
 • Carrefour Zeytin
 • Mayoral Kız Çocuk Elbise
 • Wee Biberon Kordonu-Askısı
 • Aukey Cep Telefonu Kablosu
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Möller's

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 8 Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 modeli içerisinde en ucuz Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatı 114.0 TL iken, en yüksek Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatı 170.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Ekim 2021 tarihinde ortalama Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 fiyatı ise 139.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Möller's Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Möllers Balık Yağı

  Sağlık,yaşamın devamlılığı için en gerekli etkenlerden biridir.Sağlık olmadan hayatta kalmak yaşamın devamlılığını hatta nesillerin devamlılığını sağlamak imkansızdır. Dünya üzerinde var olan binlerce çeşitli hastalığa yakalanmak ve bunları yenmek de var olan sağlıkla ilgilidir.Vücut sağlığının en önemli savunma mekanizması bağışıklık sistemi olduğundan bağışıklık sistemi güçlü olduğunda hastalıklara yakalanma riski azalır veya tamamen ortadan kalkar. Bağışıklık sistemini güçlendirmek için besin değeri yüksek gıdalar tüketmek, temiz hava, egzersiz gibi birçok etken sayılabilir. Zaman zaman bağışıklık sistemi yetersiz kaldığında güçlendirmek için takviyeler de kullanılır.Bunlardan biri balık yağı uzun yıllardır vücut için faydaları bilinen ve tüketimi son yıllarda artan son derece zengin bir besindir. Möllers balık yağı möllers markasının 166 yıllık tecrübe garantisiyle müşterilere sunulur.

  Möllers Balık Yağı’nın Özellikleri

  Möllers balık yağları, möllers markası tarafından özenle hazırlanır.Her balıkta aynı değerlerde balık yağları elde edilemez.Möllers, bu farklılıkları dikkate alarak uygun değerlerde balık yağları oluşturur.Denizlerdeki kirlilik oranı balıkların zengin besin değerlerini olumsuz yönde etkilediğinden Möllers bu durumu göz önünde bulundurur ve kalitesinden ödün vermeden üretimine devam eder.Möllers balık yağı kapsül,şeffaf jelatinimsi görünüme sahiptir.Kapsül kullanımında sorun yaşayan kişiler ve özellikle bebekler için şurup da vardır. Möllers balık yağı şurubu genellikle bebekler ve çocuklar için kullanılır. Möllers balık yağı limonlu gerçek limon aromasıyla birlikte  her yaş grubunun kullanımına sunulur.Ayrıca Möllers balık yağı elmalı da sade veya limon aromalı balık yağını sevmeyenler için de bir diğer seçenektir. Zeka ve kemik gelişiminin bebek yaşlarda daha fazla olduğu düşünüldüğünde aromalı şuruplar bebeklerin kullanımına son derece uygundur. Ayrıca kullanıcının tercihine bağlı olarak Möllers balık yağı tablet de vardır.

  Möllers omega 3 balık yağının birçok faydası bilinir.Kolesterolü düşürür böylece kalp rahatsızlıklarının ve damar tıkanıklıklarının önüne geçmiş olur. Kansere karşı korur, zeka gelişimini arttırır, diyabetin kontrolüne yardımcıdır. Ayrıca hamile kadınların ve emziren kadınların da kullanımları bebek sağlığı için son derece önemlidir.

  Möllers Balık Yağı Fiyatları

  Balık yağı alımında çok dikkat etmek gerekir çünkü bu ürünün sahteleri de üretilir.Bu nedenle ürün güvenilir alanında en iyisi olan markalardan alınmalıdır.Möllers markası 166 yıldır balık yağı üretimini yapar ve dünyanın her yerinde möllers balık yağı kullanılır. Möllers balık yağı fiyatları ürünün insan sağlığına olan katkıları düşünüldüğünde son derece uygundur. Ürün özelliklerine göre değişiklik gösterir.Şurupların fiyatları diğer ürünlere göre biraz daha farklı olabilir,özellikle aromalı olanlarda bu durum görülür. Balık yağı elde edilmesi kolay bir ürün olmadığından ucuz olması ürünün sahte olma ihtimalini meydana getirir.Ekonomik olması açısından möllers kapsül fiyatları diğerlerine göre daha uygundur.Tercih edilebilir.

  Möllers Balık Yağı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

  Balık yağı içerisinde yüksek oranda omega-3, d vitamini,DHA yağ asidi içerir. Özellikle omega-3 zeka gelişimini destekler.Matematiksel zekayı,kavrama yeteneğini büyük ölçüde arttırdığı bilinir. vitamini özellikle kemik gelişiminde etkin rol oynar,kas zayıflığını önler ve kalbi korur. Kemik erimesi gibi hastalıkların önlenmesinde büyük rol oynar.DHA yağ asidi beyin gelişimini,görme yetisini olumlu yönde etkiler.Tüm bunlar ve daha fazlası balık yağında bulunur ve beden ve zihin sağlığına etkisi büyüktür. Möllers balık yağı hapı alırken ürünün sahte olmadığından emin olunmalıdır. Bunun için mutlaka alınacak marka araştırılmalı ve marka geçmişine bakılmalıdır. Gerekirse kullanıcı yorumları okunmalı ve buna göre karar verilmelidir.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery