Marka
Siesta
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler
ReklamAracınız kışa hazır mı? Güvenli yol tutuşu için kış lastiklerini listeledik.

BAHÇE MASASI NEDİR?

Bu tip masalar, genellikle yazlık evlerin bahçelerinde veya pikniklerde kullanılır. Bahçeli bir eviniz varsa, sevdiklerinizle birlikte yapacağınız bahçe kahvaltıları, mangal, yemek toplantıları için bu tip masaların kullanımı oldukça keyifli olur.

Bahçe masası nasıl yapılır?

Masanızı kendiniz yapmak istiyorsanız, ham ağaçtan düzgün kesilmiş kalas veya tahtaya ihtiyacınız olur. Bu tip tahta masalar oldukça sağlamdır ve her iklim koşuluna dayanabilirler, masaları kış aylarında iç mekanlara almanız gerekmez. Dört mevsim sürekli dışarıda duran masa bile en az iki yıl, hiç bakım yapılmadan kullanılabilir. Eğer yağışlı havalarda masanızı içeriye alır ve gerekli şekilde korursanız çok uzun yıllar kullanabilirsiniz. El yapımı olan, asırlık ağaç masalar vardır. Kalın tahtaları uygun şekilde birbirine monte etmeniz için çekiç ve büyük ağaç çivisi kullanmanız gerekir. Ayrıca, tahtaları düzgün kesebilmek için de motorlu ağaç testeresi kullanmak işinizi kolaylaştırır.

Diğer masa modelleri nelerdir?

Zamanınız ve gerekli araç gereciniz yok ise, bahçe masanızı hazır olarak da satın alabilirsiniz. Genellikle plastik, ahşap ve bambudan üretilen bahçe masaları da bahçenize oldukça şık bir görünüm kazandıracaktır. Açılıp kapanabilir şekilde tasarlanmış masa modelleri de vardır. Ayrıca, bahçe masası koruma örtüleri ile kullanmadığınız zamanlarda masanızı örtebilir, kuş pislikleri ve diğer dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

Masalar kaç kişilik olmalıdır?

Bahçe masaları genellikle 8 kişilik üretilir. Ayrıca, 4 kişilik modeller de vardır. Masa ölçüsü seçiminizi, ailenizdeki bireylerin sayısı ve misafir yoğunluğunuza göre yapabilirsiniz. Örneğin, 4 kişilik bir aileyseniz ve bazı zamanlarda misafirleriniz geliyorsa, iki adet dört kişilik bahçe masası satın alabilir, ihtiyacınız olduğunda masaları birleştirebilirsiniz. Böylece alandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Bahçe masası fiyatları ne kadardır?

Siesta, Holiday Plastik, Prado, Blooma ve Garden markalı bahçe masalarını, çeşitli renk ve model alternatifiyle, en ucuz fiyat garantisi veren cimri.com sitesinden inceleyebilirsiniz. Cimri.com sitesi, satın almak istediğiniz ürünün satışını yapan online alışveriş sitelerini, tek tıkla tarar ve bu ürünü en uygun fiyatlı olarak satan sanal mağazayı bulmanıza yardımcı olur. Ayrıca fiyat alarmı butonunu kullanarak, indirim ve fırsatlardan haberdar olabilirsiniz.

https://www.cimri.com/bahce-masasi