Bahçe Koltuğu

Bahçe Koltuğu Fiyatları

160 Ürün gösteriliyor.
İlgili Etiketler
    bahçe mobilyaları
Bahçe Koltuğu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Bahçe Koltuğu modelleri ve Bahçe Koltuğu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Bahçe Koltuğu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: IKEA, Siesta, Unimet, Nordmende, Akbrella. 160 adet Bahçe Koltuğu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi
Hiper Atlantic Şezlong
Hiper Atlantic Şezlong
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
Landmann 11401 Tennessee Fme Mangal 100
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  • Bahçe Koltuğu

  • Havalar güzelleşirken evinizin ya da yazlığınızın bahçesinde rahatça oturup, temiz havanın tadını çıkarmak için bahçe koltuğu edinmek gerekli. İnsan rahat bir koltukta oturup güzel havaların keyfini çıkarmaya başladığı zaman zaten bir keyif değil artık zorunluluk haline gelecek kadar ihtiyacı olduğunu fark ediyor. Bahçe mobilyası al demesi kolay ama nasıl seçilecek? Kaç tane alınacak? Takım mı yoksa ikili mi ya da tek tek mi? Ne kadar bu bahçe koltuğu fiyatları?

  • Bahçe Koltuğu Nasıl Seçilir?

  • Bir dış mekan mobilyası seçerken önceliğimiz elbette dayanıklılık olacak. Örneğin; her ne kadar rahat olursa olsun, kalkıp da bir ahşap kanepeyi bahçeye komanın imkanı yok. Seçeceğiniz ürün ya mevsim koşullarına dayanıklı olmalı ya da mevsim geçtiğinde evde, depoda saklanacak şekilde portatif olmalı. Mesela, bahçe koltuğu minderi sırf saklaması kolay olsun diye koltuğa sabit değil ayrı olarak üretilir. Dayanıklılıktan sonra, hatta neredeyse dayanıklılık kadar önemli; rahatlık gelir, bahçe koltuklarının rahat olması için sadece minder yeterli değildir, aynı zamanda koltuğun insanın boyuna, bel, omurga yapısına uyumlu, ortopedik olması gerekmektedir. İkili bahçe koltukları bu minvalde teklilere göre daha rahatsızdır. İkili bahçe koltuğu incelendiğinde; olumlu tarafı da hem yerden kazandırması, hem de dilediğiniz zaman yatabilecek olmanızdır, aileler için çok kullanışlıdır.

  • Bahçe Koltuğu Modelleri Neler?

  • Bahçe koltuğu modelleri arasında ailelerin en sevdiği; sallanan bahçe koltuğudur, hem eğlenceli hem de rahattır. Bir dönemin vaz geçilmez modası, armut koltuklar ve son zamanlarda oldukça revaçta olan yuvarlak bahçe koltukları da oldukça rahattır. En çok tercih edilen tür ise ahşap bahçe koltuğudur, bahçenin organikliğine uyan renkler ve dokular her zaman görüntü olarak tercih edilir. Bir de son dönemde şehir içi hayat yoğunlaştıkça git gide popülaritesini arttıran bahçe balkon koltuk var, yani şehir hayatında bahçe koltukları balkona doğru evriliyor.

    Anlattığımız; ahşap, plastik ya da metal, her türlü farklı renkte, ikili ya da tekli, yuvarlak, düz, her türlü bahçe koltuğunu Cimri.com’da size en uygun fiyatlara bulabilir, her türlü özelliğini karşılaştırarak ne istediğinize karar verebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play