Babydoll

Babydoll Fiyatları

5 Ürün gösteriliyor.
Babydoll fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Babydoll modelleri ve Babydoll fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Babydoll kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Pierre Cardin, Merry See, NBB, Le Jardin, Moonlight. 5 adet Babydoll fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Babydoll Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Babydoll markası:

En Çok İncelenen Babydoll Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Babydoll Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
30 Temmuz 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 5 Babydoll modeli içerisinde en ucuz Babydoll fiyatı 32.5 TL iken, en yüksek Babydoll fiyatı 197.99 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Babydoll fiyatlarının ortalaması alındığında ise 30 Temmuz 2021 tarihinde ortalama Babydoll fiyatı ise 87.52 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Babydoll Ürünleri Hangileridir?

Cimri.com
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Babydoll

Kadınlar için her türden giyim ürününün önemi oldukça mühimdir. Ancak iç giyim ürünleri çok daha özenle ve titizlikle seçilen ve tamamen kişiye özel olarak tercih gerektiren ürünler arasında gelir. Kadınlar için iç giyim ürünleri adeta mücevherler gibi özel seçim gerektirir ve aslında bu ürünler kişiler hakkında fikir veren ürünler arasında bile sıralanabilir. Kimi kadınlar genel stilleri bakımında rahat giyim tarzlarına sahip olsa da iç giyim ürünlerinde daha farklı bir zevke sahip olabilir. Bu nedenle Türkiye’de iç giyim konusundan markalaşmış olan firmalar birçok farklı türde iç giyim ürünleri üretir. Sütyenler, külotlar, gecelikler ve bunları içeren takımların yanı sıra daha fantezi sayılabilecek özel iç giyim ürünleri yüzlerce farklı şekilde bulunabilir. Fantazi iç giyimin en özel parçaları için ise Babydoll seçenekleri gösterilebilir.  Elbise ya da gecelik olarak da değerlendirilebilecek olan Babyboller diğer iç giyim elbiseleri ve geceliklerine kıyasla daha cazibeli tasarımlara sahiptir. Bu ürünlerin tulum biçiminde de tasarlanmış çeşitleri olacağından Babydoll seçenekleri arasında tercih yapmak tamamen kişinin zevkine göre şekillenir. Genellikle transparan kumaşlardan ya da tamamen dantelden üretilen bu ürünler özel gecelerin vazgeçilmez parçaları arasında gösterilebilir. Cimri.com Türkiye’nin önde gelen birçok iç giyim markasına ait Babydoll modellerini fiyatları eşliğinde listeleyerek kadınların seçim yapması konusunda iyi bir rehber niteliğindedir. 

Babydoll Modelleri

Kadınlar için iç giyim ürünleri de tıpkı diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi kullanım alanına ve amacına göre farklı çeşitlerde temin edilir. Günlük kullanımlar için penye tasarımlar dahil olmak üzere birçok farklı modelde iç çamaşırı kullanılabilir. Ancak bu ürünler tercih edilirken hangi kıyafetle kullanılacağına dikkat etmek gerekir. Örneğin çok ince yapılı kıyafetler ile çok kalın dikişlere sahip çamaşırlar ya da kalın dantelli modeller tercih edilirse iç çamaşırlarının dışarıdan kendini belli etme ihtimali yüksektir. Bu nedenle çamaşır seçimlerinde tercihleri kullanım biçimine göre yapmak oldukça önemlidir. Günümüzde iç giyim ürünleri de oldukça çeşitlenmiş ve her tarza uygun olarak çok seçenekli hale getirilmiştir. Kadınların en önemli giyim parçalarından biri olan iç çamaşırları, genelde takım halinde alınan ancak tek tek de bulunabilecek ürünlerdir. Sağlık açısından her gün değiştirilmesi gereken bu ürünler birçok farklı marka tarafından üretilir. İç giyim ürünleri elbette yalnızca günlük kullanımlar için üretilen ürünler değildir. Bu ürünler arasında en özel yeri kaplayan parçalar, özel günlerde kullanılmak üzere tasarlanmış  takımlardan olan Babydoll takım gösterilebilir. Babydoll gecelik olarak da bilinen bu ürünler oldukça çeşitli malzemeler kullanılarak kadınlara farklı seçenekler edinme imkanı verir. Babydoll modelleri birçok farklı iç giyim markası tarafından tasarlanabilir. Markaların satış kataloglarında fantazi iç giyim kategorilerinde listelenen Babydoll elbise modelleri dantel, şifon ve benzeri kumaşlardan üretilen ürünlerdir. Kadınların en özel günleri için tasarlanan bu elbiseler genel formları bakımından oldukça dikkat çekicidir. Takım halinde satılan çeşitleri Babydoll elbise, külot ve bazen de jartiyerli içeriklere sahip olabilir. Saten ve ipek olarak da tasarlanan ve kadınların oldukça seksi görünmesine katkı sunan bu ürünler ultra mini gecelikler olarak da bilinebilir. Ürünlerin iç giyim piyasasında her renkten seçeneği bulunabilir. Siyah, beyaz, kırmızı, pembe, mor gibi renk seçenekleri içinden tamamen dantel, transparan, saten ya da farklı kumaş seçenekleri tercih edilebilir. Ürünlerin uzunlukları genelde basen hizasında tasarlansa da daha uzun modelleri de önden ya da yandan derin yırtmaçlı olarak tasarlanmış modellerdir. Babydoll üretimi yapan birçok farklı markanın, farklı seçeneklerle tasarladığı Babydoll takımları cimri.com sayfalarında da bulunabilir. 

Babydoll Fiyatları

Babydoll fiyatları tıpkı diğer tekstil ürünlerinde olduğu gibi ürünün markasına, modeline ve üretimde kullanılan malzeme seçeneklerine göre değişir. Babydoll takımlar kadınların en özel iç giyim parçalarından biridir. İç giyim ürün alışverişi yaparken her kadının en az bir adet edindiği bu takımlar birçok farklı stilde üretilen ürünlerdir. Dantel, saten, ipek şifon gibi malzemelerin kullanıldığı Babydoller genellikle takım halinde satılan ürünlerdir. Ancak takım içlerindeki parça sayıları tamamen markaların tasarım tercihleri ile ilgilidir. Bu nedenle Babydoll fiyatları hem markalar hem de takım içerikleri dolayısıyla birbirleri ile aynı aralıklarda olmayabilir. Babydoller yalnızca elbise olarak alınabileceği gibi çeşitli tasarımlara sahip külotlar eşliğinde de alınabilir. Bu durumda Babydoll elbise fiyatları takım fiyatlarına göre daha uygun aralıklarda olabilir. Kimi markalar iddialı tasarımları ile Babydoll ürünlerini tek parça halinde de tasarlayabilir. Bu nedenle ürünlerin fiyat aralıkları hakkında tek bir bilgi vermek mümkün değildir. Cimri.com da da yer alan Babydoll takımları birçok farklı seçenektir. Dileyen kullanıcılar buradaki markaları ve modelleri istediği her an inceleyerek fiyat karşılaştırması yapabilir. 

Babydoll Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Babydoll satın alırken dikkat edilmesi gereken birçok özellik olsa da bu ürünler tamamen özel tercihlere göre temin edilen ürünlerdir. Kadınların en özel parçalarından olan Babydoll elbiseler fantazi iç giyim piyasasında da özenle hazırlanan ürün çeşitlerinden biridir. En önem verilen gecelerde kadınların cazibelerini ortaya çıkarmak için iyi bir yardımcı sayılabilecek Babydoll modelleri tek parça ya da çok parçalı olarak tasarlanabilir. Genelde tercih edilen seçenekleri için dantel, transparan ya da saten ürünler gösterilebilir. Bu ürünleri tercih ederken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur ürünlerin kumaş kaliteleridir. Ten ile direkt temas eden bu ürünlerin kaliteli kumaşlardan üretildiğinden emin olmak sağlık açısından oldukça önemlidir. Bunun dışında ürünlerin modelleri arasında tercih yapmak kadınların zevklerine ve tarzlarına göre şekillenir. Cimri.com da yer alan Babydoll çeşitleri her zevke uygun olarak farklı modellerde listelenir. Babydoll satın almak isteyen kullanıcılar  bu modeller arasından tercih yapmadan önce ürünlerin markaları, fiyatları arasında karşılaştırma yaparak en uygun ürünü temin etme olanağına sahip olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery