Ayaklı Elbise Askısı

Ayaklı Elbise Askısı Fiyatları

181 Ürün gösteriliyor.
Ayaklı Elbise Askısı fiyatları ve özelliklerini karşılaştır kategori & marka ayrıştırması ile en uygun Ayaklı Elbise Askısı fiyat avantajını yakala! Cimri.com'da senin için 181 adet Ayaklı Elbise Askısı ürünü bulduk. Ayaklı Elbise Askısı kategorisinde en favori Portmanto, Vestiyer ve diğer kategorilerinden birini tercip edip filtre seçimleriyle birlikte Ayaklı Elbise Askısı mağaza fiyatları ve Ayaklı Elbise Askısı ürün özellikleri incele!
Ayaklı Askı Elbise Askısı Konfeksiyon Askısı Ayaklı Elbise Askısı

Ayaklı Askı Elbise Askısı Konfeksiyon Askısı Ayaklı Elbise Askısı

Ayaklı Elbise Askısı Ayaklı Askı Eşek Askılık Konfeksiyon Askısı

Ayaklı Elbise Askısı Ayaklı Askı Eşek Askılık Konfeksiyon Askısı

Ayaklı Metal Elbise Askısı Kıyafet Askısı Elbise Askılığı Askılık

Ayaklı Metal Elbise Askısı Kıyafet Askısı Elbise Askılığı Askılık

Elbise Askısı Tekerlekli Konfeksiyon Askısı Çiftli Ayaklı Askılık

Elbise Askısı Tekerlekli Konfeksiyon Askısı Çiftli Ayaklı Askılık

Pratik Elbise Askısı Ayaklı Çamaşırlık Askılık 6022

Pratik Elbise Askısı Ayaklı Çamaşırlık Askılık 6022

Cimri'nin Seçimi

Ayaklı Elbise Askısı

Bazı eşyalar ev ve ofis gibi her alanda kendine yer bulur. Bu tarz eşyalar her alana uyum sağladığı için spor ve sade tasarımlar ile ön plana çıkar. Ev ve ofiste işinize yarayan bu eşyaların başında ayaklı elbise askısı yer alır. Dolabınızda yer kalmadığında ya da bazı ürünlere pratik bir şekilde ulaşmak istediğinizde ayaklı askılar size uygun çözümler sunar. Askının boyutuna göre asabileceğiniz ürün kapasitesi değişiklik gösterir. Genelde birden fazla markada ayaklı elbise askısı bulunur. Markalara göre ürünlerin boyutu  ve özellikleri değişiklik gösterebilir. Bu tarz ürünler çelik ve ahşap versiyonları ile karşınıza çıkar. Şıklığı ön planda tutanlar için ahşap modeller sunulur. Ahşap ayaklı elbise askılarının farklı renk seçenekleri bulunur. Koyacağınız ortama göre siyah, beyaz ya da ahşap rengini tercih edebilirsiniz. Birçok markada ahşap ve metalin iç içe geçtiği modeller bulunur. Ayaklı elbise askısı ahşap modellerini tercih ederek yatak odanızda bütünlük yakalayabilirsiniz. Portmanto gibi girişte kullananlar için farklı tasarımlar sunulur. Her ortama uygun ürün seçenekleri sayesinde beklentilerinize kolayca cevap bulursunuz.

Ayaklı Elbise Askısı Modelleri ve Özellikleri

Günlük hayatta kullanılan birçok eşyanı pratik alternatifleri bulunur. Özellikle ev ortamında çoğu kullanıcı daha az yer kaplayan ürünlerden yardım alır. Ayaklı elbise askıları çok fazla yer kaplamayan özel yapısı ile dar alanlarda en iyi çözümleri sunar. Markalara göre ürünlerin tasarımı ve özellikleri değişiklik gösterir. Ayaklı elbise askısı modelleri farklı boyut seçenekleri ile karşınıza çıkar. Bu sayede koyacağınız alana  göre en uygun ürüne ulaşabilirsiniz. Ayaklı elbise askıları pratik montajı ile kullanıcılardan tam not alır. PAket içeriğinde kullanabileceğiniz birçok aparat bulunur. Bu sayede ekstra bir ürüne ihtiyaç duymadan kurulumu gerçekleştirebilirsiniz. Ürünlerin derinlik, yükseklik ve genişlik gibi ayrıntıları model bazında değişiklik gösterebilir. Bazı modellerde daha fazla alan ve derinlik sunulduğunu görebilirsiniz. Ayaklı elbise askısı metal ve ahşap renk seçeneklerini bir arada sunar. Zevkinize ve ürünün kullanılacağı alana göre ahşap ya da metal modellere yönelebilirsiniz. Metal şıklığını evinde arayanlar için ayaklı elbise askıları hoş bir detay yaratır. Çoğu modelde ahşap ve metal bir arada kullanılır. Genelde ahşabın koyu tonlarına yer verilir. Metal kısımlarda çoğunlukla siyah renk seçeneği kullanılır. Metal ve ahşap bölgelerinde çizilmelere karşı özel işlem uygulanır. Bu sayede ürünleri uzun süre ilk günkü yeniliğinde kullanabilirsiniz. Ayaklı elbise askıları parlak ve mat seçenekleri ile beklentilerinize cevap verir. Çoğu marka ve model uzun süren parlaklığı ile dikkatleri üzerine çeker. Ayaklı elbise askısı tekerlekli ve tekerleksiz versiyonu ile kullanıcı karşısına çıkar. Ürünü kolayca bir yerden başka bir yere taşımak istiyorsanız tekerlekli modeller sizin için ideal olabilir. Darbelere karşı dayanıklı olan tekerlekler sayesinde yıllarca ilk günkü hızlılığı korursunuz. Klasik ayaklı elbise askılarının yanı sıra farklı modeller de kullanıcı ile buluşur. Bunlar arasında en çok dikkat çeken modeller portmanto ayaklı elbise askısı olur. Bu ürün sayesinde ortamda fazla yer kaplayan portmantoların önüne geçersiniz. Ürünü istemediğiniz anlarda pratik bir şekilde ortadan kaldırabilir ve mevcut alanı istediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. 

Ayaklı Elbise Askısı Fiyatları

Günlük hayatta evde kullandığınız birçok eşya farklı fiyat fiyat seçenekleri ile karşınıza çıkar. Ürünler marka ve model bazında çeşitli özellikleri beraberinde getirir. Markaya ve modele göre ödeyeceğiniz ücretler de artıp azalabilir. Ayaklı elbise askısı fiyatları belirlenirken birçok faktör etkin rol oynar. Bunların başında ürünün boyutu gelir. Daha geniş alan ve boyut sunan askılar için yüksek ücretler ödemeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra daha küçük boyutlu ürünleri uygun fiyata alabilirsiniz. Ayaklı elbise askısı modellerine göre fiyatlar değişebilir. Daha çok revaçta olan bir model için yüksek ücretler ödemeniz gerekebilir. Bunun yanı sıra ürünün yapıldığı etken madde de fiyatlar üstünde etkin rol oynar. Ahşap ile metal elbise askısı çeşitlerinin fiyatı aynı olmayabilir. Üründe kullanılan ahşap ve metal miktarına göre fiyatlar artıp azalabilir. Ayaklı elbise askısı tekerlekli ve tekerleksiz versiyonunu fiyatı farklı olabilir. Ayaklı elbise askısı siyah ve beyaz rengin fiyatı aynı olmayabilir. Alacağınız ürüne karar verdikten sonra Cimri.com’u ziyaret ederek ayaklı elbise askısı fiyatlarını inceleyebilirsiniz. 

Ayaklı Elbise Askısı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli ?

Ev için alınan tüm eşyalarda ürün kalitesi ve model gibi detaylar daima ön planda olur. Bunun yanı sıra çoğu kullanıcı için marka bilinirliği ayrı bir önem taşır. Evinize ilk kez ayaklı elbise askısı alıyorsanız model tercihinden önce kısa bir araştırma yapabilirsiniz. Daha sonra kullanıcı deneyimlerine göz atarak aradığınız model hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayaklı elbise askısı metal ve ahşap şekli ile karşınıza çıkar. Kullanım alanınıza göre ürün tercihi yapabilirsiniz. Ev ortamında ahşap modeller çok daha şık ve hoş bir görünüm yaratır. Bunun yanı sıra spor bir şıklık arayanlar için metal modeller ideal olabilir. Bazı kullanıcılar konfeksiyon tarzı ürünlere yönelir. Bunun için ayaklı elbise askısı konfeksiyon tarzını tercih edebilirsiniz. Ayaklı elbise askıları birden fazla renk seçeneği ile karşınıza çıkar. Kullanacağınız alana göre askılar arasında renk seçimi yapabilirsiniz. Beyaz ayaklı elbise askısı ortama ferahlık katarak daha geniş gösterir. Dar bir alanda kullanıyorsanız beyaz modeller sizin için ideal olabilir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2020 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle Play