track source
track source

Ayak Havlusu

Ayak Havlusu Fiyatları

60 Ürün gösteriliyor.
Ayak Havlusu fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Ayak Havlusu modelleri ve Ayak Havlusu fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Ayak Havlusu kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Özdilek, Hobby, Ecocotton, English Home, Nevresim Dünyası. 60 adet Ayak Havlusu fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Ayak Havlusu Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ayak Havlusu markası:

2021 yılı Ayak Havlusu Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
18 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 60 Ayak Havlusu modeli içerisinde en ucuz Ayak Havlusu fiyatı 16.12 TL iken, en yüksek Ayak Havlusu fiyatı 109.71 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ayak Havlusu fiyatlarının ortalaması alındığında ise 18 Eylül 2021 tarihinde ortalama Ayak Havlusu fiyatı ise 29.18 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
Yataş Selena Torium 160x200 cm Yaylı Yatak
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Ayak Havlusu

Banyo tekstilinde kullanılan malzemeler arasında yer alan el havlusu, yüz havlusu, bornoz, kurulanma havlusu, baş havlusu, ayak havlusu gibi ürünler birçok farklı marka tarafından üretilen ürünlerdir. Her biri kişiye özel olmak zorunda olan bu ürünlerin gün içinde en sık kullanılan ürünler olduğu söylenebilir. Özellikle el ve yüz havlularının kullanımı hijyen açısından büyük önem taşıdığından evde kullanımlarında dahi her bireye özel olarak ayrılmalıdır. Aynı durum bornoz ve ayak havluları için de geçerli olduğundan bu ürünler temin edilirken daima tüm aile fertleri düşünülerek alınmalıdır. Türkiye’de en çok havlu üretimi yapılan yerler Bursa ve Denizli illeridir. Burada bulunan dev fabrikalarda üretilen havlular birçok farklı marka etiketi ile ülkenin birçok noktasında satışa sunulan ürünlerdir. Kimi tekstil markaların ise kendilerine özel fabrikaları bulunduğundan markaya özel olarak yüzlerce farklı modelde havlu üretimi yapılabilir. Havlu üretimleri ile  en çok tercih edilen markalardan biri olan Özdilek, banyo tekstili ürünlerini hem evlerde hem de otel benzeri işletmelerde kullanmaya uygun seçeneklerle üretir. Markanın birçok farklı modeli ise cimri.com sayfalarından da incelenebilir. 

Ayak Havlusu Modelleri

Ayak havluları hemen her tekstil firması tarafından üretilen ürünlerdir. Yapı itibariyle el ve yüz havlularına göre daha kalın formlarda olan bu ürünler, boyut itibariyle de birbirinden farklı üretilebilir. Adından da anlaşılacağı üzere ayakları kurulamak için üretilen ayak havlusu modelleri üzerinde çeşitli formlar yer alabilir. Bu el ve yüz havluları ile ayak havlularının karıştırılmaması için kullanılan bir tekniktir. Ürünlerin üzerinde genel olarak ayak figürü dokumasına rastlanabilir. Ancak kimi markalar bu dokumalarda farklı figürler kullanabilir. Hayvan figürleri, çeşitli geometrik şekiller gibi dokumalarla bulunabilecek bu ürünler farklı marka etiketleri ile de temin edilebilir. Türkiye’de havlu denilince akla ilk gelen markalardan biri olan Özdilek, onlarca farklı ayak havlusu özdilek modeli ile en çok tercih edilen markalardan olabilir. Ancak ayak havlusu üretimi birçok farklı tekstil markası tarafından da yapılarak farklı noktalarda satışa sunulabilir. Örneğin, ayak havlusu ikea markasında bulunabilecek modellerde her renk seçeneği bulunabilir. Dileyen kullanıcılar evde yaşayan her birey için ayrı bir renk tercih edebilir. Ayak havlularının boyutlarından bahsetmek gerekirse; bu ürünler genelde 50 santimetre genişliğe sahip olurken uzunlukları 90 santimetreye kadar uzayabilir. İçerikleri yüzde yüz pamuk olan ürünlerin siyah, beyaz, mavi, kırmızı, pembe, somon, bordo, krem, gri ayak havlusu gibi renkleri bulunabilir. Ayak havluları kullanım alanları bakımından da oldukça çeşitlidir. Otel ve benzeri konaklama hizmeti veren işletmelerde, spa ve masaj salonlarında, kuaförlerde, bakım merkezlerinde, hamamlarda ve daha birçok alanda kullanılan bu ürünler yumuşak dokulu ve yüksek emiciliğe sahiptir. Ayak havlusu temin ederken yanında banyo terlikleri olan setler de tercih edilebilir. Bilindiği üzere ayakların bakımı tüm vücut bakımı kadar önemlidir. Nemli kalan ayakların mantar üretme riskleri bulunduğundan ayakların kurulanması ve bakımlarının periyodik olarak yapılması bu tip bakteri durumlarını engelleyebilir. Bu nedenle her kişinin ayaklarının sağlığını korumak adına her gün düzenli olarak temizliklerini yapmaları önemlidir. Dileyen kişiler ayak havlusu renklerini tüm diğer banyo ürünleri ile uyumlu olacak şekilde seçebilir. Cimri.com banyo tekstili kategorileri içinde farklı markalar eşliğinde ayak havlusu modelleri fiyatları eşliğinde incelenebilir. 

Ayak Havlusu Fiyatları

Ayak havluları birçok farklı mekanda kullanılabilen ürünlerdir. Ayakların bakımı için önemli olan bu ürünler en çok kuaför salonlarında pedikür gibi bakım işlemleri sırasında kullanılan ürünlerdir. Bu ürünler aynı zamanda masaj salonlarında da masaj öncesi rutin temizlik işlemlerinden sonra ayakları kurulamak için kullanılan ürünlerdir. Ayak bakımlarının yanı sıra evlerde ve işletmelerde de kullanılan bu ürünler birçok farklı marka tarafından üretilen ürünlerdir. Renkleri, dokuları, boyutlarına göre birbirlerinden ayrılan ayak havlusu fiyat seçenekleri için bu nedenle tek bir seçenek bulunamayabilir. Çeşitli markaların banyo tekstili ürünleri içinden bulunabilecek ayak havluları kimi zaman düz motiflere kimi zaman ise oluklu yapılara sahip olabilir. Emiciliği güçlü, leke tutmayan ve kaliteli iplikler kullanılarak üretilen ayak havluları herkes tarafından tercih edilen çeşitlerdir. Bu ürünlerin fiyatları da daha önce bahsedildiği üzere ürünlerin boyutlarına, renkleri ve dokularına, markalarına ve tasarımlarına göre değişir. Dileyen kullanıcılar bu ürünleri set halinde de satın alabilir. Bu sebeple satın alma yapmadan önce cimri.com üzerinde bulunan ürünler arasında karşılaştırma yapmak daha keyifli bir alışveriş imkanı sağlayabilir. 

Ayak Havlusu Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Ayak havlusu satın almadan önce kullanıcıların ürünler üzerinde yapmaları gereken ilk araştırma, ürünlerin hangi iplikler kullanılarak üretildiği olabilir. Genel olarak kurulama işlemleri için kullanılan ürünlerin iyi bir emiciliğe sahip olması ayakların sağlığı için de önemlidir. Kişiye özel olarak tercih edilmesi gereken bu ürünler birçok farklı modelde ve renkte bulunabilir. Bu nedenle ayak havlusu seçimi tamamiyle kişilerin zevkleri ile ilişkilidir. Örneğin işletmelerde kullanılacak olan ayak havluları genelde beyaz renklerde tercih edilir. Ancak butik ve benzeri konsept otel işletmelerinde, işletmenin konseptine uygun olarak renk tercihi yapılabilir. Yine banyo ayak havlusu olarak kullanılacak ürünler banyonun dekorasyonuna uygun olarak tercih edilebilir. Sonuç olarak, ayak havlusu satın alırken ürünlerin renkleri, dokuları, desenleri, modelleri ve boyutları kullanılacakları alan ile bağlantılı olarak seçilmelidir. Evlerde kullanılacak ayak havluları arasından özellikle çocukların kullanımı için figürlü seçeneklerden tercih edilebilir. Ancak her üründe dikkat edilmesi gereken en önemli husus ürünlerin içerik bakımından sağlığa zararsız materyaller içermesidir. 

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery