Scholl Ayak Bakımı

Scholl Ayak Bakımı Fiyatları

37 Ürün gösteriliyor.
Markalar

Scholl Ayak Bakımı

Scholl Ayak Bakımı fiyatlarını ve özelliklerini cimri filtrelerini kullanarak en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak işaretleyip aradığınız ürünler arasında en uygun sonuca erişebilirsiniz.

Scholl Ayak Bakımı ne kadar?

Günümüz de evimizin ve ofisimizin vazgeçilmezi yeni bir ürün alırken marka ve model seçiminde fiyat avantajı satın almak için yeterli değil. Ürün servisi, kullanıcı yorumları satın almadan önce kararlarımızı etkiliyor.

Scholl Ayak Bakımı Fiyatı Uygun mu?

Fiyat uygunluğu için öncelikle araştırma yapmalısınız.Scholl Ayak Bakımı incelemeden önce müşteri adayları çeşitli markalarıda inceleyip karşılaştırmalar yapıyorlar, sitemizin karşılaştırma servisini kullanabilir ve tüm teknik özellikleri daha detaylı analiz edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir

 • Nur Karaata Mayo
 • Kitap Beden Dili Kitapları
 • Tarım Kredi Birlik Bakliyatlar
 • Mervin Şal
 • Jack Wolfskin Spor Ayakkabı
 • Cimri.com'da cebine uygun fiyat aralığını ve ürün özelliğini tercih ederek ihtiyacına uygun Scholl Ayak Bakımı fiyatlarını incele! Alışverişin keyfini çıkart

  Marka
  Scholl

  Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Scholl Ayak Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Scholl Ayak Bakımı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 37 Scholl Ayak Bakımı modeli içerisinde en ucuz Scholl Ayak Bakımı fiyatı 9.99 TL iken, en yüksek Scholl Ayak Bakımı fiyatı 374.85 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Scholl Ayak Bakımı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Scholl Ayak Bakımı fiyatı ise 36.41 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Scholl Ayak Bakımı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Scholl Ayak Bakım Ürünleri

  Ayaklar, bakıma ihtiyaç duyulan ve vücudun bütün yükünü taşıyan organlardır. Gün boyunca ayakkabı içerisinde kalan ve yorulan ayaklar, yaz aylarında ihtiyaç duyulduğu kadar yaz aylarında da bakıma ihtiyaç duyarlar. Ayak sağlığı için ayakkabı seçiminde ayak bakımına kadar birçok faktör etkilidir. Bu noktada bütün kaliteli üretim teknikleri ile beraber Scholl markası, ayak bakımı için ürünler üretir ve satışa sunar. Örneğin Scholl ayak törpüsü ile ayak tırnaklarınızın bakımını yapabilirsiniz. Böylece tırnak sağlığı ve bakımını tamamlayabilir, sağlıklı bir yapı ve görünüm elde edebilirsiniz. Bununla birlikte Scholl tabanlık sayesinde rahat bir ayakkabı deneyimi yaşayabilirsiniz. Ayağınızda mantar problemi varsa Scholl tırnak mantarı giderici kullanabilirsiniz. Ayak törpüsü ürününün elektronik formatta olanı da mevcuttur. İlgili ürüne sitemiz üzerinde Scholl elektronik ayak törpüsü şeklinde arama yaparak ulaşabilirsiniz. Scholl markası ürünleri ile tüm ayak bakımını tamamlayabilir, sağlıklı bir yapıya kavuşabilirsiniz. Ayak bakımı için ihtiyaç duyduğunuz bütün aletleri ve ürünleri üreten Scholl markası, köklü geçmişi ile ön plana çıkar. Kaliteli bir şekilde üretim yapan marka aynı zamanda ürünlerin satışını uygun fiyatlı olarak gerçekleştirir.

  Scholl Ayak Bakım Ürün Çeşitleri

  Scholl markasının üretmiş olduğu ayak bakım ürünü çeşitleri çok sayıdadır. İlgili ürünler kaliteli bir şekilde üretilerek satışa sunulur. Ayak bakımı için ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemelere Scholl marka güvencesi ile ulaşabilirsiniz. Ürünlerden birisi Scholl velvet smooth ürünüdür. Elektronik ayak törpüsü kategorisinde olan bu ürün, Scholl velvet smooth express pedi ile birlikte gelir ve evde kullanım için ideal bir ayak törpüsü ürünüdür. 30 derece dönüş sağlayan özel silindirleri sayesinde ayağınızdaki ölü derileri bir dokunuşla temizler, ergonomik tasarımı sayesinde ise zorlu bölgelerdeki ölü derileri de temizleyebilirsiniz. Ayağınıza fazla bastırdığınız takdirde makine otomatik olarak duracaktır. Elektronik törpü makinesinin mikro silindirleri, derisi sertleşmiş bölgeleri nazikçe temizleyerek ayaklarınıza kadifemsi bir yumuşaklık sağlar. Nazikçe uygulayarak gezdirdiğiniz takdirde ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çalıştırma işlemi gümüş renkli halka sola çevrilerek sağlanır ve sertleşmiş bölgeye sürülerek kullanılır. Ölü deri pul şeklinde dökülerek temizlenecektir. Cihazı dilediğiniz gibi düğmesine basarak kapatabilirsiniz. Ürünlerden bir diğeri Scholl ayak spreyi ürünüdür. Koku önleyici ve giderici şekilde tasarlanan bu ürün, ayağınızda meydana gelen kötü kokuları yok edecektir. Ayaklarınızın kuru kalması için ideal bir üründür ve koku bastırıcı özelliği vardır. Ayak kokusunu yok etmek için ideal olan bu ürün, kaliteli bir şekilde üretilmiştir. Koku ve ıslaklığa karşı ileri düzeyde koruma sağlayan ürün, terlemeyi önleyici etkisi ile kötü kokuların oluşumunu engeller. Ayrıca nasır sökmek için kullanabileceğiniz ürünlerden olan Scholl nasır sökücü ile ayağınızda oluşan nasırları giderebilirsiniz. Bunun haricinde Scholl topuk çatlağı giderici ürünü de mevcuttur. İlgili ürünü topuklarınızda meydana gelen çatlakları yok etmek için kullanabilirsiniz. Genel olarak bu şekilde olan ürün çeşitliliği arasında problemlerinize göre tercihte bulunabilir ve kullanım elde edebilirsiniz. Bu sayede ayak bakımınızı tamamlayabilir, ayağınızda meydana gelen problemleri yok edebilirsiniz. Scholl markası, kaliteli ürünlerini uygun fiyata sunarak tercih işlemlerinizi kolaylaştırır. Böylelikle ayak bakımınızı rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

  Scholl Ayak Bakım Ürünleri Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Ayak bakım ürünü almadan önce hangi ihtiyaçlara sahipsiniz, bunu belirlemeniz gerekir. İhtiyaçlarınızı belirledikten sonra ayak bakım ürünü tercih ederken dikkat etmeniz gereken özelliklere geçebilirsiniz. İlk özellik olarak kaliteyi sayabiliriz. Kalite faktörüne ürün satın alımında mutlaka dikkat etmelisiniz. Scholl markası, kaliteli ürünler üreterek bu aşamada ekstra kontrol yapmanıza gerek bırakmaz. Bu nedenle kalite anlamında markaya güvenebilirsiniz. Dayanıklılık, dikkat etmeniz gereken bir diğer faktördür. Dayanıklı ürün tercih ederek uzun süreli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Öte yandan aldığınız ürün elektronik bir ürün ise teknolojik özelliklere dikkat edebilirsiniz. Teknolojik özellikler sayesinde daha verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. Fiyat unsuru, dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli özellik olup sitemiz cimri.com aracılığı ile fiyat karşılaştırması yaparak en ucuz ürünü bulabilirsiniz. Genel özellikler bu şekildedir ve her bir özellik kendi içerisinde ayrı bir öneme sahiptir. Bu özelliklere dikkat ederek verimli bir alışveriş faaliyeti yürütebilirsiniz.

  Scholl Ayak Bakım Ürün Fiyatları

  Fiyatları etkileyen faktörler çok çeşitli olsa da kalite, bu faktörlerden ilkidir. Ürünlerin kalitesi arttıkça fiyatı da artış gösterecektir ancak Scholl markasının üretmiş olduğu ürünler kaliteli olmasına karşın uygun fiyat yapılarına sahiptir. Bu sayede ürünü rahatlıkla tercih edip kullanabilirsiniz. Öte yandan ürünün fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör özellik sayısıdır. Örneğin aldığınız ürün elektronik bir ürün ise teknolojik özelliklerin sayısı da fiyatları etkileyen faktörler olarak yerini alacaktır. Bununla birlikte ürün fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör, bu ürünleri üretirken kullanılan ana malzemelerin fiyatlarıdır. Bu fiyatlarda yaşanacak bir artış da fiyatları arttıracaktır. Son olarak ürünün satışını gerçekleştiren firmaların yürütmüş olduğu kampanyalar da fiyat faktörünü etkiler. Fiyat üzerinde azaltıcı etkide bulunan kampanyalar sayesinde ürünü daha ucuza alabilirsiniz. Bunların dışında ürün piyasası, marka ismi, firma maliyetleri gibi çeşitli faktörler de fiyatları etkiler. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için araştırma ve karşılaştırma yapmanız gerekir. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery