track source

Arabada Bebek Var

Arabada Bebek Var Fiyatları

12 Ürün gösteriliyor.
Fiyat Aralığı
  -  
Arabada Bebek Var fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ayarlı Pencere Kilidi Fiyatları
 • Banyo Oyuncakları Fiyatları
 • Bebek Alıştırma Külodu Fiyatları
 • Bebek Alt Açma Örtüsü Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Arabada Bebek Var Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Arabada Bebek Var markası:

  En Çok İncelenen Arabada Bebek Var Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Arabada Bebek Var Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  22 Ekim 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 12 Arabada Bebek Var modeli içerisinde en ucuz Arabada Bebek Var fiyatı 3.95 TL iken, en yüksek Arabada Bebek Var fiyatı 17.18 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Arabada Bebek Var fiyatlarının ortalaması alındığında ise 22 Ekim 2021 tarihinde ortalama Arabada Bebek Var fiyatı ise 8.22 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Arabada Bebek Var Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Arabada Bebek Var modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Arabada Bebek Var modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Arabada Bebek Var Sticker

  Trafikte araçla seyahat ya da yolculuk yapmak oldukça dikkat ister. Özellikle de araç içerisinde bebek varsa bu dikkat iki hatta üç katına çıkmalıdır. Fakat bu dikkat bazen araç sürücüsünden değil diğer sürücülerden de gelmelidir. Sadece araç hızı değil korna çalma vs. gibi durumlarda da aynı dikkat gösterilmelidir. Bu yüzden bebeğiyle seyahat ya da yolculuk eden bir ebeveyn araç içerisinde bebek olduğunu bir şekilde diğer sürücülere hatırlatıp onlardan bu konuda dikkat beklemelidir. Bunu yapmasının en kolayı da aracına sticker yapıştırmaktır. Stickerler araç sürücülerin bazen mizahi olarak bazen de diğer şoförleri bilgilendirmek için aracın arka camına yapıştırdıkları bazen vakumlu bazense yapıştırıcılı yazılardır. Bu yazıların sürücülerin fark edebileceği bir renkte ve yazı punto ve şeklinin de görüp okuyabilecekleri boyut ve netlikte olması gerekir. Arabada bebek var yazıları diğer sürücüleri uyarır ve içinde bebek olan bir araca karşı trafikte nasıl hareket etmeleri gerektiği konusunda bilgilendirir.  

  Arabada Bebek Var Sticker Modelleri

  Araç stickerleri içerisinde uyarıcı sticker modellerinden olan arabada bebek var ikazının çeşitli modelleri vardır. Bu ikaz stickerlerinin tek amacı araç içerisinde bebek olduğunu diğer sürücülere bildirmektir. Trafik içerisinde stres ve yoğunluktan kaynaklı korna çalma gibi konular uyuyan bir bebeği rahatsız edebilir. Ya da trafikte gereğinden fazla hız yapmak diğer araçları tehlikeye atabilir. Bu gibi durumlar için güzel bir ikaz arazı olan arabada bebek var yazısı çoğu ebeveyn tarafından tercih edilen bir taktiktir. Bu sayede trafikte yol alırken daha rahat ve güvende hissederler. Arabada bebek olduğunu belli eden sticker modellerinin birbirinden farklı çeşitleri mevcuttur ve kullanıcılar görüşlerini tehlikeye atmayacak şekilde bu stickerleri aracın arka camına ya da arka koltuktaki camlara yapıştırılır. Trafikte dikkat çekmek için bu arabada bebek var stickerleri bazen yazı bazen resim bazen de etiket ya da pelüş şekilde olabilir. Arabada bebek var stickerlerinin seçiminde dikkat çekme kadar kullanıcının kişisel tercihleri de rol oynar. Arabada bebek var vantuzlu arkadan gelen araçları ikaz edebileceğiniz bir modeldir. Aracın arka koltuk camına görüş alanızı kısıtlamayacak şekilde yapıştırmalısınız. Daha iyi yapışması için yapıştırma işleminden önce arka camı temizlerseniz daha etkili bir performans sağlar. Sadece yazılı olduğu gibi resim ve yazı beraber olarak tasarlanmış modelleri de mevcuttur. Arabada bebek var pelüş sürücülerin dikkatini çekme konusunda diğerlerine oranla daha etkili olduğu için tercih edilir. Pelüş oyuncak şeklinde olan sticker modellerinde mutlaka araç içerisinde bebek olduğunu belli eden bir yazı da bulunur. Bu sayede arkadan gelen sürücü araçta bebek olduğunun bilgisini alır. Arabada bebek var etiket şeklindeki stickerleri aracınızın arka camına yapıştırıp trafikte fark edilir olursunuz. Burada en dikkat etmeniz gereken nokta stickerin sizin görüşünüzü engellemeyecek ama diğer sürücülerin fark etmesini sağlayacak bir boyutta olmasıdır. Eğer siz de bebeğinizle trafikte seyrederken bebeğinizin daha güvende ve rahat olmasını istiyorsanız arabada bebek var stickerlerini kullanabilirsiniz. Bu tip bir sticker almak istiyorsunuz ama bilgi sahibi değilseniz cimri.com sitesine girerek arabada bebek var çıkartmaları hakkında model veya ürün bilgisi alabilirsiniz.   

  Arabada Bebek Var Sticker Fiyatları

  Arabada bebek var stickerleri çocuklu bir ailenin trafikte yolculuk ederken dikkat çekmesine yardımcı olur. Piyasada pek çok sticker modeli olmasına rağmen hepsinin fiyatı aynı değildir. Piyasadaki arabada bebek var stickerlerinin fiyatlarının standart değil de değişken olmasına yardımcı olan bazı faktörler vardır. Bu faktörleri sıralayacak olursak en başta stickerin markasını, modelini, tasarımını, boyutunu, kaçlı olarak satışa sunulduğunu ve yapımında kullanılan malzemeyi sayabiliriz. Örneğin pek çok sticker olmasına rağmen kimisi pelüş, kimisi ışıklı kimisi de etiket şeklindedir. Bunların hepsinin yapımında farklı malzeme kullanıldığı için arabada bebek var stickerlerinin maliyeti farklı olduğu için maliyetteki farklılık da fiyata yansır. Örneğin ışıklı arabada bebek var stickeri ile vantuzlu arabada bebek var stickerinin maliyeti farklı olduğu için piyasa değeri de farklıdır. Arabada bebek var sticker modellerinin markası daha çok ürünün yapımında kullanılan malzeme kalitesiyle alakalı olduğu için fiyata yansır. Bunun dışında piyasadaki arabada bebek var stickerlerinin fiyat değişiminde etkili olan faktör stickerin tasarımıdır. Resim ve yazı beraber olarak tasarlananların fiyatı diğerlerine oranla daha farklıdır.  

  Arabada Bebek Var Sticker Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Araç kullanımında mizahi ya da uyarıcı sticker kullanımı son günlerde yaygınlaştı. Ama aracınızda bebekle yolculuk ediyorsanız arabada bebek var stickeri kullanmak sizin fark edilir olmanıza yardımcı olacaktır. Arabada bebek var stickeri seçerken dikkat etmeniz gereken ilk nokta stickerin büyüklüğü olmalıdır. Sticker sizin trafikte fark edilir olmanızı sağlayacak boyutta olmalıdır ki diğer sürücüler araç içerisinde bebek olduğunu bilip trafikte ona göre seyretsin. Ama arabada bebek var stickeri sizin yolu görmenizi engelleyecek bir büyüklükte de olmamalıdır. Arka cama yapıştıracağınız arabada bebek var stickerini satın alırken camın yapısını, boyutu nu da dikkate almalısınız. Eğer çok büyük olursa sizin arka camdan yolu görmenizi engelleyip can ve mal kaybına neden olacak kazalara yol açabilir. Alacağınız arabada bebek var stickerinin boyutu ve arka cama uygunluğu kadar rengi ve yazı tipi de çok önemlidir. Dikkat çekici ve okunaklı bir yazı tipi tercih etmelisiniz. Yazı boyutu da stickerin sürücüler tarafından okunmasına uygun bir boyutta olmalıdır. 

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery