Duvar Stickerı

Duvar Stickerı Fiyatları

14155 Ürün gösteriliyor.
Duvar Stickerı fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Duvar Stickerı modelleri ve Duvar Stickerı fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Duvar Stickerı kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Koton, Dekolata, Artikel, Bigpoint. 14155 adet Duvar Stickerı fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Duvar Stickerı Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Duvar Stickerı markası:

2021 yılı Duvar Stickerı Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
20 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 14155 Duvar Stickerı modeli içerisinde en ucuz Duvar Stickerı fiyatı 0.33 TL iken, en yüksek Duvar Stickerı fiyatı 2850.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Duvar Stickerı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 20 Nisan 2021 tarihinde ortalama Duvar Stickerı fiyatı ise 11.3 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Duvar Stickerı Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
Supersticx STK85 Duvar Sticker
Supersticx STK85 Duvar Sticker
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
Boo Sheila 2 Kapaklı 2 Çekmeceli Gardırop
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
Mobusta Milord Meşe Yemek Masası
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
Keter Space Winner 2 Kapılı Küçük Plastik Dolap
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Duvar Stickerı

Ev veya ofis gibi yaşam alanlarını dekore ederken basit kullanım şekli ile son zamanların en çok tercih edilen malzemelerinden birisi de duvar stickerlarıdır. Çeşit çeşit desen ve figürler kullanılarak üretilen bu çıkartmalar; duvarları, camları, banyoları, kapıları ve kısaca akla gelebilecek her yüzeyi şekillendirmek ve içinde bulunulan alanlara renk katmak için kullanılır. Yapışkan olan bu kağıtlar, kısa zamanda istenilen dekorasyona sahip olmayı sağlar ve kullanımı açısından pratiktir. Hızlı ve kolay bir dekorasyon süsleme aracı olan duvar stickerları, içinde bulunulan ortamı güzelleştirmek ve çekici hale getirmek için tercih edilir. Evde veya ofiste duvarların boş kalmasını istemeyen kullanıcılar, tarzlarını yansıtmak için çok çeşitli renklerde ve desenlerde üretilen bu ürünleri tercih eder. Kolay uygulanması sebebiyle her ortama uyum sağlayabilecek duvar stickerları ile farklı tasarımlar oluşturulur. Her renkte üretilen duvar stickerları; baskılı, çiçekli, figürlü, yazılı veya çocuk temalı desenlerde farklı boylarda üretilir. Dekorasyona yeni bir hava katmak için kullanılan stickerlar; yıpranmış veya kötü bir görünüm almış her zeminde kolaylıkla kullanılır.

Duvar Sticker Çeşitleri

İçinde bulunulan ortamı daha güzel ve ilgi çekici hale getirmek için ev ve ofis dekorasyonlarında duvar stickerları önemli bir yere sahiptir. Kolay ve hızlı bir süsleme aracı olan stickerlar birçok kullanım amacına sahiptir ve dekoratif olarak kullanımı artmıştır. Kendinden yapışkan özelliğe sahip malzeme kullanılarak üretilen, pratik bir şekilde uygulanan ve her ortama uyum sağlayan duvar duvar sticker modelleri; 3D duvar stickerı, fosforlu duvar stickerı, çocuk odaları için tasarlanan modeller, restoran ofis gibi yaşam alanlarında kullanılmak için tasarlanan modellerdir. Her daim göz önünde bulunan evin salon dekorasyonunu tamamlayan, kolaylıkla yapıştırılan ve uygulanan ürünler ile hem duvar boş kalmaz hem de kullanıcılar seçecekleri ürünler ile tarzını yansıtır. 3D görünümlü duvar stickerları, üç boyutlu desenleriyle kullanıldıkları duvarlarda sıradışı bir görünüm kazanır. Kafe ve restoranlarda geometrik desenli, geniş ve ferah bir görünüm sağlayan duvar sticker ayna modelleridir. Restoranlarda, barlarda veya ofislerde slogan görevi de gören duvar sticker yazıları bulunur. Bu modeller ile kullanıcılara her türlü mesajların verilmesi kolaylaştırır. Bebek ve çocuk odalarını çocukların hayal gücüne göre dekore ederek onlar için eğlenceli bir ortam yaratabilirsiniz. Fosforlu olan duvar sticker bulut, sevimli yıldızlar ve aylar ile ışıltılı ortam sunarken geceleri parlamasıyla da çocuklara pozitif ve neşeli bir ruh hali kazandırır. Bir diğer kullanılan model duvar sticker çiçek desenlerinin bulunduğu ve doğayı evin içerisine taşıyan modelidir. Özellikle çocukların ilgisini çekmesinden dolayı kreşler ve çocuk odalarında tercih edilir. Spor okullarında duvar sticker basketbol, futbol, paten ve daha bir sürü spor dalını simgeleyen yapışkanlı modeller kullanılır ve figürler ile boş duvarlar şendendirilir. Kişiye özgü kişiselleştirilebilen yapışkan harfler ile motivasyon sloganları yazabilirsiniz, işletmelerde veya ofislerde benzersiz bir atmosfer oluşturabilirsiniz. Sanatsal desenlere sahip duvar sticker modelleri ile birer tablo gibi görünen tasarımlar oluşturabilirsiniz. Dünya haritası çıkartması, farklı boyutta kuş çıkartmaları, kedi, köpek, balık deseni kullanılarak yapılan çıkartmalar kullanıldığı yerlere sanatsal dokunuş kazandırır ve görünümü adeta bir galeriyi andırır. Mutfakta kullanılan duvar stickerları ile mutfağın dizaynını tamamlayabilirsiniz. Her yerde kullanılabilecek şekilde tasarlanan modeller ile modern ve estetik yanı güçlü dekorasyonlar oluşturabilirsiniz. 

Duvar Stickerı Kullanımı

Dekorasyonda değişiklik yapmak veya dekorasyona hareketlilik katmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği ürünlerin başında vinilden üretilen duvar stickerları gelir. Yapışkanlı malzemeden üretilen modellerin tercih edilmesi yapıştırırken kolaylık sağlar. Duvar sticker yapıştırma işlemi ekstra uzmanlık gerektirmez ve arka kısımları kendinden yapışkanlı olan ürünlerin arkasındaki folyoyu çıkarıp stickerı duvara uygulayabilirsiniz. Stickerı duvara uygularken bilinmesi ve dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar vardır. Öncelikle uygulanacak alanın temiz ve kuru olması gerekir. Önce ıslak bir bez ile silinen duvar daha sonra mutlaka kuru bir bez ile silinmeli ve duvar nemli kalmamalıdır. Nemli ve tozlu bölgelere ürünün montajı yapılamaz ve ürünü temizlerken de ıslak bez ile değil kuru bez ile temizlemek gerekir. Uygulama yapılacak duvarın temiz, kuru ve pürüzsüz olması yapıştırma işlemini kusursuz yapmayı sağlar. Eğer duvar stickerı birkaç parçadan oluşuyorsa; estetik görünüm elde etmek için parçalar iç içe gelecek şekilde veya çok aralıklı şekilde monte edilmez.

Duvar Stickerı Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Her dekorasyon için ayrı ayrı tasarlanan duvar stickerı alırken sipariş vermeden önce ürünün boyutunu veya malzemesini kontrol edebilirsiniz. İhtiyacınıza yönelik en doğru ürünü seçmek için satın alacağınız ürünün kullanacağınız yerdeki duvar tipi ile uyumlu olup olmadığına bakabilirsiniz. Eğer ürünü kullanacağınız duvar açık renkli ise koyu renkli duvar stickerlarını, koyu renkli ise açık renkli duvar stickerlarını tercih edebilirsiniz. İş yerinde kullanmak için stickerları kişiselleştirebilirsiniz ve iş yerinizin mottosunu yaratabilirsiniz. Çocuk odalarında kullanmak için ürün arıyorsanız çocukların ilgisini çeken süper kahraman içerikli modelleri satın alabilirsiniz ve çocuklar için keyifli odalar yaratabilirsiniz. Çalışma odası dekorasyonuna katkı sağlamak için dünya haritası veya kişisel mesaj veren çeşitlere bakabilirsiniz. Duvar sticker baskısını isme özel almak isterseniz kişiselleştirme yapılan ürünleri inceleyebilirsiniz ve istediğiniz ismi yazarak bunu güzel bir hediyeye dönüştürebilirsiniz. Ürün satın alırken ürünün kalitesi, boyutu veya modeli fiyata etki edeceğinden ihtiyacınız olan en doğru ürünü bulmak için cimri.com üzerinden ürün incelemesi yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery