Marka
Institut Esthederm
  • En Popüler Ürünler
  • En Ucuz Ürünler
  • En Yeni Ürünler

Anti aging yaşlanma karşıtı kremlerin temel kullanım amacı ciltteki sarkmaların ve kırışıklıkların oluşumunun engellenmesidir. Anti aging yaşlanma karşıtı kremler, yaşlılık belirtilerinin geciktirilmesi için kullanılır. Eğer bir anti aging kremi satın almak istiyorsanız, Cimri.com’da çok sayıda markayı ve modeli sizin için bir araya getiriyoruz. Siz de Vichy, Lierac, Institut Esthederm ve Perricone MD gibi markaların en ucuz yaşlanma karşıtı krem çeşitlerine Cimri.com’dan ulaşabilirsiniz.

Yaşlanma Karşıtı Kremler Kaç Yaşından İtibaren Kullanılmalı?

Yaşlanma karşıtı kremler cildin gelişimini tamamladığı 20’li yaşlardan itibaren kullanılmaya başlanmalıdır. Cildin yaşlanma belirtilerinin ilk etkilendiği bölümleri göz çevresi ve dekolte bölgesidir. Eğer 20’li yaşlarınızdaysanız, bu bölgelere cilt tipinize uyum sağlayan ve hafif nemlendirme özelliği olan ürünler uygulayabilirsiniz.

Yaşla birlikte kullanılması gereken anti aging yaşlanma karşıtı kremlerin türleri de değişir. Yaş aldıkça cildinizin daha fazla neme ihtiyacı olur. Buna bağlı olarak kullandığınız kremlerin de nemlendirici özelliğinin daha fazla olması gerekmektedir. Özellikle 40’lı yaş döneminde cilt nemini tamamen kaybetmeye başlar. Bu dönemde ciltteki kırışıklıkları toplayan, cildi besleyen ve aynı zamanda daha sıkı gösteren kremlerin kullanılmaya başlanması gerekir.

Ciltte yaşlanma karşıtı etkiler için bakım yapılması gereken bölgelerden ilki göz çevresidir. Göz çevresi oldukça ince ve hassas bir yapıya sahip olduğu için yüzün diğer bölgelerine göre daha hızlı kırışır ve yaşlılık belirtilerini göstermeye başlar. Yaşınıza ve cilt tipinize uygun olarak düzenli olarak göz çevresi bakım kremi kullanmanız, göz çevrenizde oluşacak yaşlanma belirtilerini engelleyecektir.

Anti Aging Yaşlanma Karşıtı Ürünler Faydalı mıdır?

Cildin kendini yenilemesi zaman aldığı için, yaşlanma karşıtı kreminizi kullanmaya başladığınız ilk gün etki etmesini beklemeniz doğru olmaz. Ancak bu ürünlerin içerisinde bulunan maddeler, cildin ihtiyaç duyduğu içerikleri sağlamaktadır. Yaşlanma karşıtı ürünlerin düzenli kullanımı cildinizin daha taze ve sağlıklı görünmesini sağlar. Ayrıca cildinizin kendisini yenileme süresini hızlandırır.

Anti aging yaşlanma karşıtı krem fiyatları markaya göre değişiklik gösterir. Cimri’nin sizin için hazırladığı fiyat alarmını kullanarak satın almak istediğiniz kremin indirim döneminden haberdar olabilir ve alışverişinizi çok daha avantajlı fiyatlarla yapabilirsiniz.