track source
track source

Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı

Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı Fiyatları

794 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Ateş Ölçer Fiyatları
 • Ayak Bakımı Fiyatları
 • Balık Yağı / Omega 3 - 6 - 9 Fiyatları
 • Bel Yastığı Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı markası:

  2021 yılı Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  17 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 794 Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı modeli içerisinde en ucuz Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı fiyatı 7.65 TL iken, en yüksek Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı fiyatı 4850.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı fiyatlarının ortalaması alındığında ise 17 Eylül 2021 tarihinde ortalama Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı fiyatı ise 138.61 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Anti-Aging / Yaşlanma Karşıtı Ürünleri Hangileridir?

  Cimri'nin Seçimi
  Vichy Idealia PS 50 ml Kuru Cilt Bakım Kremi
  Vichy Idealia PS 50 ml Kuru Cilt Bakım Kremi
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Sebamed Q10 Protection 50ml Anti-aging Nemlendirici
  Sebamed Q10 Protection 50ml Anti-aging Nemlendirici
  En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem

  Kadın ve erkeklerin ciltlerinde yaşın ilerlemesi ile beraber birtakım kırışıklıklar oluşabilir. Bunun bir nedeni beslenme ve düzenli egzersiz iken bir diğer nedeni ise genetik faktörler olabilir. Ciltte oluşan kırışıklıkların çoğalması ve yok olması için farklı formüllere sahip ürün çeşitleri bulunur. Yaşlanma karşıtı göz altı kremi ürün çeşitleri düzenli olarak kullanıldığında ciltteki kırışıklıkların azalmasına yardımcı olur. Cilt tipine göre farklılık göstermekle birlikte bu tür kremler kırışıklıkların yok olmasını da sağlar. Anti-aging yaşlanma karşıtı kremlerin vegan bazlı çeşitleri de bulunur. Kullanıcılar cilt tiplerine göre ürün çeşitleri arasında seçim yapabilir. birçok farklı kozmetik firması tarafından üretilerek online satış ağları üzerinden satışa sunulan yaşlanma karşıtı kremler vücudun farklı bölgeleri için bölgesel kullanıma uygun olarak kullanılır. Ürünlerin üzerinden üretici firmaları tarafından nasıl kullanılacağına dair bilgilendirme metinleri yer alır. Bunun beraberinde markaların ürün yelpazesinde cilt tipine uygun krem önerileri de bulunur. Yaşlanma karşıtı krem doğal içeriğe sahip olması ile de kullanıcılar tarafından tercih edilir.  

  Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem Çeşitleri

  Yaşlanma karşıtı kremler özel formüllerde üretilir. Ürünlerin üretim aşamasında uzman ekipler çalışır. Dolayısıyla ürünler uzun bir üretim sürecinden geçip kontrolleri yapılarak kullanıcının beğenisine sunulur. Birçok farklı kozmetik firmasının doğal yaşlanma karşıtı krem çeşitleri bulunur. Yaşlanma karşıtı kırışıklık kremleri kullananların cilt tiplerine göre farklı içeriklerde üretilir. Ürünlerin bir diğer gruplandırma çeşidi ise vücutta kullanıldığı alan olarak belirlenir. Yaşlanma karşıtı kremler el, yüz ve vücudun diğer bölgeleri için kullanılabilir. Ürünlerin marka tarafından önerildiği gibi düzenli ve belirli periyotlarda kullanılması gerekir. Yaşlanma karşıtı kremler kuru ciltler, kuru ve normal ciltler, normal ciltler ve yağlı ciltler gibi farklı cilt tiplerine göre çeşitlenir. Ürünlerin tüm cilt tiplerine uygun formları da bulunur. Bunun yanı sıra hassas ve alerjik ciltler için de özel içeriklere sahip krem çeşitleri vardır. Her cilt tipine uygulanacak ürünün yoğunluğu farklılık gösterir. Bu nedenle kullanıcıların kendi cilt tiplerine uygun olan kremleri kullanması gerekir. Yaşlanma karşıtı kremler alkol içermediği için cilde herhangi bir zarar vermez. Bununla birlikte ürünlerin anti alerjik içeriğe sahip olan çeşitleri de bulunur. Anti-aging yaşlanma karşıtı kremlerin aydınlatma, kolajen ve organik özelliklere sahip çeşitleri de vardır. Cildin beslenmesine yardımcı olan vitaminler yaşlanma karşıtı kremlerin içerisine de dahil edilir. Özellikle B vitamini, C vitamini ve E vitamini cildin yenilenmesine ve sağlıklı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kremlerin içerisinde en çok bu vitaminlerin kullanılması cildin sağlığına daha hızlı kavuşmasına yardımcı olması içindir. Yaşlanma karşıtı krem çeşitleri arasında vegan ürünler de kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kozmetik dünyasındaki vegan ürünlere geçiş yaşlanma karşıtı kremler üzerinden de takip edilebilir. Yaşlanma karşıtı ürünlerin krem formlarının yanı sıra damla, ampul, balsam, bant, kalem ve jel formları da bulunur. Yaşlanma karşıtı kremlerin cildi nemlendirme özelliği de bulunur. Ürünlerin cilde ihtiyaç duyduğu nemi vermesi cildin parlaklığını kazanması açısından da önemlidir. Anti-aging yaşlanma karşıtı kremler tüm vücut için de uygulanabilir.    

  Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem Fiyatları

  Yaşlanma karşıtı krem fiyatları ürünlerin markalarına ve içeriklerine göre değişiklik gösterir. Kimi yaşlanma karşıtı kremler yalnızca kırışıklıklara iyi gelirken kimi kremlerin nemlendirme, aydınlatma ve parlaklık verme gibi özellikleri bulunur. Bunun yanı sıra içerisinde farklı vitaminlerin bulunduğu ürünlerin fiyatları da diğerlerine göre farklılık gösterir. Bu gibi özellikler ürünlerin fiyatlarına artış olarak yansır. Ürünün satışını yapar çok sayıda yaşlanma karşıtı krem markaları bulunur. Markaların ürüne kattıkları ek özelliklere göre de ürünlerin fiyatları değişiklik gösterir. Vegan ürünlerin fiyatları muadillerine göre daha yüksek bir segmente aittir. Yaşlanma karşıtı kremler arasında göz altı kremleri en uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Bu fiyat üzerinden ürünlerin gramajları da etkilidir. El ve ayak krmeleri de vücut kremlerine göre daha uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Yaşlanma karşıtı tek kullanımlık maskeler de vardır. Bu ürünlerde diğer ürün çeşitlerine göre oldukça uygun fiyatlıdır. Ampul formda satışa sunulan anti-aging yaşlanma karşıtı ürünler yüksek fiyatlı ürün kategorisinde yer alır.

  Anti-Aging Yaşlanma Karşıtı Krem Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Yaşlanma karşıtı krem çeşitleri arasında karar verirken öncelikle cilt tipine uygun ürünler arasında seçim yapmak gerekir. Bunun için Cimri’de yer alan filtreleme seçeneklerinden yararlanılabilir. Ürünlerin açıklama kısımlarında da kullanılacağı uygun cilt tipi, cilde ek olarak sağladığı yararlar gibi özellikler yer alır. Bunun beraberinde kimi kremler gece yatarken sürülürken kimi kremler ise gece gündüz bakımlarından sonra kullanılır. Yaşlanma karşıtı kremlerin durulanan formları bulunduğu gibi durulanmayan krem formları da bulunur. Kullanıcının rahat ve konforlu göz önünde bulundurulduğunda ürünlerin çeşitlilik göstermesi seçim yapmayı da daha kolay hale getirir. Yaşlanma karşıtı el kremi ellerin nemlendirilmesi için de kullanılabilir. Ürünlerin kullanma talimatına uygun olarak kullanılması üründen alınan verimin artması açısından önem arz eder. Cimri.com üzerinden ürünün fiyat çizgisine ve çeşitlerine dair bir araştırma yapılarak en uygun fiyatlı ürünler bulunabilir. Sitede ürünlerin altında en uygun ve en yüksek fiyatlı olarak satışa sunulduğu mecralara yer verilir. Cimri.com bu anlamda kullanıcılara aradıkları her sorunun cevabını sunar.   

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery