Altın Bilezik

Altın Bilezik Fiyatları

2837 Ürün gösteriliyor.
Altın Bilezik fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Altın Bilezik modelleri ve Altın Bilezik fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Altın Bilezik kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Harem Altın, Ejoya, Swarovski, Bilezikhane. 2837 adet Altın Bilezik fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Altın Bilezik Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Altın Bilezik markası:

2021 yılı Altın Bilezik Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
25 Eylül 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 2837 Altın Bilezik modeli içerisinde en ucuz Altın Bilezik fiyatı 16.16 TL iken, en yüksek Altın Bilezik fiyatı 88697.6 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Altın Bilezik fiyatlarının ortalaması alındığında ise 25 Eylül 2021 tarihinde ortalama Altın Bilezik fiyatı ise 14132.66 TL olarak sitemizde yer alıyor.
Cimri'nin Seçimi
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Altın Bilezik

Altın bilezik ürünleri günlük hayatta oldukça sık tercih edilen kimi zaman yatırım amaçlı kimi zaman da yeni evlenen çiftlere hediye olarak kullanılır. Altının değeri geçmiş yıllardan beri bilinir ve insanlar çeşitli amaçları doğrultusunda yüzyıllar boyunca altına yatırım için bakar. Sıklıkla düğün, nişan, nikah gibi önemli törenlerde genç çiftlere hediye etmek amacıyla tercih edilir. Bunun yanında yakınlarda yeni bir bebek dünyaya geldiyse ya da kişi okulunu bitirip mezun olduysa da akrabalar tarafından altın hediye edilebilir. Özellikle kadınların tercih ettiği altın bilezik modelleri son yıllarda oldukça çeşitlilik gösterir. Değişik ayarlarda ve modellerde olan bu altın bilezikler kadınların aksesuar olarak kullandığı detaylar arasında yer alır. 22 ayar altın bilezik daha çok yatırım için tercih edilir. Değerini hiçbir zaman kaybetmeyen altın madeni yastık altı olarak tabir edilen bir yerde birikim amacıyla kullanılır ve zor günlerde açığa çıkarılır.

Altın Bilezik Modelleri

Son yıllarda kullanım ihtiyacına bağlı olarak çok çeşitli altın bilezik modelleri piyasada yer alır. Ayar ve gram olarak değişkenlik gösteren bu altın bilezik çeşitleri kişinin ekonomisine uygun olacak şekilde piyasaya sürülür. İnsanlar bütçelerine uygun olan altını kimi zaman hediye götürmek kimi zaman da birikim yapmak amacıyla tercih eder. 14 ayar altın bilezik ekonomik olarak daha uygundur. Diğer açıdan bakıldığında burma bilezik çeşitleri de yeni gelinlere hediye olarak takılır. Yeni evlenenlere hediye edilen burma bilezik çeşitleri değişik ayarlarda ve farklı gramajlarda olabilir. Herkes bütçesine uygun olan bir hediyeyi tercih ederek gelin ve damada armağan eder. Böylece genç çiftler yaşamlarını kurabilmek amacıyla ekonomik açıdan bir destek sağlar. Kuyumcular altın bilezik ürünlerini işleyerek çeşitli işlemlerden geçirildikten sonra piyasaya sunar. Kullanıcılar ise kendi zevklerini yansıtan aksesuarları tercih ederek kuyumculardan bu ürünleri satın alır. Model olarak burma, kelepçe gibi çeşitleri yer alan altın bilezik ürünlerinin çeşitli zevk ve kullanıcı tarzına uygun tasarımları piyasada yer alır. Gramaj olarak değişen altın bilezik 14 ayar, 24 ayar, 8 ayar ve 22 ayar çeşitleri ile kullanıcıların oldukça dikkatini çekebilir. 14 ayar altın bilezik sıklıkla kalite olarak 22 ve 24 ayar ürünlere göre daha geri planda olsa da ekonomik anlamda oldukça uygundur. Altın bilezik çeşitleri her türlü tasarıma uygun olacak şekilde üretilir. Dünya üzerinde değerli bir maden olarak adlandırılan altından yapılan bu bilezik modelleri günlük hayatta kadınların şıklığına ayrı bir zerafet katabilir. 24 ayar altın bilezik üzerine işlenen desenler ve kişinin gerçekleştirdiği işçiliğe göre şık bir tasarımla kullanıcılarına sunulur. Doğum günü, düğün gibi çeşitli davetlerde hediye almak amacıyla sevdiklerinize altın bileziği satın almayı düşünebilirsiniz. Ekonomik olarak değişik ayarlarda ve gramajlarda çeşitleri olan bu ürünün altın bilezik burma tarzı sıklıkla tercih edilir. Günlük hayatta kullanım için mükemmel bir seçenek olarak düşünülebilir. Altın geçmiş yıllardan beri cazibesini korumaya devam ederken sizler de günlük hayatınızda şıklığınızı tamamlamak için bu mücevheri kullanabilirsiniz.

Altın Bilezik Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Altın bilezik satın alırken düğün doğum ya da çeşitli davetlere hediye almak amacıyla tercih edebilirsiniz. Diğer yandan dünya üzerinde birçok kişi altın gibi değerli bir madeni yatırım amacıyla kullanır. Gün geçtikçe değerine değer katan altın madeni uzun vadede büyük kazançlar sağlar. Geleceğine yatırım yapmak isteyen insanlar altın bilezik çeşitlerini tercih ederek hayatlarını garanti altına alabilir. Yatırım amacıyla kullanıldığında ayar ve gramaj bakımından satın alma işlemleri gerçekleştirirken dikkatli olmakta fayda vardır. Kuyumcuya gittiğinizde hangi ayarda bir altın tercih edeceğinizi söyleyerek işinizi daha da kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında 8 ayar altın bilezik tercih edecekseniz 22 ve 24 ayara göre daha uygun olduğunu düşünebilirsiniz. Altının üzerinde uygulanan işçiliğe göre fiyatları değişkenlik göstermekle birlikte dünya üzerinde altın gibi madenin gramaj olarak fiyatlandırması genellikle sabittir. Ülkelerin yaşadığı kur değişikliklerinden etkilenen altın madeni fiyatlandırma aşamasında dünya genelinde kurlardan dolayı artış ya da azalış gösterebilir. Altın bilezik kelepçe sıklıkla kayınvalide ya da kayın babaların gelinlerine düğünlerde hediye etmek amacıyla kullandıkları ürünler arasında yer alır. Gelinlerin elbiseleri içerisinde şıklığını tamamlayan bu ürün gösterişli tasarımı ile alışılmışın dışında bir şıklık sağlar.

Altın Bilezik Fiyatları

Günümüzde altın etkisini yüzyıllar boyunca koruyarak birçok insanın gerek yatırım gerekse hediye amacıyla tercih etme sebebidir. Altın bilezik fiyatları genellikle ürünün ayar ve gramajına göre değişiklik gösterir. 22 ayar bir altın bilezik ile 14 ya da 8 ayar bir altın bileziğin fiyatı kullanılan işçiliğin zorluğuna ve altının ayarına göre belirlenir. Diğer yandan gramaj olarak da fiyatlandırılabilir. Altın çok değerli bir madendir ve kadınlar bu madeni günlük hayatlarında aksesuar olarak kullanır. Bilezik olarak tercih edilen altın madeni küpe, kolye, yüzük olarak da seçilebilir. Kuyumcular altın madenini işledikten sonra birtakım aşamalardan geçirir ve kullanıcılarına sunar. Müşteriler ise ihtiyaçlarına uygun altın bilezik çeşitlerini satın alarak yatırım ya da hediye amacıyla kullanır. Eski çağlardan beri değerini kaybetmeyen altın ilerleyen yıllarda da dünya üzerinde birçok insanın ilgi odağı olmaya devam edebilir. Ürün için sipariş vermeden önce cimri.com’u ziyaret ederek fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery