• Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba ürününün 0 adet mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun mağaza fiyatlarını inceleyip, mağazaya git butonuna tıklayarak keyifle alışverişinizi gerçekleştirin. Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba özelliklerini inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin. Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba yorumları okuyup, sizde yorum bırakabilirsiniz.

İlgili Etiketler

  pusetbebek arabası

Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Ağırlık Belirtilmemiş
Akü Voltaj 12 Volt
Boy 134 cm
Emniyet Kemeri Var
 • Baby&Toys Ford Ranger uzaktan kumandalı akülü arabanın 12 volt aküsü bulunmaktadır.
 • Unisex olarak üretilen bu akülü araba hem kız hem de erkek çocukların kullanımına uygundur.
 • 3-7 yaş arası çocukların kullanılması için üretilen bu akülü araba iki kişiliktir.
daha fazla göster
Bu ürünün satışını yapan mağazamız bulunmamaktadır.

Özellikler

 • Genel Özellikler
 • Akü Voltaj12 Volt
 • Emniyet KemeriVar Var
 • Kişi Sayısıİki Kişilik
 • Taşıma KapasitesiBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Ürün TipiKumandalı
 • VitesBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Vites SayısıBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Yaş Aralığı3 - 7 Yaş
 • Diğer Özellikler
 • KornaBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Led FarBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Maksimum HızBelirtilmemiş Belirtilmemiş
 • Uzaktan KumandaVar Var

Yorumlar

Çok İyi
16 Kişi
İyi
3 Kişi
Vasat
0 Kişi
Kötü
1 Kişi
Çok Kötü
1 Kişi
Sen de düşüncelerini diğer kullanıcılarla
paylaşmak ister misin?
05.11.2019 11:39malzeme kalitesi baya iyi 12v olması ve çift kişilik olması büyük avantaj ayrıca uzaktan kumandalı olması sayesinde daha güvenli.
27.02.2019 23:1312v ideal olmuş daha hızlısı bizi korkuturdu akülü arabaların içinde hiçte fena değil kalitesi fiyatı iyi oğlumda çok mutlu şarj etmesi falan kolay iyi de çalışıyo sorun yok
27.02.2019 20:10 Basit bir oyuncak gibi dursa da çocuklar için çok iyi bir şey. İki oğlum da kullansın diye aldım çok sevdiler. Parkta bahçede falan rahat sürüyorlar. Elektrik olarak az yakıyor diyebilirim
26.02.2019 20:20uzaktan kumandası sayesinde güvenlik anlamında içim çok rahat ediyor. oyuncak olmasına rağmen çok hızlı gidiyor çünkü. aküsü 12v olduğu için birkaç gün boyunca dayanıyor.
26.02.2019 20:18Hem akülü hem uzaktan kumandalı olması gerçekten çok hoşuma gitti. Aslanıma hemen bir tane aldım. Güzel bir doğumgünü hediyesi oldu. Sadece sarjı çabuk tükeniyor.
25.02.2019 10:133 yaş ve üstü çocuklar için tasarlanmış olan bu ürün 12 Volt akülü modeliyle çocuklar kendileri rahatça kullanabiliyor, ayrıca iki hız seçeneğine sahiptir.
24.02.2019 19:01Tasarımı muhteşem lisanslı olduğundan dolayı gerçekten orjinale çok yakın bir tasarım olmuş güvenlik açısından da uzaktan kumandalı olması büyük artı.
24.02.2019 18:01ınsanın cocuk olası gelıyo. dunyanın parasını verıp de aldım umarım cocugum da uzun sure kullanır tek kullanımlık hevesı olmaz.
23.02.2019 12:01erkek çocuğun mu var derdin var.Geçen gün bir avmde görüp istedi almak gibi bir niyetim yoktu aslında internette uygun fiyata bulunca eşim almış.7 yaşa kadar kullanım sağlıyor konforlu ve çocuk sağlığına uygun.
24.12.2018 18:38Şekil ve tasarım açısından harika bir araba gerçekten tasarım olarak orijinal modeline çok benzeyen bir araç ve zaten lisanslı olması da bunun en büyük göstergesi kullanım olarak da çok rahat çocuğum çok çok severek kullanıyor ve çok eğleniyor kullanırken hem bu araba sayesinde artık sözümüzü de çok daha fazla dinliyor arabasından mahrum kalmamak için bizim açımızdan da kumanda sayesinde hem kullanım rahatlığı hem de güvenlik açısından da bizim kafamızı çok rahatlatıyor.
Daha Fazlasını Gör

İnceleme

14.09.2018Yazan:Editor Admin

Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

En ucuz ve en uygun fiyat alternatiflerini Cimri.com’da bulabileceğiniz Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba teknik detayları, tasarımı ve öne çıkan tüm özellikleri mercek altında.
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba

Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba ürünü dilediğiniz mağaza içerisinden ücretsiz kargo ve bkm express seçenekleri ile en uygun fiyat karşılaştırması yap!

Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba özelliklerini ve Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba yorumlarını inceleyerek ürün hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Cimri'nin Seçimi
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Baby&Toys Ford Ranger Kırmızı 12V Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
Tomolco HL-208 Uzaktan Kumandalı Akülü Araba
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
Baby&Toys Samy 12V Tek Kişilik Akülü Araba Kırmızı
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da