track source
track source
track source

Ahşap Oyuncaklar

Ahşap Oyuncaklar Fiyatları

514 Ürün gösteriliyor.
Ahşap Oyuncaklar fiyatları ve çeşitleri cimri.com'da! Süpermarket kategorisine ait diğer ürün seçeneklerini incelemek isterseniz aşağıdaki linkleri gezebilirsiniz.
 • Akülü Araba Fiyatları
 • Ana Kucağı Fiyatları
 • Ana Kucağı Bel Desteği Fiyatları
 • Ana Kucağı Sinekliği Fiyatları
 • Sıkça Sorulan Sorular

  En Çok İncelenen Ahşap Oyuncaklar Markaları Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Ahşap Oyuncaklar markası:

  En Çok İncelenen Ahşap Oyuncaklar Ürünleri Hangileridir?

  2021 yılı Ahşap Oyuncaklar Fiyatları ne kadar?

  Cimri.com
  21 Haziran 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 514 Ahşap Oyuncaklar modeli içerisinde en ucuz Ahşap Oyuncaklar fiyatı 6.8 TL iken, en yüksek Ahşap Oyuncaklar fiyatı 4800.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Ahşap Oyuncaklar fiyatlarının ortalaması alındığında ise 21 Haziran 2021 tarihinde ortalama Ahşap Oyuncaklar fiyatı ise 168.54 TL olarak sitemizde yer alıyor.

  En Çok İndirim Bulunan Ahşap Oyuncaklar Ürünleri Hangileridir?

  Cimri.com
  Cimri.com'da yer alan Ahşap Oyuncaklar modelleri arasında en çok indirim bulunan 5 Ahşap Oyuncaklar modeli:
  Cimri'nin Seçimi
  Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

  Ahşap Oyuncak

  Çocuklar her geçen gün hızlıca gelişim göstererek öğrenme becerilerini geliştirir ve büyür. Çocukların gelişimi desteklemekte besinlerden sonra oyuncaklar oldukça etkili olur. Çocukların gelişimleri işitsel, görsel ve fiziksel olarak oynadıkları oyunlar sayesinde sağlıklı bir şekilde sağlanabilir. Oyuncaklar da özellikle günümüzde bu aktiviteleri en iyi şekilde yapabilecekleri çeşitlilikte üretilerek çocukların gelişimlerine yardımcı olur. Çocukların oyuncak tercihleri, zararlı kimyasal madde ya da zararlı ham madde içermeyen modellerden yana kullanılması gerekir. Ahşap oyuncakları, doğal bir ham maddeden üretilir olması nedeniyle çocuklara sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilme imkanı sunar. Ahşap oyuncaklar günümüzde eskisi gibi el işçiliği ya da modern teknik yöntemler kullanılarak üretilir. El işçiliği ile yapılan ahşap oyuncak modelleri çeşitliliği, modern tekniklerle yapılan ahşap oyuncak maddelerinden daha az çeşitlilikte olabilir. Çünkü el işçiliği ile oluşturulan figürlerin yapımı daha zordur ve uzun süre alabilir. Dayanıklı ve doğal yapıları nedeniyle üretim tekniği ne olursa olsun ahşap oyuncaklar sıklıkla kullanıcıların tercih ederek kullandığı oyuncak çeşitleri arasında yer alır.

  Ahşap Oyuncak Modelleri

  Teknolojik gelişmelerden önce oyuncaklar, bez, ahşap gibi kolay bulunabilen malzemelerden el işçiliği ile yapılır. Fakat günümüzde teknik yöntemlerle farklı çeşitlerde ve farklı malzeme türlerinden oyuncaklar üretilir. At figürleri oyuncaklarda sıklıkla kullanılan bir hayvan figürüdür. Özellikle belli yaş grubu çocukların üzerinde benerek eğlenebilecekleri formlarda ve ebatlarda oyuncak çeşitleri bulunur. Ahşap oyuncak at modelleri çeşitli renklerde ve yaş grubuna göre farklı boyutlarda çeşitli seçenekler ile üretilir. Her çocuğun gelişimi farklı olduğu için aynı yaş grubunda olmasına rağmen farklı boylarda olabilirler. Hem evde sabit formlarda hem de dışarıda kullanılabilecek ahşap oyuncaklar bisiklet formunda tasarlanıp kullanılabilir. Binilebilir ahşap bisiklet modellerin dışında küçük formda çocukların elleri ile sürebilecekleri boyutlarda da tasarlanıp satışa sunulur. Bisiklet, figür olarak sıklıkla kullanılan oyuncaklarda özellikle hareketli çocuklar için oldukça eğlenceli bir oyuncak modeli olur. Eskiden el işçiliği ile yapılan ahşap oyuncaklarda sıklıkla kullanılan beşikler, günümüzde farklı yöntemler ile daha farklı sistem ve detaylara sahip olarak tasarlanarak oyuncak çeşitleri arasında yer alır. Günümüzde ahşap oyuncak beşik çeşitleri hem geleneksel hem de modern detaylar taşır ve özellikle evcilik oynayan çocuklar için çok tercih edilen oyuncak modellerinden biridir. Çocuklar oyun içerisinde bebekleri sıklıkla kullanır ve bebek oyuncaklar için yapılan farklı aksesuarlar da bu noktada tercih edilir. Ahşap oyuncak bebek yatağı da bebeklerle oynanan oyunların için vazgeçilmez bir oyuncak modeli olarak öne çıkar. Böylece çocuğunuz hayalinde kurduğu oyunu çok daha rahat bir şekilde oynayabilir. Çocuğunuzun oyuna eşlik edecek birçok farklı oyuncak daha bulunur. Ahşap oyuncak bebek evi, farklı oyunlar kurmak ve oynamak için ideal seçeneklerden biridir. Ahşap bebek evlerin, çok farklı şekilde tasarlanmış modelleri ve rengarenk renklere sahip çeşitleri bulunur. Ahşap oyuncakların uzun süre kullanım imkanı sunması, bütçenize de katkı sağlar.

  Ahşap Oyuncak Fiyatları

  Ahşap oyuncaklar diğer oyuncak türlerinden daha farklı olarak sağlıklı kullanım sunan doğal malzemelerden yapılır. Bu sayede uzun ömürlü olarak da kullanılır. Ahşap oyuncak fiyatları, yapımında kullanılan ahşabın kalitesi, şekillendirilen ahşabın boyutları ve figürlerindeki işçiliğin hassasiyet derecesine göre farklı aralıklarda belirlenir. Ahşap oyuncakların fiyatlarındaki en etkili unsur malzeme kalitesi ve boyutları olur. Yarış pisti gibi çocukların severek kullandığı ahşap oyuncak modellerinin fiyatları, ahşap figürler içeren oyuncaklardan daha farklıdır. Ahşap oyuncaklar birbirinden farklı çeşitlerde şekillendirilip çeşitli figürlerde kurgulanır. Sonrasında çocukların yaş aralıklarına göre farklı kullanım içerikleri ile üretilir. Renklendirilmiş ahşap oyuncakların fiyatları ham olarak kullanılan ahşap oyuncaklara göre daha yüksek olabilir. Herkesin bütçesine uygun farklı boyutlarda ve fiyatlarda ahşap oyuncak modelleri bulunur. Ahşaptan yapılan gelişimi destekleyen oyun setleri ise uygun bütçeleri nedeniyle sıklıkla tercih edilir. Tekli olarak satışa sunulan ahşap oyuncakların fiyatları set halinde satılan ürünlere göre daha uygun olsa da içerik olarak setler daha ekonomik olabilir.

  Ahşap Oyuncak Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Oyuncak seçimlerinde dikkat edilmesi gereken ilk özellik oyuncağın içeriğinin çocukların yaş grubuna uygun olmasıdır. Yaş gruplarına göre öğrenme becerileri değişen çocuklara, öğrenme yetilerini güçlendirmek için uygun içeriklere sahip olan oyuncak çeşitlerini sunmak gerekir. Doğal, sağlıklı yapısı ve uzun ömürlü kullanımı sebebiyle ahşap oyuncaklardan çocuklarınız için yapbozlar, bloklar ve bütünleme oyunlarını tercih etmek, görsel becerilerin gelişmesine yardımcı olur. Yaş grubu daha küçük çocuklar için görsel olarak çok daha renkli ve dikkat çekici hayvan figürlerinden tasarlanmış ahşap oyuncaklar seçilebilir. Daha büyük yaş grubunda yer alan çocuklar için; neden-sonuç ilişkisi kurabilme yetilerini geliştirmek ve eğlenceli oyunlar oynayabilmeleri amacıyla fazla figüre sahip, araba yarış pistleri ve buna benzer içerikli tasarlanmış ahşap oyuncak setleri tercih edilir. Ahşap oyuncaklar bazı kişiler için koleksiyon ya da süs eşyası olarak tercih edilebilir. Çok küçük bebeklerin oynaması için çeşitli figürlerin asılabileceği ahşap oyuncak askısı kullanılır. Bu askılar iki ayak arasında bir çubuk üzerine çeşitli sayıda oyuncak asma imkanı sunar. Bu ürün dekoratif olarak da iyi bir seçim olur.

  Bizi Takip Edin!

  Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
  Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

  AppStoreGoogle PlayAppGallery