cimri-logo
cimri-finans-logo
Mobil uygulamayı indir

Ahşap Kapaklı Saklama Kabı

arama sonuçları

Ahşap Kapaklı Saklama Kabı Fiyatları

 - 1.971 Ürün
Alt Kategoriler
Baharat Setleri
Saklama Kabı
Pekmez
Dolap İçi Düzenleyici
Banyo Seti
Ekmek Saklama Kabı
Makyaj Setleri
Plastik Kap
Bakraç
Aesco 600 ml Bambu Kapaklı ve Kaşıklı Kare Cam Kavanoz, Vakumlu Ahşap Kapaklı Baharatlık, Kendinden Kaşık Yuvalı Şeker, Kahve ve Banyo Tuzu Saklama Kabı
Yeni

Aesco 600 ml Bambu Kapaklı ve Kaşıklı Kare Cam Kavanoz, Vakumlu Ahşap Kapaklı Baharatlık, Kendinden Kaşık Yuvalı Şeker, Kahve ve Banyo Tuzu Saklama Kabı

En Ucuz
715,35 TL
Hepsiburada
Aesco 450 ml Akasya Ahşap Kapaklı ve Kaşıklı Cam Bal Kavanozu - Vakumlu Kahvaltılık Bal, Reçel ve Pekmez Saklama Kabı - Sofralar Için Doğal Cam Sunumluk
Yeni

Aesco 450 ml Akasya Ahşap Kapaklı ve Kaşıklı Cam Bal Kavanozu - Vakumlu Kahvaltılık Bal, Reçel ve Pekmez Saklama Kabı - Sofralar Için Doğal Cam Sunumluk

En Ucuz
816,85 TL
Hepsiburada
Yağmur Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)
Yeni

Yağmur Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)

En Ucuz
481,15 TL
Hepsiburada
Yağmur Store Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML
Yeni

Yağmur Store Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML

En Ucuz
1.747,70 TL
Hepsiburada
Yağmur Store 600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz
Yeni

Yağmur Store 600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz

En Ucuz
936,70 TL
Hepsiburada
600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz - 0,1 kg

600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz - 0,1 kg

En Ucuz
1.852,54 TL
Hepsiburada
HBMB Store Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML
Yeni

HBMB Store Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML

En Ucuz
1.747,70 TL
Hepsiburada
HBMB Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)
Yeni

HBMB Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)

En Ucuz
481,15 TL
Hepsiburada
Palmira Demir Doğal Bambu Ahşap Baharatlık – Kapaklı Silindir Saklama Kabı | 9X10 cm El Yapımı Mutfak Düzeni
Yeni

Palmira Demir Doğal Bambu Ahşap Baharatlık – Kapaklı Silindir Saklama Kabı | 9X10 cm El Yapımı Mutfak Düzeni

En Ucuz
936,70 TL
Hepsiburada
Palmira Demir 600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz
Yeni

Palmira Demir 600 ml Çizgili Kavanoz - Yuvarlak Ahşap Kapaklı Hava Geçirmez, Tatlı, Baharat, Gıda Saklama Kabı, Kokusuz Dayanıklı Cam Saklama Kabı, Kavanoz

En Ucuz
936,70 TL
Hepsiburada
Palmira Demir Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML
Yeni

Palmira Demir Vakumlu 3lü Bambu Saklama Kabı Seti, 2800 Mililitre, Mika Plastik, Sert Dayanıklı, Hava Ile Temas Etmez Sızdırmaz Kapak, Ahşap Kapaklı, 700ML X2 ve 1400ML

En Ucuz
1.747,70 TL
Hepsiburada
Esmo Home Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1

Esmo Home Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1

En Ucuz
674,89 TL
Hepsiburada
4’lü 1800 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı
Yeni

4’lü 1800 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı

En Ucuz
3.399,90 TL
Amazon
2’li 1200 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı
Yeni

2’li 1200 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı

En Ucuz
999,90 TL
Amazon
Nacario Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru
Yeni

Nacario Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru

En Ucuz
674,98 TL
Hepsiburada
Nacario Amberhaus 450 ml Akasya Ahşap Kapaklı ve Kaşıklı Cam Bal Kavanozu - Vakumlu Kahvaltılık Bal, Reçel ve Pekmez Saklama Kabı - Sofralar Için Doğal Cam Sunumluk
Yeni

Nacario Amberhaus 450 ml Akasya Ahşap Kapaklı ve Kaşıklı Cam Bal Kavanozu - Vakumlu Kahvaltılık Bal, Reçel ve Pekmez Saklama Kabı - Sofralar Için Doğal Cam Sunumluk

En Ucuz
675 TL
Hepsiburada
Maxi Trendy Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1
Yeni

Maxi Trendy Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1

En Ucuz
967,94 TL
Hepsiburada
CetKing Coco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru

CetKing Coco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru

En Ucuz
1.093,09 TL
Hepsiburada
Zg Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)
Yeni

Zg Store Cam Kavanoz Seti, 350 Ml, Mantar Kapaklı, Ahşap Bal Kaşığı Ile, Mutfak Saklama Kabı (2)

En Ucuz
481,15 TL
Hepsiburada
Aesco Doğal Bambu Ahşap Baharatlık – Kapaklı Silindir Saklama Kabı | 9X10 cm El Yapımı Mutfak Düzeni
Yeni

Aesco Doğal Bambu Ahşap Baharatlık – Kapaklı Silindir Saklama Kabı | 9X10 cm El Yapımı Mutfak Düzeni

En Ucuz
936,70 TL
Hepsiburada
Aesco Düz Desenli Cam Saklama Kabı - Hava Geçirmez Ahşap Kapaklı, Lüks Mutfak ve Restoran Kullanımı Için (250 Ml)
Yeni

Aesco Düz Desenli Cam Saklama Kabı - Hava Geçirmez Ahşap Kapaklı, Lüks Mutfak ve Restoran Kullanımı Için (250 Ml)

En Ucuz
571,66 TL
Hepsiburada
Esmo Home Düz Desenli Cam Saklama Kabı - Hava Geçirmez Ahşap Kapaklı, Lüks Mutfak ve Restoran Kullanımı Için (250 Ml) - 0 Siyah - Option-1

Esmo Home Düz Desenli Cam Saklama Kabı - Hava Geçirmez Ahşap Kapaklı, Lüks Mutfak ve Restoran Kullanımı Için (250 Ml) - 0 Siyah - Option-1

En Ucuz
637,20 TL
Hepsiburada
3’lü 1200 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı
Yeni

3’lü 1200 ml Ahşap Kapaklı Cam Kavanoz Seti, Çizgili Şeffaf Erzak Saklama Kabı, Kahve Makarna Bakliyat Kuruyemiş ve Kuru Gıdalar İçin Kavanoz Takımı

En Ucuz
1.699,90 TL
Amazon
Palmira Demir Doğal Akasya Ahşap Kapaklı Cam Saklama Kabı - 300 ml Vakumlu Kare Kavanoz, Hava Almaz Baharatlık ve Erzak Kabı
Yeni

Palmira Demir Doğal Akasya Ahşap Kapaklı Cam Saklama Kabı - 300 ml Vakumlu Kare Kavanoz, Hava Almaz Baharatlık ve Erzak Kabı

En Ucuz
593,57 TL
Hepsiburada
Aesco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru
Yeni

Aesco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru

En Ucuz
555,24 TL
Hepsiburada
Frefly Store Madame Coco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru
Yeni

Frefly Store Madame Coco Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 500 Ml, Soft Ekru

En Ucuz
1.213,45 TL
Hepsiburada
Gndz Store Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1

Gndz Store Magou 2'li Ahşap Kapaklı Saklama Kabı, 1000 Ml, Soft Ekru - 0 Siyah - Option-1

En Ucuz
674,05 TL
Hepsiburada
Ahşap Kapaklı 500ML Saklama Kabı

Ahşap Kapaklı 500ML Saklama Kabı

En Ucuz
873,20 TL
Hepsiburada
Ağacı Kapaklı Borosilikat Cam Bal Kavanozu ve Bal Kaşığı Modern Kahvaltılık Saklama Kabı Borosilikat Cam Bal Kavanozu Ahşap Kapaklı ve Kepçeli Şık Bal Sunumluk 280ML

Ağacı Kapaklı Borosilikat Cam Bal Kavanozu ve Bal Kaşığı Modern Kahvaltılık Saklama Kabı Borosilikat Cam Bal Kavanozu Ahşap Kapaklı ve Kepçeli Şık Bal Sunumluk 280ML

En Ucuz
1.253,75 TL
Hepsiburada
Leela Home 6'lı Set Ahşap Desen Kapaklı Cam Saklama Kabı 1350 ML - Koyu Kahve
Yeni

Leela Home 6'lı Set Ahşap Desen Kapaklı Cam Saklama Kabı 1350 ML - Koyu Kahve

En Ucuz
819,80 TL
idefix
Feyza Design Çok Amaçlı Rende, Karıştırma ve Saklama Kabı Seti – 16, 20, 24 Cm, Kapaklı - Ahşap - Seçenek 1

Feyza Design Çok Amaçlı Rende, Karıştırma ve Saklama Kabı Seti – 16, 20, 24 Cm, Kapaklı - Ahşap - Seçenek 1

En Ucuz
3.850 TL
Hepsiburada
İLİVA Ahşap Standlı Kapaklı 2 Bölmeli Saklama Kabı, Kare Kahvaltılık, Çerezlik, Kahvaltı Sunum Seti

İLİVA Ahşap Standlı Kapaklı 2 Bölmeli Saklama Kabı, Kare Kahvaltılık, Çerezlik, Kahvaltı Sunum Seti

En Ucuz
389,99 TL
Hepsiburada
Türkiye'nin en kapsamlı ürün fiyatı ve mağaza karşılaştırma sitesinde milyonlarca kişiye ulaşın!
Mağazanızı Cimri'ye Taşıyın