Zigon Sehpa

Zigon Sehpa Fiyatları

1146 Ürün gösteriliyor.
Markalar
Zigon Sehpa fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Zigon Sehpa modelleri ve Zigon Sehpa fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Zigon Sehpa kategorisinde en favori markalar şu şekilde: Diğer, Retro, Else, Allmode, Exclusive. 1146 adet Zigon Sehpa fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!

Sıkça Sorulan Sorular

En Çok İncelenen Zigon Sehpa Markaları Hangileridir?

Cimri.com
Cimri.com'da ziyaretçilerin ürünlerini en çok inceledikleri 5 Zigon Sehpa markası:

En Çok İncelenen Zigon Sehpa Ürünleri Hangileridir?

2021 yılı Zigon Sehpa Fiyatları ne kadar?

Cimri.com
23 Nisan 2021 tarihinde Cimri.com’da yer alan 1146 Zigon Sehpa modeli içerisinde en ucuz Zigon Sehpa fiyatı 49.9 TL iken, en yüksek Zigon Sehpa fiyatı 5069.0 TL olarak sitemizde yer alıyor. Tüm Zigon Sehpa fiyatlarının ortalaması alındığında ise 23 Nisan 2021 tarihinde ortalama Zigon Sehpa fiyatı ise 213.74 TL olarak sitemizde yer alıyor.

En Çok İndirim Bulunan Zigon Sehpa Ürünleri Hangileridir?

Cimri'nin Seçimi
House Line Toskana Ceviz Zigon Sehpa
House Line Toskana Ceviz Zigon Sehpa
En Ucuz Fiyatlarla Yakında Cimri.com'da
Market Broşürleriİndirimli ÜrünlerKampanyalar ve İndirim KuponlarıGünün FırsatlarıÜye Ol

Zigon Sehpa

Oturma odası, yemek odası veya salonda mobilyaları tamamlayan ve küçük ebatları sayesinde iç içe geçirilerek kullanılan ürünler zigon sehpalardır. Zigon sehpa üzerine bir şeyler koymak için tasarlanan ve kullanılmadığı zaman az yer kaplayan dekoratif ürünler arasında yer alır. Plastik, metal veya ahşap kullanılarak tasarlanan ürünler iç içe geçen fonksiyonel ve pratik ürünlerdendir. Ev dekorasyonlarının tamamlayıcı olan zigon sehpalar, şık ve estetik tasarıma sahiptir. Üzerine kitap, dergi, vazo gibi malzemeler de konulan ürünlerin asıl amacı ise yapılan ikramların kolay servis edilmesini sağlar. Farklı ebatlarda ve iç içe geçen yapıda tasarlanan bu ürünler küçük ve ergonomik masalar olarak da kullanıcıların karşısına çıkar. Ofis veya iş yerlerinde de kullanım avantajı sağlayan zigon sehpalar; 2’li, 3’lü veya 4’lü olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Onlarca farklı model ve renkte tasarlanan zigon sehpalar, kaliteli ve uzun yıllar kullanıma dayanıklı şekilde üretilir. İşlevsel olması sebebiyle birçok kullanıcı oturma ve misafir odasında zigon sehpa tercih eder. 

Zigon Sehpa Modelleri ve Özellikleri

Son yıllarda dekorasyonu tamamlayan en önemli parçalardan biri kabul edilen zigon sehpalar, farklı materyaller kullanılarak çeşitli tasarımlarda kullanıcıların beğenisine sunulur. Canlı renklere ve şık görünüme sahip zigon sehpa modelleri, klasik veya modern tasarımlara uyumlu şekilde üretilir. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan ürünler ile ikramları zahmetsizce servis etmek mümkündür. Ahşap kullanılarak tasarlanan 4 lü zigon sehpa, metal ayaklara sahip bir şekilde üretilirken ayakları ahşap olarak da üretilir. Metal ve ahşabın bir araya gelmesi ile modern  tarzda tasarlanan zigon sehpa yuvarlak, kare veya dikdörtgen şekillerde üretilir. Oval olarak da tasarlanan zigon sehpalar, beyaz, sarı, mavi, turkuaz veya pembe gibi birçok farklı renk seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkar. Sade desene sahip ürünler, daha çok tercih edilirken modern tasarımlarda genellikle mermer veya cam yüzeye sahip ürünler tercih edilir. Mermerin şık görünümü ve parlak yüzeyi metal ayaklar ile bütünleştirilerek siyah ve beyaz renk seçeneklerinde satışa sunulur. Mermer olan bu ürünler kanserojen madde içermez ve antibakteriyel özelliklere sahip şekilde üretilir. Zigon sehpa takımının tercih edilen bir diğer tasarımı da 3’lü olarak üretilen çeşididir. Zigon sehpa 3 lü modelleri farklı renk seçeneklerine sahip olarak farklı yüksekliklerde üretilir. İç içe geçmeli olarak tasarlanan 3’lü modellerin bazıları yan yana dizilerek piramit model olarak da kullanılır. Bu model sehpalar, petek tasarıma sahiptir ve yan yana konumlandırıldığında büyük orta sehpa görevi de görür. Zigon sehpaların tasarımında kullanılan bir diğer materyal de camdır. Zigon sehpa cam kullanılarak tasarlanan modeller, şık tasarıma sahiptir ve özellikle modern tasarımları tamamlayan işlevsel ürünlerdendir. Çizilmelere karşı dayanıklı materyal kullanılarak üretilen zigon sehpalar 3 veya 4 ayaklı olarak tasarlanırken ayakları yuvarlak bir tasarıma sahip olan modeller de mevcuttur. 3’lü ve 4’lü olarak tasarlanan ve her boyunda beyaz, mavi, pembe ya da mor gibi renklerden biri kullanılarak tasarlanır. Zigon sehpa renkli modelleri; perde, halı veya koltuk renkleri ile kolayca uyum sağlar. 

Zigon Sehpa Fiyatları

Yaşam alanlarının en işlevsel kullanılan ürünlerinden biri olan zigon sehpalar pratik kullanımı sayesinde birçok kullanıcının vazgeçilmez ürünleri arasındadır. Çok farklı tasarımlar kullanılarak elde edilen bu ürünler farklı fiyat seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulur. Zigon sehpa fiyatlarını etkileyen birden çok faktör vardır. Zigon sehpa fiyatları ürünlerin modeline, markasına, ürün adedine ve ürünün tasarımında kullanılan malzemelerin kalitesine göre değişir. Sehpanın üretiminde kullanılan malzemeler ve bu malzemelerin kalitesi fiyata etki eden en önemli faktördür. Şık ve kullanışlı modeller elde etmek için her üründe ayrı bir işçilik uygulanır ve işçilik de fiyatlandırmada göz önünde bulundurulur. Ürünlerin ayaklarının yapımında kullanılan malzemeler de fiyata etki eder. Aynı malzeme kullanılarak üretilen metal ayaklı zigon sehpa ile nikel kaplama ayağa sahip ürün arasında fiyat farkları olur. Ahşap zigon sehpalar ürünün yapımında kullanılan ağaç da fiyata etki eder. Sıkıştırılmış ahşap kullanılarak elde edilen ürün daha uygun fiyatta satışa sunulurken ceviz ağacı kullanılarak tasarlanan ürün daha yüksek fiyatlarda satışa sunulur. Bütçenize en uygun zigon sehpa satın almadan önce cimri.com internet sayfasından ürünlerin fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz. 

Zigon Sehpa Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Dekorasyonları tamamlayan parçalardan biri olan zigon sehpalar birçok farklı tasarım seçeneği ile kullanıcıların karşısına çıkar. Zigon sehpa çeşitlerinin rengi ve tasarımı satın alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerden sadece biridir. Mobilyalarınızın rengini ve ev dekorasyonu göz önünde bulundurarak zigon sehpa satın alabilirsiniz. Bir yerden başka bir yere pratik bir şekilde taşımak için zigon sehpa tekerlekli modelini tercih edebilirsiniz. Farklı boyutlarda tasarlanan zigon sehpaların kullanım amacını göz önünde bulundurarak adet sayısına ve ürünün büyüklüğüne dikkat edebilirsiniz. Evde konumlandıracağız alan küçük ise katlanan zigon sehpa çeşitlerini tercih ederek yer tasarrufu sağlayabilirsiniz. Zigon sehpaların temizliği doğru yapılırsa uzun süreli kullanım için uygundur. Bu ürünleri satın alırken ayaklarının yapımında kullanılan malzemenin kalitesini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Şık ve modern bir ev dekorasyonuna sahipseniz dekorasyonu tamamlamak için zigon sehpa aynalı modellerini inceleyebilirsiniz. Tamamen ahşap kullanılarak tasarlanan ürünlerin düzenli bakımda uzun süre kullanılması mümkündür. Daha dayanıklı olması açısından ceviz ağacından yapılan modelleri tercih edebilirsiniz.

Bizi Takip Edin!

Copyright © 2007 – 2021 Cimri A.Ş. Cimri markası ve logosu, Cimri A.Ş.'nin tescilli markasıdır.
Tüm hakları saklıdır. Bu siteyi ziyaret edenler Kullanıcı Sözleşmesini okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.

AppStoreGoogle PlayAppGallery