Yer / Yüzey Kaplamaları

En Ucuz Yer / Yüzey Kaplamaları Fiyatları

1045 ürün gösteriliyor.
Yer / Yüzey Kaplamaları fiyatlarını ve özelliklerini en popüler, en ucuz, en yeni ürünler olarak gruplayabilirsiniz. Yer / Yüzey Kaplamaları modelleri ve Yer / Yüzey Kaplamaları fiyatları karşılaştırma listesine ekleyerek size en uygun seçenekleri tek ekranda inceleyin. Yer / Yüzey Kaplamaları kategorisinde en favori alt kategoriler şu şekilde: Seramik Karo / Fayans, Mozaik Kaplama, Parke, Granit, Traverten. 1045 adet Yer / Yüzey Kaplamaları fiyatlarını karşılaştırmaya başlayabilirsin!
Cimri'nin Seçimi

Yer Yüzey Kaplamaları Ne İşe Yarar?

Yer yüzey kaplamaları evinizin ya da işyerinizin istediğiniz odasına uygulayabileceğiniz ve kendi zevkinize göre dizayn edebileceğiniz kaplamaların tümüne verilen genel bir isimdir. Sadece odaların yerleri değil banyo ve mutfak fayansları, ya da mutfak duvarlarının bir kısmını da dilediğiniz gibi seçebilirsiniz.

Yer Yüzey Kaplamaları Seçimi Nasıl Yapılmalıdır?

Yer yüzey kaplamalarını seçerken öncelikle bütçenizi belirlemenizde fayda vardır. Daha sonrasında kaplayacağınız alanında dekorasyonu oldukça önemlidir. Dekorasyona uygun bir kaplama deseni ya da rengi seçmelisiniz ki odanıza uyum sağlamalı ve şık görünmelidir. Kullanılan malzemenin kalitesi de dekorasyon kadar önemlidir.

Yer Yüzey Kaplamaları Ürünleri Nelerdir?

Tezgah üstü kaplamaları, havuz kaplamaları, duvar kaplamaları ve diğer çeşitli amaçlarla kullanabileceğiniz kaplama çeşidi olan mozaik kaplama popüler kaplamalar arasında yer almaktadır. Havuz mozaikleri, havuzların içini kaplamakta kullanılırken, çeşitli mozaikler kullanılarak evlerin dış cepheleri de kaplanabilmekte, dış cephelerde çeşitli desenler oluşturulabilmektedir. Bunun yanında mutfak ve banyolar gibi ıslak zemin duvarlarında da uygulanmaktadır. Mozaiklerin pek çok farklı çeşidi vardır. Bunlardan biri de cam mozaiktir. Cam mozaik, cam hurdaları ve cam boyalarından imal edilir. Hurda camlar, toz haline getirildikten sonra renklendirilir ve şekillendirilerek fırına sürülür. Böylece yepyeni cam mozaikler üretilmiş olur. Bu mozaiklerden desen yapılabilir. Yer ve yüzey kaplamaları kategorisinde bulunan seramik karo ve fayanslar, evlerinizdeki yerlerin daha güzel ve şık görünmesini sağlamaktadır. Döşemeye başlamadan önce mutlaka ürünün üzerindeki isim, renk, ebat, kalite işaretlerine ve renk tonuna dikkat etmeniz gerekmektedir. Renk tonunun dekor ile uyum içerisinde olmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Satın alırken, aynı boyut ve lotta olmasına özen göstermeniz ve döşeyecek olan kişilerin güvenilir olmasına emin olmanız gerekmektedir. Uygulama yapılacak yüzey, önceden dikkatli bir şekilde kontrol edilmeli ve seramik karoların döşeneceği yüzeydeki toz veya kum gibi parçalar mutlaka temizlenmelidir. Bir evin dekorasyonunu gösteren en önemli unsurlardan biri şüphesiz parkedir. Günümüzde birçok renk ve desende parke çeşidi bulunmaktadır. Parke, su geçirmez, tutkallanmış bir plakanın etrafına inşa edilmiş, dört farklı tabakadan oluşan bir zemin çeşididir. Yer yüzey kaplamaları ürünleri arasında yer alan traverten de oldukça tercih edilen kaplamalar arasında yer almaktadır. Sizde ihtiyacınıza göre olan tüm bu ürünleri incelemek istiyorsanız oto, bahçe, yapı market kategorisi adı altında istediğiniz sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Yer Yüzey Kaplamaları Ürünlerinin Fiyat Aralığı Nedir?

Yer yüzey kaplamaları ürünlerinin fiyat aralığı marka, model ve kullanılan malzemeye göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle belirli bir fiyatı olmadığı gibi belirli bir fiyat aralığı da yoktur. Sizde ihtiyacınıza göre olan tüm bu ürünleri sıralayabilir ve bütçenize en uygun fiyatları karşılaştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra sıraladığınız yer yüzey kaplamaları ürünlerinin fiyatları değiştiği anda fiyat alarmı butonu sayesinde anında haberdar olabilirsiniz.